Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dallas
Dallas
Dallas


Tarih: 2012-08-25 TV : STAR TV Saat: 22:30 Tür:Yabancı Dizi


Yeni Bölüm...
Dallas
Efsane Dizi “Dallas” yeni bölümleriyle her Cumartesi Star’da ekrana geliyor.
Bir döneme damgasını vuran, halâ bir çok diziye konu olan,  yayınladığında sokakların boşaldığı, dünyanın dört bir yanında  milyonlarca hayranı bulunan, tüm zamanların en popüler televizyon dizilerinden biri olan Dallas’ın yeni bölümleri Star’da.
34 yıl önce başlayan ve Teksaslı petrol zengini bir aile içinde yaşanan acılarla dolu güç mücadelesini, ihtirası ve ihaneti anlatan dizinin unutulmaz karakterleri JR, Bobby, Sue Ellen’i canlandıran Larry Hagman, Patrick Duffy ve Linda Gray yeni bölümlerde de oynuyor. Ama bu kez söz çocuklarda...
Bölüm Özeti
John Ross doğuştan gelen haklarını talep edip babasını gururlandırmaya başlarken J.R. Southfork’a geri dönme kararı alır. Bu arada Ewinglerin aile düşmanı Cliff Barnes geri döner ve yeğeni Christopher’la bağ kurmaya çalışır. Ailedeki sarsıcı bir haber ise eski yaraları sarmak için bir fırsat doğurur. Bu bölümde orijinal diziden Ken Kercheval, Cliff Barnes rolüyle yeniden ekranlarımıza geliyor.
Bir aile üyesine karşı üstünlük sağlamak isteyen John Ross çareyi şantaja başvurmakta bulur. Ancak J.R. meseleyi kendi yöntemleriyle halletmeye karar verir. Bu arada Christopher Bobby’e sevdiği iki kadın arasında seçim yapma konusunda yaşadığı sıkıntıyı anlatır.

Künye :

Dallas izle -> STAR TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı