Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Bir Ömür Yetmez
Bir Ömür Yetmez
Bir Ömür Yetmez


Tarih: 2011-12-12 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“BİR ÖMÜR YETMEZ”
BAŞROLLERİNİ MERT FIRAT, EZGİ MOLA,ÖZKAN UĞUR,LALE MANSUR VE AHMET RIFAT SUNGAR’IN PAYLAŞTIĞI “BİR ÖMÜR YETMEZ” 4. BÖLÜMÜ İLE STAR’DA.
Ali ve Şeker kapışıyor!
Zuhal’in zor anlarında Ali’nin yanında olmasını istemesiyle, Şeker ve Ali seneler sonra ilk defa tartışacak, ikisi de geri adım atmayacaktır. Şeker, artık Ali’nin kendisine meydan okuyabilecek güçte olduğunu anlamıştır.
Melek, Ali’nin hayatında ne pahasına olursa olsun yer alma çabasında olduğu için  kim olduğunu açığa vermeden Hazal’a  yaklaşmaya çalışacak, Hazal ise bu karmaşık ilişkiler yumağında en doğru olanı yapmaya çalışacaktır.
Ömer, hem Ali’nin güvenini kazanmış hem de şirketteki pozisyonunu güçlendirmiştir, bu sayede Şeker hakkında yaptığı araştırmayı ilerletmektedir.
Zuhal’in kocasını öldürüp,  ailesinin dağılmasına yol açan İsmail’in İstanbul’a gelmesiyle, o ana kadar kurulan bütün dengeler altüst olur. İsmail de senelerdir uzak durduğu İstanbul’da hiç beklemediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Künye :

Yapımcı    : TMC /  Erol Avcı
Yönetmen    : İlksen Başarır
Bölüm        : 4
Senaryo    : Gül Dirican,  Duygu Ertekin, Elif Akçalı, Nazlı Elif Durlu
Oyuncular:  Mert Fırat  (Ali Akyol), Ezgi Mola  (Hazal Sertel), Özkan Uğur  (Kemal Sertel/Şeker), Lale Mansur (Zuhal Özer), Ahmet Rıfat Sungar (Ömer Batur), Naz Elmas (Melek), Kevork Malikyan (İsmail Koçer), Kaan Urgancıoğlu (Eren), Nazan Kesal (Şükran), Merve Erdoğan (Gülay), Kadir Özdal  (Rıza)


Bir Ömür Yetmez izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı