Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Koyu Kırmızı
Koyu Kırmızı
Koyu Kırmızı


Tarih: 2012-02-13 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


“KOYU KIRMIZI”
 “Aşkın çözemeyeceği düğüm var mıdır?”
ÖZGÜ NAMAL, OZAN GÜVEN VE MUHAMMED UZUNER’İN BAŞROLLERİNİ PAYLAŞTIĞI  “KOYU KIRMIZI” KOLAJ BÖLÜMÜ İLE EKRANLARDA OLACAK.
Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Atıl-Ulaş İnaç’ın yaptığı, senaryosunu Neşe Şen, Şerif Erol, Meriç Özen, Gökhan Horzum, Gülden Çakır ve Gürcan Yurt’un kaleme aldığı “Koyu Kırmızı” Star’da her Pazartesi ekrana gelyor.
Nişanlısı kaçırılan Mahir bu kaçırılma hadisesini, lkayınvalidesi Bedriye hanım başta olmak üzere herkesten gizler. Çünkü kumar borcu olduğu öğrenilirse, kariyerinin biteceğini bilir. Çevresine Ümit’in kafasını dinlemek için Paris’e gittiği yalanını söyler.
Ümit ise kapatıldığı apatman dairesinden kaçıp kurtulmak için her  fırsatı  değerlendirir. Abisinin yaptıklarından hiçbir şekilde haberi olmayan Ayşe ise, nasıl tehlikeli bir oyuna kalkıştığını fark etmeden, genç bir komiserle görüşmeye başlar.
Ümit, Mahir’in kumar borcu olduğunu duyar. Bunun Cemil’in yalanı olduğunu düşünerek inanmaz. Ancak, Mahir’in parayı toplayamaması kafasında soru işaretlerine neden olur ve nişanlısı ile telefonda görüşmek ister. Cemil izin vermez.
Para bulmak için çare arayan Mahir, çok riskli bir plan yapar. Bu arada Ümit’in kuzeni Mercan yurt dışından dönüp şirkette çalışmaya başlar. Genç ve alımlı bir kadın olan Mercan, ilk gördüğü anda Mahir’den hoşlanır.

Künye :

Yapımcı    : TMC /  Erol Avcı
Yönetmen    : Atıl-Ulaş İnaç
Senaryo    : Neşe Şen, Şerif Erol, Meriç Özen, Gökhan Horzum, Gülden Çakır ve Gürcan Yurt
Oyuncular    :Özgü Namal (Ümit), Ozan Güven(Cemil), Muhammed Uzuner(Mahir), İpek Bilgin(Bedriye), Sevda Erginci (Ayşe), Çağlar Çorumlu ( Galip),
Bölüm         : Kolaj


Koyu Kırmızı izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı