Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Afiyet Şeker Olsun
Afiyet Şeker Olsun
Afiyet Şeker Olsun


Tarih: 2007-06-05 TV : KANAL7 Saat: 12:00 Tür:Kadın Programı


Afiyet Şeker Olsun

Hafta içi 12:00   
  
Usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç'in sunduğu Afiyet Şeker Olsun'a haftanın ilk gününde Mustafa Karadeniz eşlik edecek.

05 HAZİRAN 2007 SALI
AFİYET ŞEKER OLSUN'DA KARADENİZ YEMEKLERİ
Bugün ne yemek yapalım? sorusuna lezzetli ve pratik cevaplar veren Afiyet Şeker Olsun'da yemekleri usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç hazırlıyor. Programa bugün Karadeniz müziğinin sevilen sesi Erkan Ocaklı konuk olacak. Karadeniz müziğiyle birlikte lezzetli Karadeniz yemekleri Afiyet Şeker Olsun'da. Aşçılar Milli Takımı'nın kaptanı Eyüp Kemal Sevinç'in birbirinden lezzetli tarifler verdiği Afiyet Şeker Olsun'un bugünkü konuğu Erkan Ocaklı olacak. Karadeniz yemeklerinin de yapılacağı programa Erkan Ocaklı şarkılarıyla renk katacak.

*****

06 HAZİRAN 2007 ÇARŞAMBA
AFİYET ŞEKER OLSUN'A YUDUM KONUK OLUYOR
Yemeği keyfe dönüştüren usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç'in hazırladığı birbirinden lezzetli yemekler her gün Afiyet Şeker Olsun izleyenlerine ulaşıyor. Misafirleriyle birlikte lezzetli yemekler hazırlayan usta aşçı bugün Yudum'u konuk edecek.
Kanal 7'nin farklı yemek programı Afiyet Şeker Olsun'da ‘Bugün ne yemek yapalım?' sorusuna lezzetli cevaplar veriliyor. Aşçılar Milli Takımı Kaptanı Eyüp Kemal Sevinç yemek tariflerinin yanı sıra, lezzetli yemeğin sırlarını da izleyenlere aktarıyor. Usta aşçının sunumu ve lezzetli tariflerine her gün sanat dünyasının sevilen isimleri eşlik ediyor. Programa bugün halk müziğinin sevilen sesi Yudum konuk olacak. Yudum'un yorumuyla birbirinden güzel türküler ve sanatçının özel yemek tarifleri Afiyet Şeker Olsun'da.

*****

Eyüp Kemal Sevinç'in tarifleriyle Afiyet Şeker Olsun'da birbirinden lezzetli yemekler ekrana geliyor. Yemeği bir zevke dönüştüren Afiyet Şeker Olsun, alanındaki en başarılı aşçılardan Eyüp Kemal Sevinç'in tariflerini izleyicilerine ulaştırıyor. Birçok uluslararası ödülü olan ve önemli işlere imza atan aşçı Eyüp Kemal Sevinç farklı tat arayanlara da alternatif tarifler sunuyor. Pratik ve sağlıklı yemek tarifleri, keyifli bir sohbet ve sanatçı konukların şarkılarıyla güzel bir program Kanal 7 ekranlarında. Afiyet Şeker Olsun hafta içi her gün 12.00'de canlı yayınla Kanal 7'de.

Künye :

Afiyet Şeker Olsun izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı