Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Ntv Bayram Ekranı
Ntv Bayram Ekranı
Ntv Bayram Ekranı


Tarih: 2012-08-20 TV : NTV Saat: 10:10 Tür:Yaşam


İkinci Gün
NTV BAYRAM EKRANI
NTV’den sohbetli, müzikli, renkli ve  keyifli bir Bayram Ekranı daha. Yekta Kopan’ın sunduğu Bayram Ekranı’nın ikinci kuşağı, Pazartesi günü 10:10, 14:10, 18:15 ve 21:15’de yayınlanacak. 
Yekta Kopan, bugün ilk olarak saat 10:10’da şarkıcı Mehtap Meral, 14:10’da Can Bonomo, 18:15’de Öykü Gürman ve 21:15’de Gökçe’yi  ağırlayacak, keyifli sohbetler yapacak ve genç şarkıcılar da şarkılarıyla coşturacak.
MEHTAP MERAL / Pazartesi 10:10
Tamamen tangolardan oluşan ilk solo albümü "Aşk"la dikkatleri çeken Mehtap Meral, geçmişten günümüze sevilen tangoları Ntv Bayram Ekranı’nda yorumlayacak. "Papatya Gibisin", "Dinle Sevgili", "Ben Her Bahar Aşık Olurum" gibi unutulmaz parçalar Mehtap Meral’in yorumuyla yeniden hayat bulacak.
Ruhi Su Vakfı Dostlar Korosu’nda eğitim alarak müziğe ilk adımlarını atan Meral, türkülerden tangolara geçiş sürecini, kariyerinde yapmak istediklerini ve hayallerini Yekta Kopan’a anlatacak.
CAN BONOMO / Pazartesi 14:10
Eurovision yarışmasında Türkiye’yi temsil eden Can Bonomo, Ntv Bayram Ekranı’nın bir başka yıldızı. Bu aralar ikinci albümünün hazırlıklarını sürdüren Bonomo, yeni albüm öncesi "Meczup", "Bana Bir Saz Verin" ve "Ali Baba" gibi sevilen şarkılarıyla bayramda NTV’de olacak.
Bonomo, canlı performansının yanı sıra programda Yekta Kopan’a; babasının Türk Sanat müziği sevgisinden DJ’lik yaptığı günlere, şairlere ve şiirlere hayranlığından ilginç bir yöntemle gönderdiği ilk demosuna kadar hayatıyla ilgili birçok önemli detay ve anektodu da anlatacak.
ÖYKÜ GÜRMAN / Pazartesi 18:15
Ntv Bayram Ekranı’nında Yekta Kopan’ın ilk konuğu Öykü Gürman. İkiz kardeşi Berk’le türkülere getirdikleri flamenko yorumlarla tanınan ve bir süredir kariyerine solo olarak devam eden Öykü Gürman, "Seni Ben Unutmak İstemedim ki", "Yalan Gözlerin", "Nazende Sevgilim" ve "Mazi Kalbimde Yaradır" gibi unutulmaz klasikleri NTV izleyicileri için kendine has tarzıyla yorumlayacak.
Yekta Kopan’la keyifli bir bayram sohbeti yapacak olan Gürman, aile içinde şekillenmeye başlayan müzik kariyerinden çocukluğunda yaşadığı eski bayramlara dair hatıralar anlatacak.
GÖKÇE / Pazartesi 21:15
"Tuttu Fırlattı" şarkısıyla geçtiğimiz yaza, "Ne Yapardım"la ise bu yaza damgasını vuran Gökçe, enerjik şarkıları ve performansıyla Ntv Bayram Ekranı’nda. Programa "Tuttu Fırlattı" ve "Ne Yapardım" şarkılarıyla başlayacak olan Gökçe, ayrıca "Kıskanırım Seni Ben" ve "Cevriye Hanım" gibi klasikleşmiş şarkıları da kendi yorumuyla seslendirecek.
Gökçe, programda Yekta Kopan’a çok renkli ve hareketli geçen çocukluk yılları ve bayram hatıralarını da anlatacak. Caz ve klasik müziğin dinlendiği bir evde büyüdüğünü söyleyen Gökçe, Queen’i keşfetmesiyle değişen hayatını ve yıllar içinde Balkan müzikleriyle şekillenen müzik kariyerine dair bilgiler de verecek.

Künye :

Ntv Bayram Ekranı izle -> NTV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı