Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ben Bilmem Eşim Bilir
Ben  Bilmem Eşim Bilir
Ben Bilmem Eşim Bilir


Tarih: 2012-08-07 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yarışma


Kahkahalara boğan bardak taşıma yarışması
Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam ekrana gelecek bölümünde, erkek yarışmacılar ilginç bir yöntemle bardak taşıyacaklar. Finale kalan yarışmacılar ise hem hazırlanan “Halil İbrahim Sofrası”nda ziyafet çekecek hem de en çok yemek yiyen olmak için çaba sarf edecekler.
İlker Ayrık’ın esprili sunumuyla hafta içi her akşam ekrana gelen                            “Ben Bilmem Eşim Bilir”de bu akşam; Tuğba – Onur Kahya, Belgin – Uğur Kutlu, Arzu Akar Elçi – Onur Elçi ve Selin – Özcan Karaarslan çiftleri yarışacak.
Yarışmanın ilk bölümünde erkekler, eşlerinin tahmin ettikleri sayı kadar şınav çekmeye çalışacaklar. İkinci oyunda İlker Ayrık’ın sorduğu “Eşiniz çekici midir?” sorusuyla başlayan sohbet stüdyoyu kahkahalara boğacak. Erkekler bu defa ağızlarıyla vakumladıkları bardakları taşımaya çalışacaklar. Hanımlar ise ilk oyunda eşlerinin tahmini kadar televizyon önünden geçerken, ikinci oyunda çöp poşetlerini konteynıra atmaya çalışacaklar.
Oyunlar sonunda finale kalacak iki çift ise hem hazırlanan “Halil İbrahim Sofrası”nda karınlarını doyuracak hem de 0 km. otomobil ödüllü büyük finali kalabilmek için yarışacaklar.
“Ben Bilmem Eşim Bilir”in eğlence ve heyecan dolu bu bölümünü kaçırmayın!

Künye :

Ben Bilmem Eşim Bilir izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı