Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Kim Milyoner Olmak İster?
Kim Milyoner Olmak İster?
Kim Milyoner Olmak İster?


Tarih: 2012-08-19 TV : ATV Saat: 22:00 Tür:Yarışma


YÜKSEK LİSANS YAPABİLMEK İÇİN YARIŞMACI KOLTUĞUNA OTURUYORLAR
 “KİM MİLYONER OLMAK İSTER”
Kenan Işık’ın Sunumuyla atv’de!…
(Yeni Bölüm)
1) Duygu SANCAKLI
8. soru ile yarışmaya kaldığı yerden devam ediyor.
22 yaşındaki Duygu SANCAKLI, Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü son sınıf öğrencisi, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve Boşnakça biliyor. Kendini sosyal, girişimci, azimli, çalışkan ve inatçı biri olarak tanımlayan Duygu, yarışmaya kuzenleriyle birlikte gelmiş. Hedefi 125.000 TL kazanmak ve kazandığı para ile yüksek lisans yapmak.
2) Erdi DEMİRTÜRK
21 yaşındaki Erdi DEMİRTÜK, Yeditepe Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü birinci sınıf öğrencisi. Kendini esprili, zeki, merhametli, saygılı biri olarak tanımlıyor. Ekran karşısında 15.000 barajına rahatlıkla geldiğini söyleyen Erdi, yarışmadan kazanacağı parayla yüksek lisans yapmayı hedefliyor. Yarışmaya arkadaşlarıyla birlikte gelmiş.
3) Sevda YANIK
30 yaşındaki Sevda YANIK, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü’nden mezun, bir  sigorta şirketinde satış yöneticisi olarak çalışıyor. İki hafta önce evlenen Sevda, yarışmaya eşi Bora ile birlikte gelmiş. Yarışmadan kazanacağı para ile ev almayı hedefliyor.
 4) Emre Cem KIRBIYIK
27 yaşındaki Emre Cem KIRBIYIK, Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun, yazılım geliştirme uzmanı olarak çalışıyor. Annesi ve babası emekli öğretmen olan Emre, yarışmaya annesi Nimet Hanım ile birlikte gelmiş. Kendini hızlı çözüm üretebilen, sonuç odaklı biri olarak tanımlıyor. Hedefi 125.000 TL kazanmak ve kazanacağı para ile yüksek lisans yapmak.
5) Eren ATICI
24 yaşındaki Eren ATICI, Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Bölümü’nden. Tek çocuk olan Eren, yarışmaya kız arkadaşıyla birlikte gelmiş. Hedefi 30.000 TL kazanmak ve kazandığı para ile yüksek lisans yapmak.

Künye :

Kim Milyoner Olmak İster? izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı