Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Umutsuz Ev Kadınları
Umutsuz Ev Kadınları
Umutsuz Ev Kadınları


Tarih: 2012-06-17 TV : KANAL D Saat: 21:30 Tür:Yerli Dizi


Umutsuz Ev Kadınları”ndan muhteşem sezon finali
Kanal D’nin başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Evrim Solmaz, Özge Özder ve Songul Öden’in oynadıkları, sevilen dizisi “Umutsuz Ev Kadınları” bu akşam, sürprizlerle dolu, muhteşem bir sezon finali bölümü ile yeni yayın dönemine kadar ekrana veda ediyor. Sezon finalinde; Yasemin’i, Zeliş’i, Nermin’i, Elif’i ve Emel’i büyük sürprizler bekliyor.
Kızını bulma umuduyla hastaneden kaçan Nermin, arkadaşlarının kendisine yalan söylemesini kabullenemez. İrem’i kurtarmak uğruna kendi hayatını hiçe, sayıp adeta ölüme meydan okur.
Zeliş gözü kapalı güvendiği Esma’nın oyunlarıyla evliliğine ağır bir darbe alır.
Yasemin, Sinan’dan beklediği evlenme teklifini nihayet alır ve bu anı unutulmaz kılmak için bir sürpriz hazırlar. Ancak Sinan’ın gelmemek için çok önemli bir mazereti vardır.
Ömer’in kendisini aldattığına inanan Elif, çocuklarıyla yeni bir hayata başlamak için kolları sıvar. 
Mert, Cemil’in itiraflarıyla hayatının şokunu yaşarken, Sinan onu zor zamanlarında yalnız bırakmaz.

Künye :

Yapım            : MED Yapım                                                                                                                  Yapımcı        : Fatih Aksoy                                                                                                                  Yönetmen        : Merve Girgin                                                                                                                         Senaryo        : Meryem Gür                                                                                                             Oyuncular        : Bennu Yıldırımlar (Nermin), Ceyda Düvenci (Elif), Evrim Solmaz (Zeliş), Özge Özder (Emel), Songül Öden (Yasemin), Serhat Tutumluer (Sinan), İncilay Şahin (Sevim), Erdal Bilingen (Behçet), Cenk Ertan (Kudret), Devrim Özder Akın (Ömer), İlker Kurt (Kenan), Metin Büktel (Cemil), Server Mutlu (Resul), Furkan Andıç (Levent), Ece Hakim (Gamze), Batuhan Karacakaya (Mert), Hale Akınlı (Mukaddes)


Umutsuz Ev Kadınları izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı