Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Şeflerin Düellosu
Şeflerin Düellosu
Şeflerin Düellosu


Tarih: 2012-08-28 TV : SHOW TV Saat: 19:30 Tür:Yarışma


YENİ BÖLÜM
ŞEFLERİN DÜELLOSU
ŞEFLERİN DÜELLOSU YEPYENİ YARIŞMACILARIYLA
BU AKŞAM SHOW TV’DE
Kendine güvenen, yemek konusunda gerçekten iddialı olan herkesi Show TV ekranlarına bekleyen Şeflerin Düellosu tüm hızıyla devam ediyor.Caner Erdem yönetimindeki Show TV İç Yapımlar ekibi tarafından hazırlanan, sunuculuğunu Atılgan Poyrazoğlu’nun üstlendiği programın juri koltuğunda ise Mehmet Özer, Nalan Aksoy ve Yağız İzgül oturuyor.
HAYATINIZIN YEMEĞİNİ YAPMAYA HAZIR MISINIZ?
Her gün, "Bu yemeği benden daha iyi yapan yok!" diyebilecek iki yarışmacının yarıştığı programda bugün; Burak Tayanç ve Ebru Filizoğlu yarışacak. Yapmayı istedikleri tek çeşit yemeği hazırladıktan sonra, yemeklerini sunacakları masayı da hazırlayarak, jürinin tatması için stüdyodaki yerlerini alacaklar.
Yarışmacılar, jüriden en yüksek puanı alarak günün birincisi olabilmek ve  25 Bin TL büyük ödüllü finalde yarışma şansını yakalabilmek için yeteneklerini sergileyecekler.
Lezzetin izini sürmek, bazen bir profesyonelin mutfağının sırlarını öğrenmek ve bazen de bir ev hanımının mühiş yeteneklerine şahit olmak için ‘Şeflerin Düellosu’ 28 Ağustos Salı akşamı saat 19.30’da yeni bölümüyle Show TV’de!

Künye :

Şeflerin Düellosu izle -> SHOW TV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı