Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Akasya Durağı
Akasya Durağı
Akasya Durağı


Tarih: 2012-07-14 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Güven ve Sinan’ın başı yine belada…
Kanal D’nin başrollerinde Zeki Alasya, Cezmi Baskın, Onur Şan, Nilgün Belgün, Levent Ülgen, Timur Acar, Bilge Şen ve Bican Günalan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Akasya Durağı”nın bu bölümünde; Sinan ve Güven’in başı yine dolandırıcılıktan büyük belaya giriyor.
Duraktakilerin her birinin karısı devre mülk istemektedir. Kadınlar devre mülk işini kabul ettirene kadar ev işleri yapmamaya karar verirler, evde yemek bile hazırlamazlar. Erkekler evde perişan halde biri yemek yapmakta biri çamaşır yıkamaktadır. Erkeklerin her biri devre mülkü almaya razı gelirler fakat kadınlar birbirlerine bu durumu söylemezler. Duraktakilerin hepsi Nuri Baba’ya bir bahane sunar. Her biri devre mülke gider, aslında devre mülkü satan adam dolandırıcıdır hepsine aynı devre mülkü vermiştir üstelik içinde de sahibi oturmaktadır. Sonrasında curcuna kopar. Emre’nin taksisine limuzin kiralayan bir firmanın sahibi biner ve Emre’yi beğenir limuzin şoförlüğü yapmasını teklif eder, Emre çok sıcak bakmaz fakat sonrasında İpek’in bir hafta sonra doğum günüdür ve duraktakiler İpek’in gazetede gördüğü pırlanta yüzüğü istediğini Emre’ye söylerler. Emre limuzin işini kabul etmek zorunda kalır ve İpek’in haberi yoktur. Halı saha maçına gideceğim diye evden çıkar. Bu sırada İpek’in taksisine çapkın bir müşteri girer ve karısını halı saha maçına gidiyorum diye kandırdığını ve aldattığını söyler İpek adamı karısını aldattığını duyunca taksiden indirir ve Emre’nin de maça gideceğim dediği aklına gelir. İpek olaydan şüphelenir Dilek ve Merve’yle buluşup anlatır ve maça gitmeye karar verirler. İpek halı sahaya gider fakat hiç kimse yoktur. Emre sonrasında tekrar İpek’e maça gidiyorum der ve yine limuzin işine gidecektir. İpek Emre’nin peşine düşer yanında Dilek ve Merve vardır. Reina gibi bir yerden çıkarken şoförlüğünü yaptığı kadın sarhoştur ve Emre taşımaya çalışırken İpek’ler gelir ve görür. Her şeyin doğrusunu bilen Arif İpek’e durumu anlatır. İpek yaptıklarına pişman olur. Sinan durakta gazetesine bakarken Güven gelir,bu sırada Sinan gazetede Hindistanlı yogi Hirundu Bakşi ‘nin İstanbul’a geldiği haberini görür. konferans giriş ücreti 1000 dolardır bunun üstüne Sinan ve Güven Hintli kılığına girmeye karar verir. Güven Hintli kığına girer ve fotoğraflarını sokaklara afiş olarak asar. Afişleri görenler seanslara katılmak için aramaya başlarlar. Güven ve Sinan olayı devam ettirmektedirler bu arada gelen adamlar patronlarının davet ettiğini söyler. Mafya olan patron sinirden sürekli titrediğini ve Güven’in bu sinirini geçirmesini istediğini söyler. Sinan su bardağının içine bir kutu sakinleştirici atar. Mafya suyu içer ve hemen sonrasında ölür. Evden çıkamadan mafyanın adamları patronun öldüğünü fark eder. Patronun telefonunu adamları cebinde unutur, adamın telefonu çalınca Sinan alır ve Arif’i arar. Arif Güven ve Sinan’ı kaçırırken adamlara yakalanırlar bu sırada mafya uyanır aslında ölmemiştir. Güven ve Sinan’ı öldürmeye kalkışır o sırada polisler gelir. Adamlar yakalanır.

Künye :

Yapımcı                :Türker İnanoğlu
Yönetmen            :Yaşar Seriner
Genel Koordinatör        :Yılmaz Ekmekçi
Senaryo               :Resul Ertaş
Görüntü Yönetmeni        :Metin Erdoğdu
Müzik                :Bora Ebeoğlu-Cengiz Onursal
Kurgu Yönetmeni        :Nilüfer Bakırhan
Teknik Müdür            :Ferda Dağlaroğlu
Yardımcı Yönetmen        :Gülbin Aydın
Yapım Koordinatörü        :Mustafa Demirhan
Yapım Sorumlusu        :Tülay Şimşek
Sanat Yönetmeni        :Berna Öztürk
Kostüm Sorumlusu        :Yeliz Buyruk
Işık Şefi            :Cem Beyhatun
Oyuncular            :Zeki Alasya (Nuri Baba),Cezmi Baskın (Osman), Onur Şan(Seyit), Nilgün Belgün (Eleni), Levent Ülgen (Sinan), Timur Acar (Arif), Bilge Şen (Şaziment-Gülbin’in Annesi), Bican Günalan (Hayri), Aslı Altaylar (Gülbin-Sinan’ın Eşi), Gülay Baltacı (Safiye-Osman’ın eşi), Pınar Aydın (İpek-Emre’nin eşi), Tarık Ündüz (Emre), Ateş Fatih Uçan (Ali Kemal-Çaycı),Sefa Tantoğlu(Güven), Mehmet Kurt (Vakkas-çaycı), Pelin Sönmez (Dilek-Osman’ın kızı), Ayşegül Aslan (Zeyno-Seyit’in eşi), Ece Filiz (Merve-Arif’in Eşi), Sinem Ergin (Narin), Kayhan Yıldızoğlu (Mazhar), Teyfik Yapıcı (Komiser), Erimşah Bora (Can-Sinan’ın oğlu), Batuhan Çalık(Serkan-Can’ın arkadaşı), Mina-Dila Bulutsuz( İkizler-Osman’ın kızları)


Akasya Durağı izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı