Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kötü Yol
Kötü Yol
Kötü Yol


Tarih: 2012-08-09 TV : KANAL D Saat: 21:00 Tür:Yerli Dizi


 Nuran tuzağa düşüyor
Kanal D’nin başrollerini; Cansel Elçin, Şükran Ovalı ve İlker Aksum’un paylaştıkları sevilen dizisi “Kötü Yol” bu akşam da sürükleyici bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Nuran, kendilerini sinemacı kimi tanıtan kötü niyetli iki kişinin tuzağına düşüyor.
Kenan’dan olumsuz yanıt alan Nuran büyük hayalkırıklığı yaşar. Ayten onu teselli etmek için Yeşilçam’ın meşhur Sırça Pastanesine götürür. Burada Nuran’ı gören kötü niyetli iki sahte sinemacı, onu elde etmek için tezgah kurmaya başlar. İnadı yüzünden Nuran’ı reddeden Kenan ise hemen pişman olmuştur. Onu tekrar aramaya başlar. Bir yandan da filmin kurgusuyla uğraşan Kenan, Leman’ın kötü oyunculuğu yüzünden, onun nerdeyse bütün sahnelerini atmak zorunda kalır. Ama bunu Leman’dan saklamak zorundadır. Beş parasız İstanbul’a ulaşan İhsanlar ise ortada kalmıştır. Ayşe hemen geri dönme taraftarı ise de, İhsan ve Canan kalmak istemektedir.

Künye :

Yapım            :Gold Film
Yapımcı            :Faruk Turgut
Uygulayıcı yapımcı    :Ahsen Tüzün
Yönetmen        :Nisan Akman
Senaryo        :Zülküf Yücel-Hürer Ebeoğlu
Proje Tasarım        :Zülküf Yücel
Müzisyen        :Mazlum Çimen
Görüntü Yönetmeni    :Yüksel Varol
Sanat Yönetmeni    :Dilek Yelence
Oyuncular: Cansel Elçin (Kenan), Şükran Ovalı (Nuran), İlker Aksum (Reşat), Ezgi Mola (Leman), Ayşenil Şamlıoğlu (Güllü), Tuncer Salman (Fikret), Nergis Çorakçı (Ayşe), Nilüfer Açıkalın (Ayten), Ferit Kaya (İhsan), Nursel Köse (Bedia), Cengiz Sezici (Bedir Ağa), İştar Gökseven (Osman), Gökçe Ayyıldız (Canan), Burçin Abdullah (Filiz), Özbek Yıldız(Bülent),Funda İlhan (Bonmarseci Neslihan Hanim),Gündüz Sezgin(Pastaneci Asım Abi)  ve Ali Erkazan (Sulhi Baba) Konuk Oyuncu: Ahmet Mümtaz Taylan (Nuri Bey)


Kötü Yol izle -> KANAL D canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı