Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sen de Gitme
Sen de Gitme
Sen de Gitme


Tarih: 2011-12-15 TV : TRT 1 Saat: 19:55 Tür:Yerli Dizi


SEN DE GİTME
31. BÖLÜM
Mehmet Ceyda’dan süpheleniyor…
NTC Medya’nın yapımını üstlendiği TRT 1’in iddialı dizisi Sen de Gitme’nin bu bölümünde; Ceyda ile Mehmet istemeyerek de olsa arkadaşlıklarını bozmamaya karar verirler. Mehmet, Ceyda ile İlker’in arasında bir şeyler olduğundan şüphelenir.
 Suna ise İlker’in ailesine durumunu anlatmaya gider, çünkü bebeğini doğurmaya karar vermiştir ve doğumda kendisine bir şey olması halinde bebeği sahipsiz kalsın istemez.
Aslı ve Kerem, Aslı’nın babasını Emine’yle konuşması için ikna eder. Ancak Emine’nin hastalığı ilerlemektedir.
Öte yandan hastanenin önüne sahipsiz ve dayak yemiş bir genç kız bırakılır. Ceyda kızı tedavi etmeye ve ailesini bulmaya çalışırken, Zerrin de ilginç bir şekilde genç kızın tedavisiyle yakından ilgilenir.
Yönetmenliğini Türkan Derya’nın yaptığı Sen de Gitme’nin oyuncu kadrosunda; Sinan Albayrak, Sezin Akbaşoğulları, Alican Yücesoy, Burç Kümbetlioğlu, Miraç Eronat,  Didem İnselel, Atilla Şendil,  Müge Akyamaç, Rüzgar Aksoy , Hande Doğandemir, Kemal Uçar, Eslem Akar, Meltem Parlak, Fırat Topkorur, Şinasi Yurtsever, Mine Bıçakçı, Şeniz Kurultay, Candan Ünal, Merve Dağlı, Mutlu Güney ve Bulut Aras yer alıyor.

Künye :

Sen de Gitme izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı