Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
ÖLümcül Irk
ÖLümcül Irk
ÖLümcül Irk


Tarih: 2012-01-08 TV : KANAL7 Saat: 15:20 Tür:Belgesel


ÖLÜMCÜL SİLAHLARA SAHİP HAYVANLAR
Kanal 7’den birbirinden seyirlik National Geographic doğal yaşam belgeselleri ekrana gelmeye devam ediyor. Vahşi yaşamı ekrana taşıyan birbirinden özel belgeseller hafta sonları Kanal 7’de. National Geographic’in bugüne kadar en güzel belgesellerden biri olan “Ölümcül Irk” Pazar 15.20’de ekrana gelecek.
Milyonlarca canlı, binlerce kilometre ve yüzlerce hikâye… Hayatta kalmak için durmaksızın hareket etmek zorunda olanların muhteşem hikâyesi. National Geographic’in hazırladığı belgesellerle, yeryüzündeki pek çok canlı türünün akıl almaz hikâyelerine tanıklık etme olanağı bulacaksınız.
“Ölümcül Irk” belgeselindeki hayvanlar hayatta kalma ve üstünlüklerini sürdürmek için büyük bir mücadele vermektedir. Av ve avcı arasında süren yaşam savaşında, kemik parçalayan güçleri ile birbirinden özel ölümcül silahlara sahip hayvanlar ekrana geliyor. Dünyanın en ölümcül silahlarına sahip hayvanları hangileri? Nasıl avlanırlar? Nasıl öldürürler ya da ölümden nasıl kurtulurlar? Muhteşem görüntüler eşliğinde dünyanın en ölümcül silahlarına sahip hayvanları izleyicilerin karşısına çıkıyor.
Doğal yaşamı ve vahşi dünyaları anlatan National Geographic belgeselleri hafta sonları Kanal 7’de ekrana geliyor.

Künye :

ÖLümcül Irk izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı