Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Selena / Sezon Finali
Selena  / Sezon Finali
Selena / Sezon Finali


Tarih: 2007-06-30 TV : ATV Saat: 20:30 Tür:Yerli Dizi


Selena  / Sezon Finali
Bölüm 41 / Sezon Finali
30 Haziran Cumartesi 20:30'da
 
 
Selin, Leyla ve Nazlı, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybederler ve hayatları alt üst olur. Üç küçük kız annelerinden kalan üç beş parça eşya ve bir sandık dolusu hatıra defteri ile birlikte amcalarının yanına yerleşirler. Amcanın huysuz karısı Aslı ve önceki evliliğinden olma kızı Kıvılcım, üç küçük kızı evde istememektedir.
Üç öksüz kıza akıllara gelmedik eziyetler yaparlar. Üstelik bu eziyet okulda da müdür Fitnat hanım ve küçük zengin şımarıklar tarafından da sürdürülmektedir. Selin, Leyla ve Nazlı Dünyada yapayalnız kaldıklarını düşünürler evrenin kaderini değiştirecek sırra sahip olduklarını bilemeden. Çünkü ütopya gezegenindeki adalet divanında evrenin iyilik ve kötülük savaşındaki son durak tartışılmaktadır.
Dünya... Kötülerin temsilcisi Hades ve köpeği Belarus dünyada kötülüklerin artması için çaba harcarken, iyilerin dostu ve yardımcısı Selena çaresizdir. Çünkü el ele vererek kendilerini dünyaya insan kılığında davet edecek üç masum kızı bulamamıştır. El ele verecek ve Selena'yı çağıracak bu üç küçük kız tahmin ettiğiniz gibi Selin, Leyla ve Nazlı'dan başkası değildir. Selena'nın onlara ihtiyacı var? Dünyadaki iyi insanların da Selena'ya. 


BÖLÜM ÖZETİ:

Hades  kötülükler mahzeninden bu hafta Selena'nın eski sevgilisi Tuana'yı seçer. Tuana kötülüğe meyilli olduğu için Selena onu terk etmiş ve bir daha hiç görüşmemiştir. Hades Tuana'yı Selena hakkında iyice gaza getirir. Ve Tuana yıllar sonra Selena'nın karşısına çıkıp Burak'la arasını bozmak için elinden geleni yapar. Karneler dağıtılmış okulda yıl sonu balosu düzenlenmektedir. Kıvılcım Ozan'la dans edebilmek için Selin'i balonun tuvaletine kilitler. Bu arada Tuana yanında Hades'le beraber balonun yapıldığı yere gelir... Hades'in gazı ile Burak'a zarar vermek için baloda yangın çıkmasını sağlayıp oradan ayrılırlar. Yangının paniği ile bütün öğrenciler dışarıya çıkartılır. Fakat Selin içerde kilitli kaldığı için dışarıya çıkamaz. Fitnat da içeride mahsur kalmıştır. Selena olay yerine gelerek  hemen içeriye ışınlanır Selin ve Fitnat'ı bulur hayatlarını kurtarır. Şaşkınlığını üzerinden atan Fitnat Selena'nın kendisini sihir yaparak kurtardığını Selena'nın normal bir insan olmadığını  herkese söyler. 

Yapım:
Süreç Filmcilik- Ali Gündoğdu, İnci Kırhan Gündoğdu
Yönetmen:
Bora Onur
Senaryo:
Gani Müjde-Tükenmez Kalem

Oyuncular:
Sinem Kobal
Parla Şenol
Selda Özbek
Zuhal Topal
Hakan Altıner
Sinan Çalışkan
Cansu Demirci
Gizem Güven
Zuhal Yalçın

Künye :
Sinem Kobal
Parla Þenol
Selda Özbek
Zuhal Topal
Hakan Altýner
Sinan Çalýþkan
Cansu Demirci
Gizem Güven
Zuhal Yalçýn

Selena / Sezon Finali izle -> ATV canlı yayınReklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı