Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Sudan Bıkmış Balıklar
Sudan Bıkmış Balıklar
Sudan Bıkmış Balıklar


Tarih: 2012-07-17 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yeni Dizi...
SUDAN BIKMIŞ BALIKLAR İkinci bölümü ile Star’da...
Kaş’ta başlayıp, İstanbul’da devam eden sımsıcak bir aşk hikayesi...
Star’ın yaz ekranı yeniliklerinden biri olan gençlik dizisi Sudan Bıkmış Balıklar, ikinci bölümü ile Salı akşamı 20:00’da ekrana geliyor. 
Başrollerini Burak Sağyaşar ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı Sudan Bıkmış Balıklar, aşkı, dostluğu, savaşmayı, her şeye rağmen yeniden demeyi, genç olmanın ne demek olduğunu anlatan bir hikaye.
Zeynep ve Selim’in yolları ayrılıyor!
Selim ve Zeynep’in  tutkulu, hesapsız aşkları yaşanan olaylarla gölgeleniyor.
Selim ve Zeynep’i düğün sahnesinde şarkı söylerken gören Hüseyin öfkeden çıldırır. Üstüne Selim de durumu savunmaya çalışınca iyice sinirlenip kalp krizi geçirir. Zeynep, kendi yüzünden babasının hastanelik olmasına dayanamaz. Bu sırada Duygu’nun oteline gelen Merve işleri iyice karıştırır. Gülten de Selim’le konuşup onları rahat bırakmasını ister.
Zeynep, Selim’i bulmaya gittiğinde Merve ile karşılaşır. Selim’se Merve olayını bahane edip Zeynep’den ayrılır. Bu ayrılığın etkisi Zeynep’i çok sarsar. Üstelik üniversite sonuçlarının açıklanmasıyla, Esra’nın Zeynep’in tercihlerini değiştirip Selim’le aynı Hukuk Fakültesini yazdığı ortaya çıkar. Hüseyin kızının mutluluğu için İstanbul’a taşınmaya karar verir.
Selim, İstanbul’a döndüğünde tutkusu olan müzikten de vazgeçer, arkadaşları ile kurdukları gruptan ayrılır ve ailesinin isteği doğrultusunda aile şirketinde çalışmaya başlar. Zeynep’in aşkı kısa sürede ağır basar ve Kaş’a geri döner. Fakat ne Zeynep’i ve ailesini bulabilir, ne de onlardan bir iz.

Künye :

Yapım         : Focus Film/ Nilgün Sağyaşar
Yönetmen     : Cevriye Demir
Senaryo      : Ethem Özışık, Eylem Akın, Filiz    Alpgezmen
Oyuncular : Burak Sağyaşar (Selim), Ezgi Eyüboğlu (Zeynep), İbrahim Aslan (Kerem), Kübra Balcan (Merve), Mert Asker (Kamil), Burcu Altın (Gökçe), Payidar Tüfekçioğlu (Hüseyin), Övül Avkıran (Gülten), Yeliz Aytar (Esra), Cevdet Arıcılar (Muharrem), Neriman Uğur (Seval), Feyza Işık (Duygu), Deniz Özkan (Ömer)
Bölüm        : 2


Sudan Bıkmış Balıklar izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı