Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Hicran Yarası Hicran Yarası
Yerli DiziTRT 12009-03-30saat: 21:35
Madamın Hicran’a miras bıraktığını öğrenen aile çok sevinir. Ancak Hicran Sevinemez, içi buruktur. Müjde, Cahit yüzünden üzgündür. Arkadaşı Esra’ya gider. Şeyma, Tarık ve Halit mirasın sevinciyle kutlamak için sinemaya giderler. Hicran, Müjde’yi merak etmektedir

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2009-03-30saat: 20:00
Tüm dünyada ilgi gören ‘küresel efsane,’ 3. sezon bölümleri ile hem orijinal dilinde altyazılı hem de dublajlı seçenekleri ile TNT’de devam ediyor. Bu ada farklı… Özel… Kazazedeler hayatta kalmaya çalışıyor… Bu bir oyun değil. Uçağın düşüşünü, adayı, geride bıraktıkları hayatı düşünmedikleri bir gün yok.

Cehennem Silahı 2 Cehennem Silahı 2
Yabancı SinemaTNT2009-03-30saat: 21:15
Macera kaldığı yerden devam ediyor. İki kafadar polis Riggs ve Murtaugh, soluk soluğa bir macera yaşatmak için geri geliyor. Serinin ikinci filminde çılgın ikili, tanıklarını ve kendilerini hayatta tutabilmek için mücadele veriyor. Cehennem Silahı 2, yine heyecan ve macera dolu.

Deşifre Deşifre
Haber ProgramıATV2009-03-30saat: 23:20
Türk Televizyonlarında ilk kez yayınlanacak, belgesel görüntülerle Cem Ersever ve JİTEM gerçeği Deşifre’de…Son yirmi yılda Türkiye’de çok sayıda faili meçhul cinayet işlendi, bu cinayetlerin bir çoğu çözülemedi… Faili meçhul cinayete kurban gidenlerden biri de Binbaşı Ahmet Cem Ersever’di.

Santra Santra
Spor ProgramıATV2009-03-30saat: 01:20
Dünya Kupası Eleme Grubu’nda oynadığımız İspanya-Türkiye milli maçının geniş özetini, özel röportajları ve perde arkası gelişmeleri Santra farkıyla izleyebilirsiniz.Atv’den naklen yayınlanacak olan 1 Nisan’daki İspanya-Türkiye övanş maçı öncesi Milli Takımla ilgili son haberler de yine Santra’da olacak.

Nayır Nolamaz Nayır Nolamaz
DiğerFOX TV2009-03-30saat: 18:15
Pelin Suade’nin sunacağı programda her bölümde, bir kült filmin özeti ekranda olacak. Filmin genel kurgusu ve akışı bozulmayacak. Sunucunun esprili ara anonslarıyla senaryo anlatılacak, ilgili sahnelere gönderme yapılacak.

Wwe Smack Down Wwe Smack Down
Spor ProgramıFOX TV2009-03-30saat: 23:30
Wwe Smack Down alışılagelmiş tüm güreş müsabakalarının çok dışında…Karşılaşma başladığı anda, şaşkına dönmeye hazır olun. İnsan gücünün limitleri WWE Smack Down’da aşılıyor. Sadece erkekler değil, gücünün sınırlarını zorlayan kadınların müthiş müsabakalarına tanık olacaksınız.

En Uzun Gece En Uzun Gece
Yabancı SinemaCNBC-E2009-03-30saat: 22:00
Beklenmeyen bir anda karısını kaybeden Jim Winters, annelerinin acısıyla sarsılan iki yetişkin oğlunu yola getirmeye çalışmaktadır ve mahalleye yeni taşınan Molly, can sıkıcı hayatına az da olsa renk katacaktır. 2007’de ülkemizde de gösterilen Winter Solstice’in başrolünde Without A Trace’in Jack Malone’u Anthony LaPaglia’yı izliyoruz

Chuck Chuck
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-30saat: 20:00
Sarah’nın babası, onu ziyaret eder ve Suudi Arabistan Şeyhi Rajiv Amad’ı yaklaşık bir milyon dolar kadar dolandırdığını anlatır. Şeyh’in teröristlerle bağlantısı olduğu anlaşılınca, General, Chuck ve Sarah’dan, Sarah’nın babasından bilgi almalarını ister. Ancak Amad’ın ortaya çıkışıyla işler karışır.

Csi: New York Csi: New York
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-30saat: 21:00
İki polis memuru bir kadının cesedini araba bagajına yerleştirmekte olan bir adamın peşine düşer ancak adam kaçmaya çalışırken vurulur. Olayla ilgili kendisine telefon geldiğinde Mac, dükkanda rastladığı Ella McBride ile konuşmaktadır. Ella o arada onu kahvaltıya davet eder

Seçim 2009 Seçim 2009
DiğerNTV2009-03-30saat: :
Ntv seçim yayını aralıksız devam ediyor. Dün akşamdan bu yana seçim sonuçlarını ayrıntılarıyla ekrana getiren Ntv, bugün de son durumu aktaracak, yeniden şekillenen Türk siyasetini mercek altına alacak. NTV, sandıktan çıkan sonuçlarla ilgili konukların yorumlarını alırken, partilerdeki gelişmeleri takip edecek

Seçim Özel Seçim Özel
DiğerCNN TÜRK2009-03-30saat: :
Cnn Türk 30 Mart Pazartesi günü de 36 saatlik Seçim Özel yayınına devam ediyor. Seçim Özel yayınında Pazartesi günü; Ayşenur Arslan, Rıdvan Akar, Şirin Payzın ve Cüneyt Özdemir seçim sonuçlarını konukları ile değerlendiriyor.

Ana Kuzusu Ana Kuzusu
YaşamKANAL72009-03-30saat: 19:35
Ekranların yeni ve sempatik kişiliklerinden Naciye Ana ve ana kuzusu oğlu Mevlüt karavanla Türkiye turuna çıkıyor ve gittikleri yerlerden keyifli söyleşiler eşliğinde ekran başındakilere eğlenceli dakikalar vaat ediyor.

Muhabbet Kapısı Muhabbet Kapısı
Talk ShowKANAL72009-03-30saat: 21:45
Muhabbet Kapısında bu hafta Karataş, intihar konusunu, intihar eden kimselerin akıbetini ve İslam’ın intihar konusuna bakışını anlatacak. Aynı zamanda ölüm üzerine akıllardaki sorulara canlı yayında cevap verecek.

Giydir Bakalım Giydir Bakalım
YarışmaSTAR TV2009-03-30saat: 13:30
Star Tv’nin ekranlarında bugün yepyeni bir program başlıyor. Giydir bakalım…Dört yarışmacının birbirlerinin imajını değerlendirip yenileyeceği yarışmada, önce yarışmacılar birbirinin giyim tarzını ve imajını eleştiriyor.Yarışmacılar birbirini giydiriyor...

Yağmur Zamanı Yağmur Zamanı
Yerli DiziCINE52009-03-30saat: 12:30
Fırat İstanbul’un en ünlü gece kulüplerinden Edda’nın ortaklarındandır. Para sıkıntısı yoktur, çok güzel bir evde yaşamakta, çok güzel bir otomobil kullanmakta ve dört çocuğuna hem annelik hem de babalık yapmaya çalışmaktadır.

Lemming Lemming
Yabancı SinemaTV82009-03-30saat: 22:45
. Alain ve Bénédicte Getty çiftinin mutlu ve kendilerine yeten bir yaşamları vardır. Alain ev otomasyonları mühendisidir ve yeni bir işe girmiştir. Patronu Richard Pollock, Alain’in tasarımı olan yeni bir uçan kamera sistemi geliştirmiş ve satmak istemektedir.

Puzzle Oyunu Puzzle Oyunu
Yabancı SinemaTV82009-03-30saat: 15:00
Jill Reeves amnezi hastalığına yakalanır ve yaşamının son yedi ayında olup bitenleri unutur. Gizemli bir adam olan Carter Tallerin ona evli olduğunu söylediği zaman Jill’in dünyası yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Kendisi de dahi olmak üzere Jill’in yaşamındaki herkesin bir sırrı vardır.

Duygu ve Yaşam Duygu ve Yaşam
YaşamTV82009-03-30saat: 17:30
Hoşlanmadığınız burnunuz ya da aşırı kilolarınız ruh sağlığınızı etkilemeye başladıysa, dişleriniz yüzünden gülümsemekten çekinir hale geldiyseniz, panik atak depresyon gibi kent insanında sıkça rastlanan psikiyatrik problemleriniz varsa Duygu ve Yaşam tam size göre bir program...

Ebruli Ebruli
YaşamTV82009-03-30saat: 10:15
Ebruli’nin 30 Mart Pazartesi günü konukları; estetik cerrahı Op.Dr.Erdem Aksoy ve makyöz Ülker Mutlucan...Yayına başladığı ilk günden bu yana hep, farklı, özgün olanı izleyicileriyle buluşturan ve birbirinden renkli program yelpazesiyle ilgi odağı olan tv8, yine beğeniyle, merakla izlenecek....

Kutudaki Kadın Kutudaki Kadın
Yabancı SinemaCINE52009-03-30saat: 19:00
Zor yaşam koşulları bizi tercihlere zorlar. Çoğu zaman bu tercihler hayatımızda geri dönülemeyen çığırlar açar. Barmen Jerry’de böyle bir noktadır. Sıradan bir hayat yaşayan barmen Jerry, 500$ karşılığı yaptığı iş sonucunda hayatı değişir. Artık bir katil zanlısı ve yeni cinayetler için kara listeye alınmıştır.

Adaletin Sembolü Adaletin Sembolü
Yabancı SinemaSHOW TV2009-03-30saat: 04:15
Okul, sokak çocuklarının bile dövüş sanatlarını öğrendiği bir mekan olarak ün salmış, adaletin sembolü haline gelmiştir. Ustalardan Wong Fuk Fu’nun oğlu Dragon okuldan ayrılmaya karar verir ve üvey erkek kardeşi Tiger’ı geride bırakır. İki kardeşin birbiriyle bağlantısı kopar

Beşinci Boyut Beşinci Boyut
Yerli DiziSTV2009-03-30saat: 19:40
Her hafta farklı insanların hayatlarına dâhil olan ve onlara çıkışı bulmaları için yol gösteren Salih, bu hafta oğlunu hiçbir zaman sevmemiş bir komisere yol gösteriyor. Zengin bir ailenin villasına hırsızlık için giren iki adam, aniden evdeki küçük kızla karşılaşınca panikler.

Dexter Dexter
Yabancı DiziE22009-03-30saat: 22:15
Miguel’i hayatından çıkartmayı başaran Dexter, dikkatini duygusal açıdan dengesiz erkek kardeşi Ramon üzerinde yoğunlaştırır. Ramon’un kaygılarının hafiflemesine yardımcı olan Dexter nihayet tekrar nefes aldığını hissetmeye başlamıştır. Önünde artık sadece Rita’yla nikah günü durmaktadır.

It’s Always Sunny in Philadelphia It’s Always Sunny in Philadelphia
Yabancı DiziE22009-03-30saat: 23:30
Dennis hapisten yeni salınmış bir cinsel suçluyla karıştırılır. Ancak işin komiği onun canını sıkan adamın çocuk tacizcisi olması değil fazla kilolu olmasıdır. Bu arada Mac de eski bir mahkum olan babasıyla tekrar bağ kurmaya çalışmaktadır. Fakat babası Dee’yle daha yakından ilgilenmektedir.

Yaratığın Pençesi Yaratığın Pençesi
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-03-30saat: 21:50
ürkiye’nin dağlık bölgesinde araştırma yapan iki grup asırlardır gizlenmeyi başarmış bir gerçekle karşı karşıya kalır. Ağrı Dağı’nın içindeki ölümcül gizem ortaya çıkar. Araştırmacı gruplar bu 5 metre büyüklüğünde ve insan eti peşinde olan garip yaratıklarla mücadeleye başlarlar.

Büyük Patlama Büyük Patlama
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-03-30saat: 20:20
Amerika’yı etkileyecek bir elektromanyetik bombayı etkisiz hale getirmek için güçlü ekibiyle harekete geçen Michael, aslında teröristtir ve asıl amacı California sahillerindeki petrol platformunu kendi kontrol altına almaktır. Ancak sıradışı bir durum ortaya çıkar ve Lamont adlı römorkor kaptanı plandan haberdar olur.

Akşam Keyfi Akşam Keyfi
MagazinBLOOMBERG HT2009-03-30saat: 12:30
Pazartesi akşamı podyumlardan müzik dünyasına başarılı bir geçiş yapan ve farklı tarzıyla ses getiren Asuman Krause ile imza attığı başarılı projelerin yanında özel hayatı ile de gündemden düşmeyen Tamer Karadağlı Kenan Erçetingöz’ün konuğu olacak.

İspanya Türkiye Maçı Milli Maç İspanya Türkiye Maçı Milli Maç
Canlı YayınNTV2009-03-28saat: 23:00
Milli Maç NTV ekranlarında. 2010 Dünya Kupası Eleme Grubu’nda Türkiye A Milli Takım’ın son Avrupa Şampiyonu İspanya ile Barnebau Stadı’nda yapacağı karşılaşmayı NTV canlı yayınlayacak. Maçı NTV’nin deneyimli spikeri Ercan Taner anlatacak, Rıdvan Dilmen yorumlayacak.

Kavak Yelleri Kavak Yelleri
Yerli DiziKANAL D2009-03-28saat: 22:15
Burak’ın ölümüne sebep olduğunu düşünen Mine, korkuyla Ayşe’nin yanına kaçar. Deniz ve Efe, duruma el koymak için eve giderler. Ama evde kimse yoktur. Anneannesinin kollarına sığınan Mine’nin kendisini bekleyen tehlikeden haberi yoktur. Merve, Efe’den beklediği karşılığı alamaz.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı