Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
1 Erkek 1 Kadın
1 Erkek 1 Kadın
1 Erkek 1 Kadın


Tarih: 2012-02-10 TV : STAR TV Saat: 23:10 Tür:Yerli Dizi


1 ERKEK 1 KADIN
Onları bir fenomene dönüştüren, ekranda ve sanal alemde fırtınalar estiren komedi dizisi artık Star’da…
Demet Evgar ve Emre Karayel’in oynadığı, kadın- erkek ilişkisi üzerine etkileyici, sınırları zorlayan, cesur diyalogları ve esprileriyle çok sevilen dizi yeni bölümleriyle Cuma ve Cumartesi geceleri Star’da yayınlanıyor.
Eve Temizlikçi Lazım!
Evin temizliği Zeynep’e zor gelince gündelikçi tutmak ister. Ozan başta mırın kırın yapsa da sonunda ikna olur. Gelen giden bir çok gündelikçi olur ama bizimkiler en son sitede bir eve giden, dedikoducu Güllü’de karar kılarlar.
Bitmeyen Banyo kavgaları!
Bir çiftin en sık karşılaştığı ve en sık kavga ettiği yer: Banyo! Zeynep ve Ozan banyoda kah dişlerini fırçalıyor kah ilişkilerini sorguluyorlar.
Zeynep sarhoş olursa!
Ozan ve Zeynep felekten bir gece çalmak için meyhaneye giderler. Ozan, tatlı, muhabbetli bir gece geçirmeyi hayal ederken, Zeynep’in sarhoş olmasıyla hayali kabusa dönüşür.
Lise Arkadaşları ile dedikodu!
Lise arkadaşı Mine’nin davetine katılan Zeynep çok  mutludur. Ozan’ın tüm itirazlarına rağmen o davete katılacak, yıllar sonra gördüğü kankalarıyla, her daim başarısız arkadaşları Mine’nin dedikodusunu yapacaktır. Ancak olaylar Zeynep’in beklediği gibi gelişmez.

Künye :

1 Erkek 1 Kadın izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı