Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Nur Ertürk’le Her Sabah
Nur Ertürk’le Her Sabah
Nur Ertürk’le Her Sabah


Tarih: 2007-06-04 TV : KANAL7 Saat: 09:30 Tür:Kadın Programı


Nur Ertürk'le Her Sabah

Hafta içi her gün 09:20  

Nur Ertürk'le Her Sabah haftanın ilk gününde Güçlü Soydemir, Derviş Soydemir kardeşleri ve Göknur'u ağırlıyor.

Evlenirken gelinlik ve damatlık giyememiş bir çiftin hayallerinin de gerçekleşeceği programda bol eğlence izleyenleri bekliyor.
Sabah kuşağının neşe dolu programı Nur Ertürk'le Her Sabah haftanın ilk gününde Güçlü ve Derviş Soydemir kardeşleri ağırlayacak. Fantezi müziğin sevilen sesleriyle neşe dolu dakikalar izleyenleri bekliyor. Programın diğer konuğu ise Göknur olacak. Evlenirken gelinlik ve damatlık giyemeyen bir çiftin düğünü de canlı yayında yapılarak hayalleri gerçekleştirilecek. Bol sohbet, yemek köşesi, en güzel şarkılar Nur Ertürk'le Her Sabah'ta.

*****

05 HAZİRAN 2007 SALI
ANKARALI TURGUT'TAN NEŞELİ ŞARKILAR, HÜZÜNLÜ BOZLAKLAR
Nur Ertürk'le Her Sabah eğlendirirken bilgilendirmeye devam ediyor. Sanatçı konuklarıyla eğlendiren, uzman konuklarıyla bilgilendiren programa bugün Ankaralı Turgut ve Ümit Yaşar konuk olacak. Ayrıca programda, evlenirken gelinlik ve damatlık giyememiş bir çiftin hayalleri gerçekleştiriliyor.
Sabah kuşağının eğlendiren ve bilgilendiren programı Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Ankaralı Turgut ve Ümit Yaşar konuk olacak. Neşeli şarkı sözlerinin yanı sıra, okuduğu bozlaklarla da sevilen Ankaralı Turgut, Nur Ertürk'le Her Sabah izleyenlerine keyifli bir gün yaşatacak. Neşeli şarkılar ve hüzünlü bozlaklar Ankaralı Turgut'tan. Fantezi müziğin buğulu sesi Ümit Yaşar da sevilen şarkılarıyla programa renk katacak. Yemek köşesinde hazırlanan yemekler, günün yemeği konusunda fikir sahibi yaparken, güne iyi başlamak isteyenler için birbirinden güzel şarkılar ve türküler sevilen sanatçıların yorumlarıyla ekrana geliyor. Nur Ertürk'le Her Sabah'ta, evlenirken gelinlik ve damatlık giyememiş bir çiftin hayalleri gerçekleştirilecek.

*****

06 HAZİRAN 2007 ÇARŞAMBA
ERKAN OCAKLI SABAH NEŞESİ OLACAK
Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Erkan Ocaklı konuk olacak. Karadeniz müziğinin güçlü yorumcularından Erkan Ocaklı en güzel türküleri Her Sabah izleyenleri için söyleyecek.
Her gün birbirinden değerli sanatçıları sevenleriyle buluşturan Nur Ertürk'le Her Sabah'a bugün Karadeniz müziğinin eskimeyen seslerinden Erkan Ocaklı'yı ağırlayacak. Birbirinden güzel Karadeniz türküleri Erkan Ocaklı'nın yorumuyla Nur Ertürk'le Her Sabah'ta. Uzman konukların katıldığı, yemeklerin hazırlandığı sabah kuşağının bilgilendiren ve eğlendiren programında neşeli dakikalar izleyenleri bekliyor.

*****

07 HAZİRAN 2007 PERŞEMBE
KARADENİZ'İN HUYSUZ NİNESİ NUR ERTÜRK'ÜN KONUÐU
Nur Ertürk'le Her Sabah'ta Perşembe günleri Karadeniz eğlencesi ekrana geliyor. Sevilen şarkılarıyla Neşat Aydın, Fadime Nine tiplemesiyle Ahmet Yıldırım ekran başındakilere keyifli dakikalar yaşatıyor. Alay Cihan fıkralar anlatırken, Kurtuluş Usta en özel Karadeniz yemeklerini hazırlıyor.
Karadeniz müziğinin sevilen sesi Neşat Aydın ve yaptığı taklitlerle büyük beğeni toplayan Ahmet Yıldırım Nur Ertürk'le Her Sabah'ta Karadeniz rüzgârı estiriyorlar. Her hafta Perşembe günü Nur Ertürk'le Her Sabah'ın vazgeçilmeyen konukları, izleyenlere Karadeniz turu attırıyor. Karadenizli sanatçı Neşat Aydın ve Karadeniz'in farklı sesi Sinan Yılmaz sevilen şarkılarıyla programı renklendiriyor. Karadeniz mutfağına özgü yemekleri Kurtuluş Usta hazırlıyor, birbirinden komik fıkraları Alay Cihan anlatıyor. İzleyiciler arasında yapılan türkü yarışması, huysuz Fadime Nine'nin atışmaları ve Nur Ertürk'ün türküleri ekran başındakilere neşeli dakikalar sunuyor.

*****

08 HAZİRAN 2007 CUMA
MUSTAFA KARATAŞ'LA SOHBET
Nur Ertürk'le Her Sabah'ın Cuma günkü konuğu ilahiyatçı Mustafa Karataş, hurafelere sapmadan gerçek kaynağından aydınlatıcı bilgeler aktarıyor. Mustafa Karataş her hafta farklı konularda bilgiler veriyor, izleyicilerin sorularını cevaplıyor.
Doğru bilginin gerçek kaynaklardan aktarıldığı Nur Ertürk'le Her Sabah'a Cuma günleri Yrd. Doç. Dr. Mustafa Karataş konuk oluyor. İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Görevlisi Mustafa Karataş, merak edilen tüm soruları, doğru kaynağından cevaplıyor. Gündemdeki konular, en çok merak edilenler ilahiyatçı Karataş tarafından Nur Ertürk'le Her Sabah'ta açıklığa kavuşturuluyor.

*****

Yörelerin tanıtımları, yemek köşesi ve bol müzik Nur Ertürk'le Her Sabah'ta.
Nur Ertürk'le Her Sabah'ın ‘Moda' köşesinde ise, yılın modası ve moda ürünlerin nerede bulunabileceğine ilişkin bilgiler de ekrana gelecek. Programda müzik, eğlence, sohbet, aktüalite, magazin, yemek ve kadına özel her şey var... Nur Ertürk'le Har Sabah, izleyenleri zaman zaman eğlendirirken zaman zaman da bilgilendiriyor. Uzman konukların katıldığı programda sağlıktan hukuka, sanattan sinemaya, her konuda aydınlatıcı bilgiler veriliyor. Kadına yönelik her şeyin yer aldığı programda yemek köşesi de var.
Canlı yayınla ekrana gelen Nur Ertürk'le Her Sabah hafta içi her gün 09.20'de Kanal 7 ekranlarında.

Künye :

Nur Ertürk’le Her Sabah izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı