Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Çocuk Sevdim
Bir Çocuk Sevdim
Bir Çocuk Sevdim


Tarih: 2011-12-09 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Mine evi terk ediyor
Kanal D’nin başrollerini Bülent İnal, Gülcan Arslan, Hakan Kurtaş ve Çetin Tekindor’un paylaştıkları sevilen dizisi “Bir Çocuk Sevdim”in bu akşam ekrana gelecek bölümü de izleyicileri yine ekran başına kilitleyecek. Dizinin bu bölümünde; Timur’a olan güveni sarsılan Mine, evi terk ediyor.
Mine çok öfkelidir. Timur’a olan güveni sarsılmıştır. Oğlunu da alıp evi terk eder. Timur ise pişman olur, Mine’yi geri getirmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Aralarında ne geçtiğini bilmeyen Turan da, kızını üzdüğü için Timur’a kızgındır.
Öte yandan Sinan, Derin’i ailesiyle tanıştırır ve şirketi kurtaracak olan projeye girişirler. İkisi arasında duygusal bir ilişki başladığını hisseden Bekir buna sevinirken, Seda temkinlidir. Zaten yalanlar söyleyerek oğlunun hayatını mahvettiği için vicdan azabı çekmekte, yüzünü bile görmedikleri torununu merak etmektedir.
Sabahat, tehlikeli de olsa ameliyata girmeyi kabul eder. Turan endişelidir. Annesini püskürtüp gece hayatına devam eden Emine’yi de aklından bile geçmeyecek bir karşılaşma beklemektedir.

Künye :

Yapım            : TMC film
Yapımcı            : Erol Avcı   
Yönetmen        : Cevdet Mercan
Senaryo            : Gaye Boralıoğlu,Sema Ali Erol, Figen Şakacı,Emine Algan, Ümit Kıvanç
Müzik            : Cem Tuncer,Nail Yurtsever
Oyuncular        :Bülent İnal (Timur), Gülcan Arslan (Mine), Hakan Kurtaş (Sinan), Çetin Tekindor (Turan), Gülçin Şantırcıoğlu (Sebahat),Şefika Ümit Tolun (Esmahan), Arzu Gamze Kılınç (Süreyya), Onuryay Evrentan (Emine),İnan Ulaş Torun (Erdal), İlayda Alişan (Meryem),Cansu Koç (Funda)


Bir Çocuk Sevdim izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı