Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Umutsuz Ev Kadınları
Umutsuz Ev Kadınları
Umutsuz Ev Kadınları


Tarih: 2012-05-27 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yasemin  ile Sinan arasında  yanlış anlama krizi
Kanal D’nin başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Özge Özder ve Songul Öden’in oynadıkları, sevilen dizisi “Umutsuz Ev Kadınları” bu akşam, temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Emel’in tuttuğu dedektif, Yasemin’le Kenan’ın konuşmalarını yanlış anlayıp, kaydediyor. Yasemin de, hem Sinan’a gerçeği açıklamak hem de kayıtların Emel’in eline geçmesini engellemek için çırpınıp duruyor.
Emel’in tuttuğu dedektif, Yasemin’le Kenan’ın konuşmalarını yanlış anlayıp, kaydeder. Yasemin, hem Sinan’a gerçeği açıklamak hem de kayıtların Emel’in eline geçmesini engellemek için çırpınıp durur. Ancak yine de başına gelecek büyük felaketten kaçamaz. Nermin oğluyla arasını yumuşatmaya çalışırken, çocuğun gizli planlarından habersizdir. Kerem tokadın acısını çıkarmak uğruna annesine çok büyük bir utanç yaşatır.
Zeliş, kocasının başına musallat olan Başak’ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için her şeyi göze almıştır.
Elif’in çiftlik işletmeciliğine soyunmasıyla ev düzeni altüst olur. Elif’in bu sevdadan vazgeçmesi kolay olmayacaktır.
Cemil’den uzaklaşan Mert için yeni bir hayatın kapıları yavaş yavaş aralanmaya başlamıştır. 

Künye :

Yapım            : MED Yapım                                                                                                                  Yapımcı        : Fatih Aksoy                                                                                                                  Yönetmen        : Merve Girgin                                                                                                                         Senaryo        : Meryem Gür                                                                                                             Oyuncular        : Bennu Yıldırımlar (Nermin), Ceyda Düvenci (Elif), Evrim Solmaz (Zeliş), Özge Özder (Emel), Songül Öden (Yasemin), Serhat Tutumluer (Sinan), İncilay Şahin (Sevim), Erdal Bilingen (Behçet), Cenk Ertan (Kudret), Devrim Özder Akın (Ömer), İlker Kurt (Kenan), Metin Büktel (Cemil), Server Mutlu (Resul), Furkan Andıç (Levent), Ece Hakim (Gamze), Batuhan Karacakaya (Mert), Hale Akınlı (Mukaddes)


Umutsuz Ev Kadınları izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı