Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
The Secret Circle
The Secret Circle
The Secret Circle


Tarih: 2011-12-21 TV : CNBC-E Saat: 21:00 Tür:Yabancı Dizi


The Secret Circle
The Vampire Diaries’in yazarı L. J. Smith ve Dawson’s Creek ile bir gençlik dizisini efsaneleştirmeyi başaran, sonrasında The Vampire Diaries ile fantastik aleme geçiş yapan Kevin Williamson karşımızda!
Cadılarla dolu bir kasabada yaşamaya ne dersiniz?
CNBC-e’nin yeni fantastik/gençlik dizisi The Secret Circle, nesillerdir Chance Harbor kasabasında yaşayan cadı ailelerinin en genç üyeleriyle tanıştırıyor bizleri. Dawson’s Creek’in yaratıcısı Kevin Williamson’ın elinden çıkan dizi, yeni bağımlılığınız olacak.   
The Secret Circle, 16 yaşındaki Cassie Blake’in bir cadı olduğunu keşfetmeden önce annesinin büyüdüğü ve oradan taşındıktan sonra asla geri dönmediği Chance Harbor’da geçiyor. Cassie için sıradan bir kasabadan fazlası değilken, gelir gelmez ardı ardına yaşadığı tuhaf olaylar dünyasını tepetaklak edecek.
The Secret Circle’ın yapımcısı Williamson, cadılar alemini kendine özgü bir mit olarak gördüğünü ve diziye vampirlerle kurtadamları dahil etmeyeceğini söylüyor. Bunlar yerine, gelecek bölümlerde daha önce görmediğimiz şeytani yaratıkların ve ürkütücü karakterlerin karşımıza çıkacağını müjdeliyor.

Künye :

The Secret Circle izle -> CNBC-E canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı