Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Nil’in Dünyası
Nil’in Dünyası
Nil’in Dünyası


Tarih: 2012-08-26 TV : KANAL7 Saat: 22:40 Tür:Gezi


NİL’İN DÜNYASI İLE AKDENİZ’DEN ADRİYATİK’E YOLCULUK
Her hafta farklı kültür ve coğrafyaların ekrana geldiği Nil’in Dünyası bu hafta komşudan bir adaya gidiyor… Başarılı sunucu, ismi diğerleri kadar ün yapmamış ancak 24 saat yaşayan bir ada olan Korfu ve Hırvatistan’da bulunan KRKA şelalelerinden evlerinize konuk oluyor.
Dünyada adeta cennetten bir köşe görmek isteyenler ekran başına. Nil Yeğin’in sunumuyla ekrana gelen Nil’in Dünyası bu hafta komşu Yunanistan’ın sevimli adası Korfu’dan evlere konuk oluyor. Bu sevimli ada, antik tapınakları, Roma villaları, Venedik apartmanları ve İngiliz tarzı kiliselerinin yanı sıra Yunan mutfağının eşsiz tatlarını, serin deniz sularını ve kızgın kumsallarını vaat ediyor. İzleyenler, coğrafya harikası Korfu’nun merkezindeki tarihi mimarinin içinde bazen İtalya, İspanya hatta kimi zaman da kendini Bodrum’da hissedecek. Muhteşem bir turun ardından Adriyatik kıyılarında devam edecek olan yolculuk, Hırvatistan’da bulunan cennet KRKA şelalelerinden çok özel görüntülerle ekranlara gelecek.  Hepsi ve daha fazlası bu hafta gezgin Nil Yeğin’in hazırlayıp sunduğu Nil’in Dünyası’nda…
Gazeteci Nil Yeğin’in sunumuyla ekrana gelen "Nil’in Dünyası" Brezilya’dan Hindistan’a, Japonya’dan Kamboçya’ya kadar dünyanın farklı renklerini ve haberlerini her hafta ekranlara taşıyor.
Canlı, heyecanlı ve dinamik gezi programı Nil’in Dünyası her Pazar 22.40’ta Kanal 7’de.

Künye :

Nil’in Dünyası izle -> KANAL7 canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı