Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sen de Gitme
Sen de Gitme
Sen de Gitme


Tarih: 2011-12-22 TV : TRT 1 Saat: 19:55 Tür:Yerli Dizi


SEN DE GİTME
32. BÖLÜM
Ceyda ile Mehmet artık Sevgili…
Ahu Türkpençe’nin Kardeşi Gözde Türkpençe Sen de Gitme de Konuk Oyuncu…
NTC Medya’nın yapımını üstlendiği TRT 1’in iddialı dizisi Sen de Gitme’nin heyecan dolu bu bölümünde Ahu Türkpençe’nin kardeşi Gözde Türkpençe konuk oyuncu olarak yer alıyor. Gözde Türkpençe sakatlanan başarılı bir balerini oynuyor..
Sen de Gitme’de bu hafta; Ceyda ile Mehmet artık beraberdir ancak Mehmet bunu Elif’e açıklayamadığı için Ceyda Mehmet’in hazır olmadığını düşünür.
Kerem’in annesi Emine’nin hastalığının çok ciddi olduğu ortaya çıkmıştır. Kerem annesini iyileştirmek için gerekli tedaviyi bulmaya çalışırken, Aslı, Kerem’in gergin ve çaresiz hali karşısında ne yapacağını bilemez.
Suna ile İlker’in ilişkisinde sürpriz bir gelişme yaşanır.
 Öte yandan genç bir balerin (Gözde Türkpençe) kendisini kıskanan hırslı arkadaşı yüzünden sahnede sakatlanır ve kısmi felç geçirir. Ancak felç durumunun psikolojik olduğuna kanaat getiren doktorlar genç kızın iyileşmesi için birlik olur.
Yönetmenliğini Türkan Derya’nın yaptığı Sen de Gitme’nin oyuncu kadrosunda; Sinan Albayrak, Sezin Akbaşoğulları, Alican Yücesoy, Burç Kümbetlioğlu, Miraç Eronat,  Didem İnselel, Atilla Şendil,  Müge Akyamaç, Rüzgar Aksoy , Hande Doğandemir, Kemal Uçar, Eslem Akar, Meltem Parlak, Fırat Topkorur, Şinasi Yurtsever, Mine Bıçakçı, Şeniz Kurultay, Candan Ünal, Merve Dağlı, Mutlu Güney ve Bulut Aras yer alıyor.

Künye :

Sen de Gitme izle -> TRT 1 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı