Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2012-06-16 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Maceralarla dolu tatil
Kanal D’nin başrollerinde Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Onur Şan, Nilgün Belgün, Levent Ülgen,Timur Acar, Bilge Şen ve Bican Günalan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Akasya Durağı”nın bu bölümünde; Osmanlar tatile çıkıyor. Ancak başlarından geçmeyen macera kalmıyor.
Osman’ın ailesi tatile gitmek ister. Osman, Nuri Baba’yla konuşarak karavanını ödünç alır ve cümbür cemaat yola çıkarlar. Yolda, otostop çeken mini şortlu bir kıza rastlarlar. Osman ve Hayri kızı karavana alır. Kız, bir süre sonra tuvalet ihtiyacı olduğunu söyler ve durular. Bu sırada polisler gelir, Osmanlar’ın karavanında arama yapar ve tarihi eser değeri olan bir heykelcik bulurlar. Kız, tarihi eser kaçırmaktadır ve polisleri görünce kaçar. Kız yakalanır ve polisler Osmanlar’ı bırakırlar. Şile’ye gidip tatil yapmaya başlayan Osmanlar’ın yanına iki genç gelir ve kumun çok şifalı olduğunu söylerler. Osmanlar’ı kuma gömen iki hırsız, onları soyar ve karavanı da alıp giderler.
İpek ve Merve beraber tenise başlamaya karar veriler. Tenis hocaları oldukça yakışıklıdır. Arif ve Emre kıskançlık yaparlar. Kursa gelen ikili, hocaların kızlara kur yaptıklarını duyunca onları döverler.
Güven sahte parfüm satan bir arkadaşıyla karşılaşır ve sahte parfüm işine girmeye karar verir. Duraktakiler, Babalar Günü hediyesi olarak Nuri Baba’ya Güven’in parfümlerinden alırlar. Güven evde parfümleri yaparken Sinan’a yakalanır ve uygun bir komisyonla anlaşırlar. Duraktakiler sahte parfümden kaşınmaya başlayınca Sinan, parfümlerin sahte olduğunu söyler. Tüm ahali de Güven’in peşine düşer.
Sinan yolda bir adama çarpar. Adamın hafızasını kaybettiğini fark eden Sinan, şikayetçi olmasın diye adamı eve getirir. Adam Şaziment’i görünce aşık olur. Sinan adamın adresini bulup gider ve adamı evin sahibi sanır. Bunun üstüne Şaziment’te adamla evlenme kararı alır ve evlenirler. Oysa adam bu çok zengin evin bahçıvanıdır

Künye :

Yapımcı                :Türker İnanoğlu
Yönetmen            :Yaşar Seriner
Genel Koordinatör        :Yılmaz Ekmekçi
Senaryo               :Resul Ertaş
Görüntü Yönetmeni        :Metin Erdoğdu
Müzik                :Bora Ebeoğlu-Cengiz Onursal
Kurgu Yönetmeni        :Nilüfer Bakırhan
Teknik Müdür            :Ferda Dağlaroğlu
Yardımcı Yönetmen        :Gülbin Aydın
Yapım Koordinatörü        :Mustafa Demirhan
Yapım Sorumlusu        :Tülay Şimşek
Sanat Yönetmeni        :Berna Öztürk
Kostüm Sorumlusu        :Yeliz Buyruk
Işık Şefi            :Cem Beyhatun
Oyuncular            :Zeki Alasya (Nuri Baba),Cezmi Baskın (Osman), Onur Şan(Seyit), Nilgün Belgün (Eleni), Levent Ülgen (Sinan), Timur Acar (Arif), Bilge Şen (Şaziment-Gülbin’in Annesi), Bican Günalan (Hayri), Aslı Altaylar (Gülbin-Sinan’ın Eşi), Gülay Baltacı (Safiye-Osman’ın eşi), Pınar Aydın (İpek-Emre’nin eşi), Tarık Ündüz (Emre), Ateş Fatih Uçan (Ali Kemal-Çaycı),Sefa Tantoğlu(Güven), Mehmet Kurt (Vakkas-çaycı), Pelin Sönmez (Dilek-Osman’ın kızı), Ayşegül Aslan (Zeyno-Seyit’in eşi), Ece Filiz (Merve-Arif’in Eşi), Sinem Ergin (Narin), Kayhan Yıldızoğlu (Mazhar), Teyfik Yapıcı (Komiser), Erimşah Bora (Can-Sinan’ın oğlu), Batuhan Çalık(Serkan-Can’ın arkadaşı), Mina-Dila Bulutsuz( İkizler-Osman’ın kızları)


Akasya Durağı izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı