Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hayatımın Rolü
Hayatımın Rolü
Hayatımın Rolü


Tarih: 2012-07-14 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Birinci Bölüm
HAYATIMIN ROLÜ
Sizce sıradan bir baba çocukları ile daha fazla zaman geçirebilmek için ne kadar ileri gider?
Usta aktör Haluk Bilginer ve Ebru Özkan’ın başrollerini paylaştığı Hayatımın Rolü, birinci bölümüyle bu akşam yeniden Star’da.
Yapımcılığını Süreç film /  İnci - Ali Gündoğdu, yönetmenliğini Sadullah Çelen’in üstlendiği dizide  Haluk Bilginer ve Ebru Özkan dışında İlhan Şeşen, Bekir Aksoy, Güzin Özyağcılar, Emel Göksu, Ebru Aykaç Tiraje Başaran,  Su Kutlu, Berke Tevik, Alisa Sezen de oyuncu kadrosu arasında yer alıyor.
Tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Müşfik  ve  iç mimar Ela, lüks evlerinde üç çocuğu ve köpekleri Oskar ile birlikte yaşamaktadır. Ancak bu lüks hayatı devam ettirebilmek için ikili bir takım ilkelerinden ödün vermesi gerekecektir. Müşfik buna yanaşmayınca ekonomik sorunlar da peşinden gelir. Müşfik’in bu tutumu Ela’yı sahatsız eder ve  iyi bir baba olduğunun farkında olsa da onu çok sorumsuz bulur. Ela, çocuklarına daha iyi bir gelecek sağlayabileceğine inanmadığı eşi ile ayrılmaya karar verir. Karısına ve çocuklarına olan düşkünlüğü ile bilinen Müşfik, istemese de  Ela’nın  boşanma  isteğini kabul eder.
Üç çocuğundan ve eski karısının kendisinin sevgi ve korumasına ihtiyacı olduğunu düşünen Müşfik, kendince bir çözüm üretir. Çok titiz bir kadın olan Ela’nın bakıcılarla olan sorunlarından faydalanan Müşfik, ideal bir dadı olarak eski evine dönmeye karar verir.   
Sıra o ideal dadı kılığına girmek ve kendisini Ela’ya kabul ettirmeye gelir. Mükemmel peruğu, birazcık makyaj ve bütün durumlara elverişli elbisesi ile Yaşar Hanım (Müşfik), kendini işine adamış bir bakıcı olarak hemen işe alınır. İşte asıl şamata da bundan sonra kopacaktır.  Çocukların sorunları, köpeği, eşine asılan iş ortağı ve diğerleri... 

Künye :

Yapım                        : Süreç film
Yapımcı           : Ali - İnci  Gündoğdu
Yönetmen             : Sadullah Çelen
senaryo                 : Gamze Özer
Oyuncular                : Haluk Bilginer  ve Ebru Özkan, İlhan Şeşen, Bekir Aksoy, Güzin Özyağcılar, Emel Göksu, Ebru Aykaç, Tiraje Başaran,  Su Kutlu, Berke Tevik, Alisa Sezen...


Hayatımın Rolü izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı