Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Beni Affet
Beni Affet
Beni Affet


Tarih: 2012-05-01 TV : STAR TV Saat: 17:10 Tür:Yerli Dizi


Bir aile hikâyesi:
"Beni Affet"
Yeni Bölümleri ile STAR’da
Beni Affet, yeni bölümleri ile hafta içi 17.10’da Star’da.
Ana haber öncesi yayınlanan ve tutkuyla bağlı bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen “Beni Affet” dizisi artık Star’da yayınlanacak.   Ankara’da çekilen dizinin oyuncuları Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban gibi  başarılı  tiyatroculardan oluşuyor. 
İnternette dinlenme rekorları kıran dizinin müziklerini  Şevval Sam seslendiriyor.
142. BÖLÜM
Cüneyt’in kendini temize çıkaracak kapkaççıyı bulduğunu öğrenen Osman gerçekleri örtme telaşındadır. Cüneyt, Osman’ın koyduğu engellere rağmen kendini aklamayı başarabilecek mi? Diğer yandan Eylül’ün, Oktay’la iş işbirliği yaptığını öğrenen Tunç deliye dönmüştür. Tunç’un yeni hamlesi ne olacak?
Berat, Bahar ve Kemal’in kavuşması konusunda endişe içindeyken mahallede Bahar ve Kemal hakkında bir dedikodu yayıldığını öğrenince deliye döner. Berat ve Kemal bir kez daha karşı karşıyadır.
Ferman ve Yıldız arasındaki gerginlik sürerken Ferman’ın, Kader’e olan alâkası Yıldız’ı huzursuz etmektedir. Yıldız, Kader konusundaki şüpheleri nedeniyle iz sürmeye başlar. Kader ve Ferman’ın sürpriz gezisi Kader’in Ferman’a aşkını daha da körükler.

Künye :

Beni Affet izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı