Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gossip Girl
Gossip Girl
Gossip Girl


Tarih: 2011-12-14 TV : CNBC-E Saat: 19:00 Tür:Yabancı Dizi


Gossip Girl
5.Sezon
Gossip Girl gençleri artık bambaşka kimliklerde çıkıyor karşımıza. Şimdi bu büyük değişime kulak verme zamanı!
5.Sezon ilk bölümde
Hollywood’ta asistan olarak çalışan Serena yeni patronunu etkilemek isterken bir hata yapar. Chuck ve Nate Serena’yı ziyaret etmek için Los Angeles’a gelirlerler. Nate Serena’nın partisinde  seksi bir kadınla tanışır. Chuck Blair’i geri kazanmaya çalışmaktadır. Bu arada Blair ve Louis Monaco’dan New York’a dönerler. Düğün hazırlıkları başlamıştır. Ancak Louis Blair’in onun ailesine karşı olan kararını reddeder ve ilişkileri tehlikeye girer. Dan kitabından alıntılar yayınlamak isteyen bir dergiye engel olmak için Louis’ten yardım ister. Bu bölümde Dorota ikinci çocuğuna hamile olarak karşımıza çıkıyor. Bu arada Serena Los Angeles’ta Charlie ile karşılaşır. Ancak hala onun gerçek kimliğinin farkında değildir.
Bu bölümde Serena’nın patronu rolünde Michael Michele, Nate’in tanıştığı kadın rolünde ise Elizabeth Hurley konuk oyuncu olarak yer alıyor.
Ve ardından ikinci bölümde...
Nate, ona heyecan verici bir fırsat sunan Diana ile tekrar bir araya gelirken Serena, Charlie’yi bir seçim yapmaya zorlar. Dan kitabının yayınını durdurmak için Chuck’tan yardım ister. Ancak asıl onun yardıma ihtiyacı olduğunu farkeder. Louis’in kız kardeşi Beatrice, Monaco’dan gelir. Ancak amacı sadece Blair’i tanımak değildir.

Künye :

Gossip Girl izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı