Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Tarafsız Bölge Tarafsız Bölge
TartışmaCNN TÜRK2009-03-17saat: 20:00
Tarafsız Bölge’de bu hafta, 29 Mart öncesi Yerel Seçim değerlendirmesi yapılıyor.Hangi parti hangi ilde ne yapar?Mitingler, sonuçlara ne ölçüde yansır?Ahmet Hakan’la Tarafsız Bölge’ye, A&G Araştırma şirketinden Adil Gür, ANAR Araştırma Şirketinden İbrahim Uslu ve seçim coşkusu mitingleri izleyen gazeteciler....

Elveda Rumeli Elveda Rumeli
Yerli DiziATV2009-03-16saat: 20:00
Mustafa; Zarife ve bebeğinin durumunu anlamak ve yardım etmek için Pürsıçan’a gelmiştir. Herkes Zarife’nin karnındaki bebeğin yaşaması için dua etmektedir. Ramizler ise Pürsıçan’a döndüklerinde bütün olup bitenlerden habersizdir. Ramiz, Mustafa ve Vahide’nin arasını düzeltmek için devreye girer.

Bir Bulut Olsam Bir Bulut Olsam
Yerli DiziKANAL D2009-03-16saat: 22:15
Narin’in bu kez de Asiye korkulu rüyası olmuştur. Mustafa, Narin’i Asiye’den kurtarabilecek mi? Dahası Mustafa’dan Narin’i kim kurtaracak ? Yaşar vicdanını rahatlatmak için Narin’in yanına gider ve onunla sohbet ederler. Ona, bundan sonra yanında olacağını dile getirir. Mustafa, Asiye’yi delirtmek için elinden geleni yapar

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2009-03-16saat: 22:15
Aslı’yla Yağız Evlenir…Aslı için Zor Günler Başlar…Seyhan Sonunda Serbest Bırakılır…Yağız’ın Tehditlerinin Sonu Yoktur…Aslı’yla Yağız’ın evlilik haberiyle bütün Ortaçlı ailesi sarsılır. Özellikle Rengigül, kızı Aslı’nın kendisinden habersiz evlenmesine oldukça sinirlenir.

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2009-03-16saat: 22:30
Giyom, geçmişte Ela’yı üzen adamın Levent olup olmadığını sorar. Ela’nın verdiği cevap ilişkilerini derinden etkileyecektir...Eylül’ün Levent’e olan aşkı gün geçtikçe büyümektedir.Duygularına daha fazla karşı koyamaz.Artık Ela’dan umudunu kesen Levent, Eylül’ün aşkına karşılık verecek mi?

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2009-03-16saat: 16:30
Yemekteyiz Kayseri’de.Yemekteyiz yarışmasının bu haftaki yarışmacıları Kayseri ilimizden.Sedat Çimen :47 yaşında, doğma-büyüme Kayserili, otel müdürü.Ormanda yürüyüş yapmayı seviyor.Eskiden resim yapıyormuş.

Dexter Dexter
Yabancı DiziE22009-03-16saat: 22:15
Dexter, Miguel’in ikiyüzlü davranışlarından haberdar olmasına rağmen onun yanındayken hala medeni davranmaya çalıştığı için kendisini şeytanla işbirliği yapıyormuş gibi hissetmektedir. Dexter bir zamanlar dost olduğu bu kişiyle ilişkisini satranç hamlelerine benzetmekte ve üstünlüğün kendisinde kalmasına uğraşmaktadır.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2009-03-16saat: 20:00
Yeliz, Uludağ’a gitmek için hazırlanır. Uludağ’a Engin’le birlikte gitmeye karar vermişlerdir ama Engin işi gereği gelemez. Yeliz bu duruma çok sinirlenir. Ekip’e, tren istasyonunda şüpheli bir çanta olduğuna dair bir ihbar gelir. Ekip olay yerine gider. Bomba şüphesi ile çalışmalarını sürdürürler ama işin sonunda büyük bir sürprizle karşılaşırlar.

Son Bahar Son Bahar
Yerli DiziSTAR TV2009-03-16saat: 20:10
Gülşen uzun süredir hayalini kurduğu kendi lokantasını sonunda açmıştır. Artık mutluluğuna diyecek yoktur. Fatma’nın Sabiha ile olan gerginliği artık çocuklara da yansımış durumdadır. Sabiha artık çok zor dayanmakta, Galip ise annesine çok öfkelidir. Sado, evliliğe hazırlanmakta Melek ise hala Sado’yu kazanmaya çalışmaktadır.

Yol Arkadaşım Yol Arkadaşım
Yerli DiziSTAR TV2009-03-16saat: 22:30
Ayla ve Suat’ın nişanı, sürpriz bir konuğun ziyaretiyle kesilmiştir. Ayla’yı bebekken terk eden ve yıllar sonra tekrar buluştuklarında onu bağrına basmayan annesi Nalân Hanım, bu özel günde ortaya çıkarak bağışlanmayı dilemekte, Ayla’nın hayatının bir parçası olmayı istemektedir. Bu Ayla için hiç kolay olmayacaktır.

Doludizgin Yıllar Doludizgin Yıllar
Yerli DiziTRT 12009-03-16saat: 19:30
Barış ve Burak’ın Feraye’nin okul taksitleri için yardım toplaması inceden inceye devam etmektedir…Bekir bir yandan Asu’nun kendisini terk edişine alışmaya çalışırken diğer yandan Aliço ile birlikte Feraye’yi okula geri döndürmek için ikna etmeye çalışmaktalardır…

Cam Kırıkları Cam Kırıkları
Yerli DiziTRT 12009-03-16saat: 21:15
Suna ailesi tarafından doğduğu gün terk edilmiş ve yetimhanede anne özlemi ile büyümüş genç bir kadındır. Suna’nın basit ve huzurlu yaşantısı annesinin kimliğini öğrenmesi ile darmadağın olacaktır. Geçmişi elinden alınan Suna’nın artık tek çaresi geleceğine sahip çıkmaktır.

Nasılsınız Nasılsınız
TartışmaTRT 12009-03-16saat: 23:00
Gün geçmiyor ki vahşi bir cinayet hatta katliam haberi ile sarsılmayalım. Anlaşmazlıkların çözüm yolu şiddet mi oluyor. Bizi biz yapan değerlerimize ne oldu. Aklımızın almadığı, bize uzak görülen olaylar sıradan haberler sınıfına girdi. Kime güveneceğimizi bilemiyoruz. Şaşkınız! Şiddet, yaşam tarzımız mı oluyor!

Zor Ölüm 3 Zor Ölüm 3
Yabancı SinemaTNT2009-03-16saat: 21:15
John McClane, karısından yeni boşanmış ve New York’a geri dönmüştür. Karısından boşandığından beri de çok içki içmektedir. Ancak Simon adındaki bir bombacının hayatına girmesiyle birlikte McClane için hareketli günler yeniden başlar

Santra Santra
Spor ProgramıATV2009-03-16saat: 01:20
Futbolseverlerde alışkanlık yaratan Santra’da bu hafta, Trabzonspor - Galatasaray maçının perde arkası görüntüleri ve Türkiye - İspanya maçının öncesi, son dakika gelişmeleri yeralıyor. A Milli Takımı İspanya’da bekleyen tehlike ne? Galatasaray’dan hakem isyanı… Hepsi ama hepsi bu hafta Santra’da.

Deşifre Deşifre
Haber ProgramıATV2009-03-16saat: 23:20
Son yirmi yılda Türkiye’de çok sayıda faili meçhul cinayet işlendi, bu cinayetlerin bir çoğu çözülemedi… Faili meçhul cinayete kurban gidenlerden biri de Binbaşı Ahmet Cem Erseverdi. Binbaşı Ersever 4 Kasım 1993 tarihinde, Ankara’nın Elmadağ ilçesi yakınlarında, elleri ve ayakları arkadan bağlanmış şekilde ölü bulundu.

Hayat Güzeldir Hayat Güzeldir
YaşamTV82009-03-16saat: 14:00
Tv8 ekranlarında yepyeni bir sağlık programı başlıyor: Hayat Güzeldir…Artık sağlık problemlerinizle ilgili konularda aradığınız tüm cevapları Hayat Güzeldir’de bulacaksınız… Hafta içi her gün yayınlanacak programı Op. Dr. Aytuğ Kolonkaya sunacak…

Tanık Tanık
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2009-03-16saat: 20:20
İnsan hakları araştırmacısı James rüşvet ve entrikanın kol gezdiği Meksika’nın Tijuana kentine Amerikalılara ait bir fabrikada yapılacak seçimde gözetmenlik yapmak üzere gelir. Yönetim tarafından işçilere baskı uygulandığını anlayan James, 27 kişinin cesedinin sınır yakınlarında bir tünelde bulunmasının ardından hayatına malolabilecek araştırmaya koyulacaktır.

WWE Smack Down WWE Smack Down
Spor ProgramıFOX TV2009-03-16saat: 23:15
Amerika’nın en büyük spor eğlencesi, gücün ve rekabetin etkileyici şovu WWE Smack Down milyonlarca hayran, akıllara sığmayan dev güreşçiler ve asla düşmeyen yüksek bir tempo ile Foxekranlarında. WWE Smack Down alışılagelmiş tüm güreş müsabakalarının çok dışında…

Tehlikeli İlişkiler Tehlikeli İlişkiler
Yabancı SinemaCNBC-E2009-03-16saat: 22:00
New York’lu sosyetik gençler arasındaki tehlikeli baştan çıkarma oyunları konu ediliyor. Kathryn’in erkek arkadaşı onu Cecile adlı bir kız için terk edince, genç kızın gözünü intikam bürüyor. Üvey kardeşi Sebastian’dan Cecile’i baştan çıkarmasını istiyor. Sebastian ise evliliğe kadar bekaretini korumaya kararlı Annette Hargrove ile ilgileniyor.

Csi: New York Csi: New York
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-16saat: 21:00
Bir çöplükte ezilmiş bir arabanın içinde ceset kalıntıları bulunur. Kemikler üç hafta kadar önce ölmüş hamile bir kadına aittir. Soruşturma ilerledikçe yaşanan trajedideki olay örgüsü bir bir ortaya çıkacaktır. Bu arada Danny ve Lindsay de başka bir arabanın bagajında kilitli kalmış bir adamı kurtarır.

Chuck Chuck
Yabancı DiziCNBC-E2009-03-16saat: 20:00
Anahtar kişinin Chuck’ın eski kız arkadaşı Jill olduğu anlaşılınca, Chuck’a Fulcrum’a sızmak için onu kullanması emri verilir. Öte yandan Ellie de Şükran Günü ve Captain Awesome’ın gelişi için evde hazırlıklar yapmaktadır. Morgan, Jeff ve Lester ise Şükran Günü boyunca dükkana göz kulak olmakla görevlendirilmiştir

İyilik Kervanı İyilik Kervanı
Yerli DiziSTV2009-03-16saat: 19:40
Yolcu ailesi yola devam ederken Neva bir kaza geçirir. Bu kaza Yolcu ailesinin hayatını alt üst eder. Neva’nın hayati tehlikesi sürmektedir. Bahadır ise Neva’nın kurtuluşu için birinin ona söylemesi üzerine bir altın ağacına altın asarak batıl inanç yoluyla Neva’nın iyileşmesini diler

90 Dakika 90 Dakika
Spor ProgramıNTV2009-03-16saat: 20:00
Dört ünlü spor yorumcusu programda, Turkcell Süper Lig’in yirmi dördüncü hafta karşılaşmaları başta olmak üzere gelişen spor olaylarını ve futbol dünyasında hafta içi yaşanan tartışmaları değerlendirecek. Programda ayrıca maçların öne çıkan yanları, takımların oyun anlayışları ve oyuncuları da konuşulacak.

Seçim Ekranı Seçim Ekranı
YaşamNTV2009-03-16saat: 17:10
Yerel seçim heyecanı “Seçim 2009” yayınlarıyla her gün NTV’de. NTV’nin yurdun dört bir yanına dağılan ekipleri şehir şehir, semt semt seçmenin nabzını tutuyor, şehirlerin sorunlarını ve önceliklerini ekrana getiriyor, başkan adaylarına canlı yayında çözüm önerilerini soruyor.

3. Devre 3. Devre
Spor ProgramıCNN TÜRK2009-03-16saat: 20:00
Pazartesi günü 3. Devre’de İlker Yasin, Galatasaray eski başkanı Mehmet Cansun ve Trabzonspor eski başkanı Mehmet Ali Yılmaz ile futbol ve hayat üstüne konuşuyor. İlker Yasin ile 3. Devre geri dönüyor, izleyicileriyle her Pazartesi akşamı Cnn Türk ekranında buluşuyor.

Afiş Afiş
YaşamCNN TÜRK2009-03-16saat: 17:30
Türk Rock müziğinin sevilen ismi Kıraç, hayranlarının karşısına bu kez de bir Türkü albümüyle çıkıyor. Kıraç son albümü Garbiyeli’yi Afiş’e anlatıyor.Aydın’ın hazırlayıp sunduğu kültür sanat programı “Afiş”, gündemde olan gösterileri, sergileri, yarışmaları, oyunları ve sanat tartışmalarını izliyor; “başarıları”, “hayalleri”, “sorunları” ve “çekişmeleri” ekranlara getiriyor.

Ruhumu Asla Ruhumu Asla
Yabancı SinemaTV82009-03-16saat: 22:45
Boroka Arva henüz 18 yaşına girmistir. En büyük hayali 18. yaşını beş yıldızlı bir otelde erkek arkadaşı ile birlikte “gerçek bir insan gibi” kutlamaktır. 18. yaşına gelen çocuklar için devletin, “yeni bir hayata başlama”sı amacıyla verilen toplu parayı bu amaçla harcar.

Cennetin Çocukları Cennetin Çocukları
Yabancı SinemaTV82009-03-16saat: 20:45
İran’lı yönetmen Majid Majidi’nin filmi Ali ve Zahra isimli iki kardeşin öyküsünü anlatıyor. Onlar karşılaştıkları ve yaşadıkları sorunları aileleriyle paylaşmıyorlar, kendileri çözmeye çalışıyorlar. Aslında sorunları Zahra’nın kaybolan ayakkabılarıyla ilgili. Abisi Zahra’nın ayakkabılarını kaybettiği için kendi ayakkabılarını kardeşiyle paylaşmak zorunda kalıyor.

Ana Kuzusu Ana Kuzusu
EğlenceKANAL72009-03-16saat: 19:40
Kanal 7 yepyeni, eğlenceli, macera dolu bir programla Naciye Ana ve oğlu Mevlüt’ü televizyon ekranında bir araya getiriyor. Ekranların yeni ve sempatik kişiliklerinden Naciye Ana ve ana kuzusu Mevlüt karavanla Türkiye turuna çıkıyor ve gittikleri yerlerden keyifli söyleşiler eşliğinde ekran başındakilere eğlenceli dakikalar vaat ediyor
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı