Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ben Bilmem Eşim Bilir
Ben  Bilmem Eşim Bilir
Ben Bilmem Eşim Bilir


Tarih: 2012-08-08 TV : KANAL D Saat: 20:00 Tür:Yarışma


Erkekler horlayarak balon patlatabilecek mi?
Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam ekrana gelecek bölümünde; erkekler horlayarak balon patlamaya çalışırken, hanımlar da fincanların içindeki kahveleri dökmeden taşımak için mücadele edecekler.
İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumuyla hafta içi her gün Kanal D’de ekrana gelen                  “Ben Bilmem Eşim Bilir”de bu akşam; Tülay – Hakan Mutluşahin, Seher – Erkan Bayar, Sinem – Mahmut Ekiz ve Müge – Selçuk Koyuncu çiftleri yarışacak.
İlk oyunda erkekler pide kuyruğundan, eşlerinin tahmin ettiği süre içinde geçmek için canla başla koşturacaklar. Kalabalık içinde kendileri için mücadele ettiğini gören hanımlar, hem çok eğlenecek hem de duygusal anlar yaşayacaklar. İkinci oyunda ise erkekler horlayarak balonları patlatmaya çalışırken, ortaya çıkan garip sesler ve komik anlar herkesi kahkahaya boğacak. Hanımlarsa ellerindeki kahveyi dökmeden parkuru tamamlamaya çalışacaklar. İkinci oyunda ise hanımlar, 60 saniye içinde eşlerinin ayağına en çok basabilen olmak için çaba gösterecek. Oyun sırasında giyilen kostümlerse adeta nikah törenini andıracak.
Final oyununda ise, “Ben Bilmem Eşim Bilir” klasiği haline gelen süper kahraman oyunu oynanacak. Eşini en uzun süre kucağında taşıyan çift, Cuma günkü programda sıfır kilometre araba kazanmak için yarışacak.

Künye :

Ben Bilmem Eşim Bilir izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı