Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2011-12-23 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“AKASYA DURAĞI ”
Başrollerini Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Onur Şan, Nilgün Belgün ve Levent Ülgen’in paylaştığı “Akasya Durağı”, artık yeni bölümü ile her Cuma Star’da.
Arif’in köyden dedesi gelir, toprak zengini olan Süleyman dedenin çok parası vardır ve tekrar evlenmek niyetindedir. Arif ile birlikte gittiği gece klubündeki dansöze aşık olunca işler iyice karışır.  Bu arada sevgililerine sürpriz yemek yapmak isteyen İpek, Merve ve Dilek mutfağa girerler fakat yemek konusunda çok başarılı olmadıkları için  herşeyi ellerine yüzlerine bulaştırırlar ve   dışarıdan yemek siparişi vermek zorunda kalırlar.
İkinci balayı kutlamasında olan Safiye ve  Osman bir otele rezervasyon yaptırır. Ancak başları beladan kurtulmayan sevimli ikili kendilerini karakolda bulur.
Sinan ile  Şaziment’in bitip tükenmeyen oyunları bu bölümde de devam eder. Yazlık almaya giden Şaziment’in bindiği otobüs yolda kaza yapar. Herkes Şaziment’in öldüğünü düşünürken Şaziment başka hesaplar peşindedir. 

Künye :

Yapımcı    : Erler Film
Yönetmen    : Yaşar Seriner
Senaryo    : Resul Ertaş
Bölüm    : 145
Oyuncular     : Zeki Alasya (Nuri), Cezmi Baskın (Osman),Onur Şan (Seyit),Nilgün Belgün (Eleni),Levent Ülgen (Sinan)Aslı Altaylar (Gülbin),Gülay Baltacı (Safiye), Timur Acar (Arif), Pınar Aydın (İpek),Tarık Ündüz (Emre),Alp Kırşan ( Çınar)


Akasya Durağı izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı