Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Papatyam
Papatyam
Papatyam


Tarih: 2011-12-21 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Papatyam
“ İki yalnız bir yastıkta”
Başrollerini duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam”  yeni bölümü ile her Çarşamba  Star TV’de!
Feride geri adım atacak mı?
Necati’ye boşanmak istediğini söyleyen Feride, eve gelen “Dünya Evi” ekibini karşısında görünce  ne yapacağını bilemez. Kararından  dönmeye niyeti olmayan Feride kimseye boğun eğmek istemez. Bu durumda Necati Usta’nın elinden hiçbir şey gelmez. Feride’ye hala  büyük bir aşkla bağlıdır.
Bütün bu yaşananların sorumlusu olarak Şebnem’i tutan sadece Feride değildir. Bütün çarşı Şebnem’e tavırlıdır. Öte yandan Hatice ve Cengiz’in foyası meydana çıkar. Gülşen ve Lütfü’nün Necati ustaların evine geri dönmek istemesi, Hamit’in Gülşen’e olan yakınlığının herkes tarafından fark edilmesi, Rıza ve Nurettin arasındaki sebebi bilinmeyen gerginlik ve emlakçı Tahir’in ortalıklardan kaybolması Necati ustanın çözmesi gereken yeni sorunları ortaya çıkarır. Kendi dertleriyle boğuşan Necati usta bir de bu sorunlarla uğraşmak zorunda kalır.

Künye :

Yapımcı    : Yapım MinT / Birol Güven
Yönetmen    : Bora Tekay
Senaryo    : Murat Aras
Müzik:    : Aydın Sarman – Burcu Güven
Oyuncular    : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Tarık Pabuçcuoğlu ( Taylan) –Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza )
Bölüm        :120


Papatyam izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı