Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Evlerden Biri
Evlerden Biri
Evlerden Biri


Tarih: 2012-08-15 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yeni Bölüm...
Orhan Kemal’in ölümsüz eserinden
EVLERDEN BİRİ
Her Çarşamba Star’da
Özgür Çevik ve Ceyda Ateş Başrollerde…
 Türk Edebiyatı’nın ölümsüz eserlerinden biri daha televizyonda; EVLERDEN BİRİ… 
Farklı görüş ve fikir ayrılıklarının çözülmenin eşiğine getirdiği aileler ve etkileyici bir aşk hikayesi… Hayata bambaşka pencerelerden bakan, farklı kutuplardaki aileler ve mantığın duygularla savaşında ortaya çıkan inanılmaz tablo…
Evlerden Biri, hayatın içinde sıkışmış evlerden sadece birine zoom yaparak, günümüzde milyonlarca evde yaşananlara da ayna tutacak.
Anne ve kız aynı gence mi aşık oluyor?
Ne yapacağını bilemeden evden kaçıp Erdal’ın yanına sığınan Nursen, geceyi Erdal’ın arkadaşı Edip’in öğrenci evinde geçirir. Ancak Nursen’in masumiyeti ve saflığı Edip’i fena halde ürkütür. Erdal da ne yapacağını bilemez bir haldedir. Kızın güzelliği ve çaresizliğinden etkilenmiştir. Bir yandan Leman’la olan ilişkisi, öte yandan Nursen’in ona olan ilgisi aklını karıştırır. Öte yandan İskender, her şeyden haberdardır ve Nursen’i kollamak için öfkeyle kardeşinin karşısına dikilir. Nursen’in Erdal’a ilgi duyduğunun farkındadır, bu onu daha da yaralar. Çünkü kardeşinin Nursen’i üzeceğinden emindir.
Evde ise, Hediye,  küçük oğlunun iyi bir maaşla işe başlamasına memnun olmuştur.  Onun Leman sayesinde işe alındığından kimsenin haberi yoktur.
Okulda kızlara not satan Edip, kurnazlık yapıp okulun zengin kızlarına oyun çevirir. Bunu fark eden kızlar öç almak için Edip ve Erdal’a tuzak kurarlar.
Mahmut, Nursen’den karşılık alamamasına rağmen, Leman’ın teşvikiyle jestlerine devam eder.
Nursen, annesinin Erdal’la olan ilişkisinden habersiz, sevdiği erkeğin başka kızlarla birlikte olduğunu düşünüp üzülmektedir. Bir yandan da kovulduğu işine geri dönebilmek için arkadaşının teklifini kabul eder; ancak başına geleceklerden de habersizdir.

Künye :

Yapımcı    : Koliba Film / Ata Türkoğlu
Eser        : Orhan Kemal
Yönetmen    : Bahadır İnce
Senaryo    : Hakan Haksun & Müjdan Kayserli
Oyuncular    : Özgür Çevik (İskender), Ceyda Ateş (Nursen), Barış Aytaç (Erdal), Şemsi İnkaya (Sadi), Mehtap Bayrı (Leman), Bedia Ener (Hediye), Münir Canar (Müçteba), Gökçe Sezer (Ayşe), Murat Karasu (Mahmut)
Müzik        : Fahir Atakoğlu
Bölüm    : 3


Evlerden Biri izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı