Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İbret-i Ailem
İbret-i Ailem
İbret-i Ailem


Tarih: 2012-07-16 TV : STAR TV Saat: 22:30 Tür:Yerli Dizi


Üçüncü Bölüm
İbreti Ailem
Başrollerini Müjdat Gezen, Zafer Algöz ve Şebnem Sönmez’in paylaştığı İbreti Ailem dizisinin 3.  Bölümü bu akşam yeniden ekranda...
Ender’in başı dertte...
Ender’in başından aşağı kaynar sular dökülmüştür. Hayatının aşkı İpek, Computer58’e katalog çekimi için gelen bir manken tarafından çalınmak üzeredir. Ender bir an önce bu mankene haddini bildirmelidir. Ancak kimin kime haddini bildireceği tam bir muammadır.
Muhsin’in internet izdivacı!
Muhsin internetten kız düşürmek için sabah akşam demeden internette takılmış ve sonunda hayallerini süsleyen kızı, “ChatlaqPrenses1947”’i bulmuştur. Fakat bu aşk sadece internette kalmayacak, gerçek dünyaya da taşınacak ve işin içine Yaşar da girecektir.
Yıldız çıldırdı!
Yıldız, Buğra’nın cici annesi olarak onun Emel’le olan ilişkisine onay vermeyince mecburen Emel ve Buğra’nın ayrılacağını düşünmüştür. Ancak Emel, Buğra’yı bırakmamakta kararlıdır, Yıldız’ın gözüne girmek için elinden geleni yapacaktır. Peki Yıldız, Emel’i gelin olarak kabul edebilecek midir?

Künye :

Yapımcı:    NTC Medya 
Senarist:     Murat Emre Kaman- Mehmet Emrah Kaman
Yönetmen: Ömer Uğur   
Oyuncular: Müjdat Gezen, Zafer Algöz, Şebnem Sönmez, Olkan Serdar Yıldız, Gonca Vuslateri, İnanç Koçak, Melda Gür, Ümit Çırak, Çağlar Çorumlu, Hande Doğandemir, Mert Yavuzcan ve Ali Barışık...
Bölüm    : 3


İbret-i Ailem izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı