Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2011-12-14 TV : STAR TV Saat: 22:00 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
“ İki yalnız bir yastıkta”
Başrollerini duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  yeni bölümü ile her Çarşamba  Star TV’de!
Boşanmak istiyorum Necati!
Feride’nin kafasında Necati hakkında soru işaretleri vardır. Feride için bu soru işaretleri her defasında Şebnem’de kesişir. Artık huzuru kaçan Feride dayanamaz ve boşanmak ister. Necati usta bu durum karşısında ne yapacağını bilemez.
Öte yandan Feride’yi ve Necati ustayı çok büyük bir sürpriz bekliyordur. Bu sürpriz, tam da Feride boşanmak isterken olduğu için evde bir karışıklığa sebep olur. Hatice’nin kocası Cengiz, her defasında yakalanmaya bir adım daha yaklaşmakta ve tehlikeyle burun buruna kalmaktadır.
Lütfü ve Gülşen’in arasındaki bitmek bilmeyen gerginlik, Necati ustaların evine kadar taşınırken, Necati’nin büyük torunu Gonca’yla yaptığı konuşma göz yaşartacak cinstendir.
Rıza’nın oturdukları evden taşınmak istemesi, emlakçı Tahir’in çarşı ahalisiyle yaptığı gizli konuşmalar yine çözülmesi gereken sorunları ortaya çıkarır. Görünen o ki iş yine Necati ustaya kalacaktır…

Künye :

Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven
Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )
Bölüm        :119


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı