Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Annem Uyurken
Annem Uyurken
Annem Uyurken


Tarih: 2012-08-08 TV : KANAL D Saat: 21:45 Tür:Yerli Dizi


 Defne, ailesini birarada tutmaya çalışıyor
Kanal D’nin başrollerinde; Hümeyra, Büşra Pekin, Şükrü Türen, Seda Türkmen, Bora Akkuş, Bülent Seyran, Erkan Köse, Algı Eke gibi birbirinden güçlü isimlerin yer aldığı, sevilen komedi dizisi “Annem Uyurken” bu akşam da keyif ve kahkaha dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Gül’ün boşanma kararının ardından çocuklar ve Hasan, Defne’nin önderliğinde bir araya gelip, aileyi bir arada tutmaya çalışıyor.
Gül’ün boşanma kararının ardından çocuklar ve Hasan, Defne’nin önderliğinde bir araya gelip, aileyi bir arada tutmaya çalışırlar.
Fakat yaptıkları hamleler Gül’ü daha fazla kızdırmaktan başka bir işe yaramaz. Lütfü ise ’Tek Kadın Pek Kadın’ isimli kadın derneğinde, kadınları erkeklere karsı bilinçlendirmeye karar verir. Acaba Gül’ün bu durumlar karşısında kararı ne olacak?

Künye :

Yapım            :Tims Productions
Yapımcı        :Timur Savcı
Yönetmen        :Kerem Çakıroğlu- Başak Sosyal
Senaryo        :Emre Özdür- Volkan Sümbül- Ali Demirel
Genel Koordinatör    :Başak Abacıgil Sözeri
Oyuncular:         :Hümeyra (Gül), Şükrü Türen (Hasan), Büşra Pekin (Defne), Seda Türkmen (Derya), Bora Akkaş (Mert), Algı Eke (İclal), Bülent Seyran (Avni), Erkan Köse (Lütfi), Ayşen Sezerel (Lale), S.Devrim Yakut (Nuran), Ali Meriç (Necip), Ünal Yeter (Aykut), Rüzgar Aksoy (Cem), Nil Günal (Aylin), Efe Tuncer (Doktor), Can Bartu Aslan (Murat)


Annem Uyurken izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı