Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın


Tarih: 2012-05-02 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


HALUK YENİ BİR ARABA ALMAYA KARAR VERİR...
“Çocuklar Duymasın” yepyeni bölümüyle 2 Mayıs Çarşamba akşamı 20.00’de ATV’de.
“ÇOCUKLAR DUYMASIN” (Yeni Bölüm)
97. Bölüm Özeti:
Emektar arabası bozulduğu için yeni bir araba almak isteyen, ancak nasıl bir araba alacağına karar veremeyen Haluk, duyduğu her fikirden etkilenir, nasıl bir araba alacağına bir türlü karar veremez. Haluk’un kararsız tavırları çevresindeki herkesi bunaltırken, bu durumu lehine çevirmek isteyen biri vardır…
Durduk yere sevgilisi Özge’den uzaklaşmaya çalışan Havuç görenleri şaşkına çevirir. Herkes Havuç’un neden böyle davrandığını merak ederken, derdi başından aşkın olan Havuç’un çaresi babası Haluk’tadır. Öte yandan çaycı Hüseyin’in uykusunda “Nazife” adlı bir kadını sayıklaması, Emine’nin aldatıldığını düşünmesine sebep olur. Emine’nin bu duruma tepkisi nasıl olacaktır?
Duygu’nun hamileliğiyle iyice değişen, pimpirikli bir insan haline gelen Berke, bu sefer de bebeği elektromanyetik dalgalardan korumak için, Duygu’nun telefonları açmasına izin vermez, hatta tüm telefonları Duygu’dan uzak tutmaya çalışır. Berke’nin bu davranışları Duygu’yu bunaltsa da, yaşananlar komik görüntülere sahne olur.

Künye :

Yönetmen        : Bora Tekay
Proje            : MinT
Yapımcı & Senarist    : Birol GÜVEN
Müzik            : Erdem Özyılmaz, Engin Özyılmaz
Sanat Yönetmeni    : Oya Köseoğlu
Oyuncular        : Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Furkan Kızılay (Emre), Hayal Kahraman Özalp (Duygu), Ferdi Akarnur (Kemal), Ceyhun Fersoy (Berke), Volkan Severcan (Tuna), Zeyno Günenç (Gönül), Alp Eren Khamis (Orçun), Öykü Güven (Merve),Fatma Karanfil (Necla),Bengü Şen (Nurten), Osman Gidişoğlu (Menderes), Günnihal Demir (Gülfidan), Müfit Can Saçıntı (Mustafa Ali), Melek Şahin (Emine), Alpaslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Sinem Güven (Hatice)Vatan Şaşmaz (Engin), Mehmet Auf (Selçuk), Meriç Taşçıoğlu(Yasemin),Enise Ütük (Melis),Serkan Balbal (Tolga), Nevin Korkmaz (Cemile), Süleyman Yağcıoğlu (İsmail), Sefa Doğanay (Hami), Ali Barışık (Basri), Etem Caner Karaviç (Meto), Ömer Güney (Teo), Cem Güven (Kerem), Şebnem Sürücü (İpek), Yakup Uysal (Yakup), Tuna Büyükercan (Yiğido), Burcu Esmersoy (Aylin)


Çocuklar Duymasın izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı