Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Evlerden Biri
Evlerden Biri
Evlerden Biri


Tarih: 2012-08-22 TV : STAR TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi


Yeni Bölüm...
Orhan Kemal’in ölümsüz eserinden
EVLERDEN BİRİ
Her Çarşamba Star’da
Özgür Çevik ve Ceyda Ateş Başrollerde…
Türk Edebiyatı’nın ölümsüz eserlerinden biri daha televizyonda; EVLERDEN BİRİ… 
Farklı görüş ve fikir ayrılıklarının çözülmenin eşiğine getirdiği aileler ve etkileyici bir aşk hikayesi… Hayata bambaşka pencerelerden bakan, farklı kutuplardaki aileler ve mantığın duygularla savaşında ortaya çıkan inanılmaz tablo…
Evlerden Biri, hayatın içinde sıkışmış evlerden sadece birine zoom yaparak, günümüzde milyonlarca evde yaşananlara da ayna tutacak.
İskender, Nursen uğruna kavga eder!
Nursen ve Erdal’ı birbirlerine sarılmış bir halde gören Leman öfkeden deliye döner. Olay büyür. Tartışma sırasında Nursen’i savunmaya kalkan İskender, kendini kaybeder ve beklenmedik bir atak yapar. Nursen uğruna Mahmut’un boy hedefi haline gelecektir. İskender’den intikam almak isteyen Mahmut ise, istemeden Nursen’le ikisinin daha da yakınlaşmasına neden olur.
Bu arada Leman’ın Erdal’a duyduğu tutku giderek artarken Erdal da Leman’ı erkeklerden kıskanmaya başlamıştır. İçinde Leman’a dair şüpheleri oluşmaya başlar. Nursen ise içten içe Erdal’ı düşünmekte, buna karşın onun soğuk tavırlarına anlam verememektedir.
Filiz ve arkadaşlarının hazırladığı tuzak sonucu Erdal’la Leman hafta sonunu geçirmek üzere güzel bir otele giderler. Filiz, her şeye rağmen içten içe güvendiği Erdal’ın gururlu davranacağını düşünmektedir. Bu yüzden arkadaşlarıyla birlikte olacakları izlemek üzere  otelde olacaktır.

Künye :

Yapımcı    : Koliba Film / Ata Türkoğlu
Eser        : Orhan Kemal
Yönetmen    : Bahadır İnce
Senaryo    : Hakan Haksun & Müjdan Kayserli
Oyuncular    : Özgür Çevik (İskender), Ceyda Ateş (Nursen), Barış Aytaç (Erdal), Şemsi İnkaya (Sadi), Mehtap Bayrı (Leman), Bedia Ener (Hediye), Münir Canar (Müçteba), Gökçe Sezer (Ayşe), Murat Karasu (Mahmut)
Müzik        : Fahir Atakoğlu
Bölüm    : 4


Evlerden Biri izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı