Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2012-04-28 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Soyguncular Osman’ı rehin alıyor  
Kanal D’nin başrollerinde Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Onur Şan, Nilgün Belgün, Levent Ülgen,Timur Acar, Bilge Şen ve Bican Günalan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Akasya Durağı”nın bu bölümünde; bir kuyumcuyu soymaya çalışan üç soyguncu, karşılarında Osman’ı görünce onu rehin alıyorlar.
İpek kaza yapar ve hastaneye kaldırılır. Emre ve duraktakiler hastaneye koşarlar. Mazhar ve Gülsüm de köyden dönerler ve hastaneye gelirler. İpek’in ölmediğini anlayan Şebnem rahat durmaz ve hastaneye girerek zehirli şırıngayla İpek’i öldürmeye kalkışır. Güven’in Almanya’dan sevgilisi Helga, kucağında Güven’in bebeğiyle İstanbul’a gelir ve Güven’i bulur. Çocuğu Güven’e bırakıp bir otele yerleşir. Güven bebeğin üstüne “Sinan çocuğuna biraz da sen bak “diye not iliştirir ve Gülbin’i arar. Eve gelen Sinan, Gülbin, Şaziment, Can gözlerine inanamazlar. Sinan bebekle beraber evden kovulur.
Hayri işi bırakan bir sihirbazın yerine, geceliği 500 TL’ye sahneye çıkmayı kabul eder. Hayri kulüpte gösteri sırasında Osman’ı bir numarayla ortadan kaybeder. Osman girdiği dolaptan aşağı depoya düşecektir ve sonra geri çıkacaktır. Fakat hesaplar karışır. Zira, Osman’ın düştüğü yerde, 3 soyguncu depodan girerek yan taraftaki kuyumcuyu soymaktadırlar. Osman’la karşılaşan soyguncular Osman’ı rehin alırlar.

Künye :

Yapımcı                :Türker İnanoğlu
Yönetmen            :Yaşar Seriner
Genel Koordinatör        :Yılmaz Ekmekçi
Senaryo               :Resul Ertaş
Görüntü Yönetmeni        :Metin Erdoğdu
Müzik                :Bora Ebeoğlu-Cengiz Onursal
Kurgu Yönetmeni        :Nilüfer Bakırhan
Teknik Müdür            :Ferda Dağlaroğlu
Yardımcı Yönetmen        :Gülbin Aydın
Yapım Koordinatörü        :Mustafa Demirhan
Yapım Sorumlusu        :Tülay Şimşek
Sanat Yönetmeni        :Berna Öztürk
Kostüm Sorumlusu        :Yeliz Buyruk
Işık Şefi            :Cem Beyhatun
Oyuncular            :Zeki Alasya (Nuri Baba),Cezmi Baskın (Osman), Onur Şan(Seyit), Nilgün Belgün (Eleni), Levent Ülgen (Sinan), Timur Acar (Arif), Bilge Şen (Şaziment-Gülbin’in Annesi), Bican Günalan (Hayri), Aslı Altaylar (Gülbin-Sinan’ın Eşi), Gülay Baltacı (Safiye-Osman’ın eşi), Pınar Aydın (İpek-Emre’nin eşi), Tarık Ündüz (Emre), Ateş Fatih Uçan (Ali Kemal-Çaycı),Sefa Tantoğlu(Güven), Mehmet Kurt (Vakkas-çaycı), Pelin Sönmez (Dilek-Osman’ın kızı), Ayşegül Aslan (Zeyno-Seyit’in eşi), Ece Filiz (Merve-Arif’in Eşi), Sinem Ergin (Narin), Kayhan Yıldızoğlu (Mazhar), Teyfik Yapıcı (Komiser), Erimşah Bora (Can-Sinan’ın oğlu), Batuhan Çalık(Serkan-Can’ın arkadaşı), Mina-Dila Bulutsuz( İkizler-Osman’ın kızları)


Akasya Durağı izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı