Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2012-05-26 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Sinan ile Güven’e hipnoz oyunu  
Kanal D’nin başrollerinde Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Onur Şan, Nilgün Belgün, Levent Ülgen,Timur Acar, Bilge Şen ve Bican Günalan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Akasya Durağı”nın bu bölümünde; bir grup turist kızın oyununa gelip hipnoz edilen Sinan ve Güven, gözlerini karakolda açıyor. 
 Güven’i bir arkadaşı arar ve rehberlik yapmasını ister. Güven turistleri alıp gecekonduların arasında gezdirmektedir. Güven, turistlerle anlaşıp kızları, otele verdiklerin paranın yarısına eve götürür. Kızlar, Güven ve Sinan’ı oyun oynayacağız diye kandırırlar ve ellerindeki sarkaçla hipnotize ederler. Ardından da Güven ve Sinan kendilerini karakolda bulurlar.
Postacı, Osman’a 7 senedir ödemediği 4000 TL’lik vergi borcunun tebligatını getirir. Osman, Safiye’den “sende vardır” diye para ister. Safiye, aslında parası olmasına rağmen, “param yok” der ve parayı bankaya yatırır. Alışveriş yapmak için para çeken Safiye dolandırılır. Osman hemen eve gelir. Narin, Safiye’nin bankada 8000 lirası olduğunu söyleyince Osman çılgına döner.
İpek, gazetede ünlü tango hocası Gabriel Juan Roman Dos Santos Emilio Gustavo Matias’ın Türkiye ye geldiğini, üstelik kendi tango kursunda ders vereceğini görür. Dilek’le birlikte kursa gitmeye karar verirler. Matias çok yakışıklıdır. Emre de dans kursuna gitmek için Hayri’yi ikna eder. Matias, İpek’e figürler gösterince Emre sinirlenir ve Matis’la kavga eder.
Merve yine katalog çekimi işi bulmuştur. Sosyal sorumluluk projesi adı altında, hayvan haklarıyla ilgili bir eyleme katılma işidir. Mankenler uygun bir şekilde soyunmuş ve melek kanadı takmışlardır. Arif de berberde televizyondan eylemi izlemektedir. O sırada bir başka müşteride TV’de gördüğü Merve‘ye laf atmaya başlar. Arif berberde adamı döver ve hemen eylem yerine gider.

Künye :

Yapımcı                :Türker İnanoğlu
Yönetmen            :Yaşar Seriner
Genel Koordinatör        :Yılmaz Ekmekçi
Senaryo               :Resul Ertaş
Görüntü Yönetmeni        :Metin Erdoğdu
Müzik                :Bora Ebeoğlu-Cengiz Onursal
Kurgu Yönetmeni        :Nilüfer Bakırhan
Teknik Müdür            :Ferda Dağlaroğlu
Yardımcı Yönetmen        :Gülbin Aydın
Yapım Koordinatörü        :Mustafa Demirhan
Yapım Sorumlusu        :Tülay Şimşek
Sanat Yönetmeni        :Berna Öztürk
Kostüm Sorumlusu        :Yeliz Buyruk
Işık Şefi            :Cem Beyhatun
Oyuncular            :Zeki Alasya (Nuri Baba),Cezmi Baskın (Osman), Onur Şan(Seyit), Nilgün Belgün (Eleni), Levent Ülgen (Sinan), Timur Acar (Arif), Bilge Şen (Şaziment-Gülbin’in Annesi), Bican Günalan (Hayri), Aslı Altaylar (Gülbin-Sinan’ın Eşi), Gülay Baltacı (Safiye-Osman’ın eşi), Pınar Aydın (İpek-Emre’nin eşi), Tarık Ündüz (Emre), Ateş Fatih Uçan (Ali Kemal-Çaycı),Sefa Tantoğlu(Güven), Mehmet Kurt (Vakkas-çaycı), Pelin Sönmez (Dilek-Osman’ın kızı), Ayşegül Aslan (Zeyno-Seyit’in eşi), Ece Filiz (Merve-Arif’in Eşi), Sinem Ergin (Narin), Kayhan Yıldızoğlu (Mazhar), Teyfik Yapıcı (Komiser), Erimşah Bora (Can-Sinan’ın oğlu), Batuhan Çalık(Serkan-Can’ın arkadaşı), Mina-Dila Bulutsuz( İkizler-Osman’ın kızları)


Akasya Durağı izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı