Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kim Milyoner Olmak İster?
Kim Milyoner Olmak İster?
Kim Milyoner Olmak İster?


Tarih: 2012-07-19 TV : ATV Saat: 22:15 Tür:Yarışma


MİLYONER OLMA HAYALİ KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
 “KİM MİLYONER OLMAK İSTER”
Kenan Işık’ın Sunumuyla atv’de!…
(Yeni Bölüm)
1) Berkay VAHAPOĞLU
22 yaşındaki Berkay VAHAPOĞLU, İstanbul Tıp Fakültesi beşinci sınıf öğrencisi. Kendini mantıklı, enerji dolu, meraklı, kendine güvenen biri olarak tanımlıyor. Adana’lı olan Berkay, yarışmaya iki kuzeni ve iki arkadaşı ile birlikte gelmiş.
2) Gülsüm Tuba KARA
20 yaşındaki Gülsüm Tuba KARA, Fatih Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde öğrenci. Aslen Denizli’li olan Gülsüm, İstanbul’da öğrenci evinde kalıyor. Ailesinin teşviki ile yarışmaya katılan Gülsüm yarışmaya Endonezyalı arkadaşı Muhammed ile birlikte gelmiş. Hedefi 60.000 TL kazanmak ve İspanya’da yüksek lisans yapmak. Kendini değişken, çılgın ve risk almayı seven biri olarak tanımlıyor.
3) Emre ÖZKAN
19 yaşındaki Emre ÖZKAN, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi üçüncü sınıf öğrencisi.  Aslen Adana’lı olan Emre’nin babası apartman görevlisi, annesi ev hanımı. Yarışmaya babasının amcası ve eşiyle birlikte gelmiş. Emre kolayca gelebileceğine inandığı 60.000 TL kazanmayı ve kazandığı parayı eğitiminde harcamak istiyor.
 4) Elif Ayça Seren URAL
35 yaşındaki Elif Ayça Seren URAL, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun. Bir kız bir erkek çocuk annesi olan Ayça, Şişli meydanında simit satıyor, eşi de geceleri bisikleti ile çay satıyor. Jokerlerini kullanırken cimri davranacağını söyleyen Ayça, kendine bir hedef koymak istemiyor. Yarışmaya arkadaşı ve kızı ile birlikte gelmiş.

Künye :

Kim Milyoner Olmak İster? izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı