Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hayatımın Rolü
Hayatımın Rolü
Hayatımın Rolü


Tarih: 2012-07-16 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yeni bölüm...
İkinci Bölüm
HAYATIMIN ROLÜ
Sizce sıradan bir baba çocukları ile daha fazla zaman geçirebilmek için ne kadar ileri gider?
Usta aktör Haluk Bilginer ve Ebru Özkan’ın başrollerini paylaştığı Hayatımın Rolü, ikinci bölümüyle bu akşam Star’da.
Yapımcılığını Süreç film /  İnci - Ali Gündoğdu, yönetmenliğini Sadullah Çelen’in üstlendiği dizide  Haluk Bilginer ve Ebru Özkan dışında İlhan Şeşen, Bekir Aksoy, Güzin Özyağcılar, Emel Göksu, Ebru Aykaç Tiraje Başaran,  Su Kutlu, Berke Tevik, Alisa Sezen de oyuncu kadrosu arasında yer alıyor.
Yaşar Hanım’ın ilk iş günü zorlu başlıyor
Boşandığı eşine ve çocuklarına daha yakın olabilmek için kılık değiştiren Müşfik, yeni dadı Yaşar Hanım olarak işe alınır. İşte asıl şamata da bundan sonra kopacaktır.  Çocukların sorunları, köpeği, eşine asılan iş ortağı ve diğerleri...
Dakika bir sorun bir. Müşfik, kadın sesiyle telefonda konuşurken annesi Bedia’a yakalanınca kısa bir şaşkınlık yaşar ama durumu kurtaracak küçük bir yalan söyler. Bedia Hanım, oğlunun davranışlarından şüphelense de Ela’dan ayrıldığı için depresyonda olduğunu düşünmektedir.
Müşfik, dadı Yaşar olarak ilk iş günü olduğu için oldukça heyecanlıdır. Tiraje ile birlikte hazırlıklarını yapan ve tüm detayların üzerinden bir kez daha geçen Müşfik artık hayatının rolü için hazırdır.
Haftanın altı günü Dadı Yaşar olarak çocukların yanında yatılı kalmak zorunda olan Müşfik, annesi ve kardeşine bir yıl sürecek bir oyun için turneye çıkacağı yalanını söylemek zorunda kalır.
Sabah erkenden gelerek daha ilk günden Ela’nın gözüne girmeyi başaran Yaşar, evin temizliğini ve yemeklerini de yaparak iyi bir iş ortaya çıkarır. Ecenaz’ın dışında Can ve Amelya ile de tanışan Yaşar, kısa sürede onların da sevgisini kazanır.
Eyvah! Yaşar’ın başı dertte!
Her şey yolunda giderken Ecenaz’ın, Yaşar’la tanıştırmak için babasıyla bilgisayardan görüntülü konuşma yapmak istemesi üzerine Müşfik ne yapacağını şaşırır...

Künye :

Yapım       : Süreç film
Yapımcı     : Ali - İnci  Gündoğdu
Yönetmen : Sadullah Çelen
senaryo     : Gamze Özer
Oyuncular    : Haluk Bilginer  ve Ebru Özkan, İlhan Şeşen, Bekir Aksoy, Güzin Özyağcılar, Emel Göksu, Ebru Aykaç, Tiraje Başaran,  Su Kutlu, Berke Tevik, Alisa Sezen...
Bölüm : 2


Hayatımın Rolü izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı