Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2008-10-24saat: 20:00
Bağ evinde Yağız’la karşılaşan Ziynet, onun anlattıklarına inanmak istemez. Zira yıllardır yanlarında çalıştığı, ailesinin yerine koyduğu, güvendiği insanların gerçek yüzleri ortaya çıkmıştır. Bugüne kadar bildiği her şeyin yalan olduğunu öğrenmek genç kadını şok etmiştir.

Otobanda Dehşet Otobanda Dehşet
Yabancı SinemaATV2008-10-24saat: 24:20
Rennie Cray, 5 yıl önce bir trafik kazasında karısını kaybetmiştir. Karısının ölümüne sebep olan kişi, kazadan sonra olay yerinden kaçmıştır. Rennie, intikam amacıyla 68 model Plymouth Barracuda’sına atlar ve Amerika’yı baştanbaşa katederek karısının katilini aramaya başlar.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-10-24saat: 22:00
Sıddık’ın kahveden tanıdığı bir arkadaşı, bir kıza aşıktır. Ama çok utangaç olduğu için bir türlü aşkını ilan edemez. Sıddık, Berke’den arkadaşı adına bir aşk mektubu yazmasını rica eder. Berke güzel bir aşk mektubu yazar, ama mektubun kime yazıldığı belli değildir.

Mavi Şeker Mavi Şeker
Kadın ProgramıATV2008-10-24saat: 13:00
Seyircilerini hıçkırığa boğan diğer gündüz programlarının tersine Mavi Şeker’de; birbirinden değerli konuklar, müzik, eğlenceli yarışmalar, komik haberler, dedikodu ve bol bol kahkaha var.Hafta içi hergün ekranlarda olacak olan Mavi Şeker’in sunucusu ise : Ece Erken

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-24saat: 17:30
“Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün Kanal 1’de…

Avrupa Yakası Tekrar Bölümü Avrupa Yakası Tekrar Bölümü
Yerli DiziATV2008-10-24saat: 16:40
Avrupa Yakası tekrar bölümleriyle Atv ekranlarında... Atvnin çok sevilen dizisi, Çarşamba ekranının zirvesinden inmeyen, Türkiyeyi kahkaya boğanAVRUPA YAKASI , ait olmak istediği havalı Nişantaşı hayatı, çalıştığı moda dergisi, tam bir beyaz Türk olan aşık olduğu erkek ve bu dünyanın tam zıttı hayat görüşüne sahip ailesi arasında kalmış genç bir kadını konu alıyor...

Derdest Derdest
Yerli DiziSTAR TV2008-10-24saat: 22:00
Mehmet’in doğru zamanda doğru yerde olması gerçeğe bir adım daha yaklaşmasına sebep olur. Mahkemeye sunulan delillerden karşı tarafın nasıl haberdar olduğuyla ilgili kafasında soru işaretleri olan Gaye aradığı yanıtı bulur. Boğaç Filiz’e olan duygularından bahsederken; Buse hayata küsmüş bir haldedir.

Kalpsiz Adam Kalpsiz Adam
Yerli DiziSTAR TV2008-10-24saat: 20:00
Oktay’ın babasıyla beklenmedik karşılaşması yıllar süren baba-oğul hesaplaşmasını daha da derinleştirecek, Oktay ve Ekrem’i bir kez daha karşı karşıya getirecektir. Ama en az oğlu kadar kararlı olan Ekrem, Oktay’a rağmen bildiği yolda yürümeye devam edecektir.

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-10-24saat: 14:00
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla TV ekranlarında! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler Star TV’de buluşuyor.

Tehlikeli Komşu Tehlikeli Komşu
Yabancı SinemaCINE52008-10-24saat: 22:00
Lyle Wilder (Charlie Sheen) kendisini ateşe atarak küçük bir çocuğu yangından kurtaran kahraman bir itfayecidir. O, göz önünde herkesin sevdiği bir itfaiyecidir ancak kimse onu yakından tanımamaktadır. Lyle Wilder’in şiddet içerikli davranışları çok fazladır.

Afacanlar İşbaşında Afacanlar İşbaşında
Yabancı SinemaCINE52008-10-24saat: 20:30
Thunderpants, İngiliz sinemasının ürettiği fantastik bir komedi filmi. Filmi daha önce büyük başarı yapmış "The Borrowers" filminin başarılı yönetmeni Peter Hewitt çekti. "Harry Potter" filminin başrol oyuncularından Rupert Grint de bu filmde yer alıyor.

Side Order Of Life Side Order Of Life
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-24saat: 20:00
Evren sizi uyandırmak için bir çağrıda bulunursa, ne yaparsınız? Cevap verir misiniz, yoksa gözardı mı edersiniz? İşte “In Person” dergisi için fotoğrafçılık yapan 30 yaşındaki Jenny McIntyre bu çağrıya kulak asıyor; hayata ve gerçekliğe gözlerini yeniden açıyor...

ER ER
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-24saat: 21:00
Acil serviste onlar yaşamla ölüm arasındaki incecik çizgide yaşıyorlar. Sürat, kararlılık ve deneyim en büyük silahları. Onlar Acil Servis doktorları... “ER” 13. Sezon bölümleri ile CNBC-e’de hız kesmeden devam ediyor... Acil Servis Yaralarını Sarmaya Çalışıyor

Desperate Housewives Desperate Housewives
Yabancı DiziE22008-10-24saat: 20:00
Umutsuz ev kadınlarının maceraları 4. sezon bölümleriyle devam ediyor.

The Sopranos 4. Sezon The Sopranos 4. Sezon
Yabancı DiziE22008-10-24saat: 22:15
Mafya babası Tony Soprano ve ailesinin hikayesi bu akşam 4. sezon birinci bölümü ile e2’de. New Jersey’de yaşayan, dünyanın en meşhur kurmaca Mafya ailesi’nde argo ve vahşet bu bölümde de sınır tanımıyor. Kara mizah serpiştirilmiş bu agresif diziyi kaçırmayın.

WBC Ağır Sıklet Dünya Şampiyonluk Maçı WBC Ağır Sıklet Dünya Şampiyonluk Maçı
Spor ProgramıFOX TV2008-10-24saat: 23:15
24 Ekim Cuma saat 23.15’te, Fox ekranlarında yayınlanacak. WBC Ağır Sıklet Dünya Şampiyonluk Maçı... Bu maçı asla unutamayacaksınız... Bilgehan Demir’in anlatımı ile 5 maçlı dev gece 24 Ekim Cuma gecesi sadece Fox’ta...

Yalancı Romantik Yalancı Romantik
Yerli DiziFOX TV2008-10-24saat: 21:00
Yakında çocuğu olacak olan Ahmet işten kovulunca büyük bir şok yaşar. Hamile olan İpek’e bu haberi vermek hiç de kolay olmayacaktır çünkü İpek doğum havasına girmiştir ve çok masraflı hayaller kurmaktadır. Ahmet için ikinci şok da kendi yerine en iyi arkadaşı Serkan’ın alınmasıdır.

Prenses Perfinya Prenses Perfinya
Yerli DiziFOX TV2008-10-24saat: 19:45
Santor ve Garoks, Cenk ve Nazlı’yı uzay gemilerine kaçırırlar. Santor ve Garoks bu kez deneylerini Cenk ve Nazlı üzerinde yapacaklardır. Tara’nın iyileşebilmesi için gerekli olan çiçeği almak için gizlice Vektor’un bahçesine giren Florinya’yı bir sürpriz beklemektedir.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2008-10-24saat: 12:45
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Çarkıfelek Çarkıfelek
YarışmaFOX TV2008-10-24saat: 18:00
Dünyanın en çok izlenen yarışma programı “Çarkıfelek”, Türkiyenin en eğlenceli şovmeni “Mehmet Ali Erbil” in sunumuyla bundan sonra Fox ekranlarında… Mehmet Ali Erbilin eşsiz sunumuna, Asenanın eşlik edeceği Çarkıfelekte yarışmacılar hayatlarının şansını yakalamak için çarkı çevirecek, harfleri bulacak, puanları toplayacak ve çok değerli ödüllerin sahibi olacak

Eğrisi Doğrusu Eğrisi Doğrusu
TartışmaCNN TÜRK2008-10-24saat: 22:00
CNN TÜRK, Taha Akyol ile “Eğrisi Doğrusu”nu her Cuma saat 22.00’de ekrana getirmeye devam ediyor. Türban ve AKP hakkındaki Anayasa Mahkemesi kararları ne anlama geliyor? Anayasa Mahkemesi’nin ideolojisi nasıl evriliyor?

Full Ekran Full Ekran
YaşamCNN TÜRK2008-10-24saat: 20:30
Cengiz Semercioğlu ile Full Ekran, her Cuma saat 20.30’da CNN TÜRK’te ekrana gelmeye devam ediyor. Son dönem ekranın en çok konuşulan isimlerinden oldu; çünkü Avrupa Yakası’ndan ayrılışı da dönüşü de taşları yerinden oynattı, dizinin oyuncu kadrosu değişti.

Büyük Buhran Büyük Buhran
BelgeselNTV2008-10-24saat: 21:00
Amerika’da borsa dibe vurdu, yıkıcı etkisi yeni kıtanın ötesinde önce Avrupa’da sonra tüm dünyada hissedildi. Amerika’da başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alan ekonomik çöküş “Büyük Buhran”ın çarpıcı hikayesi bu akşam (Cuma) NTV Belgesel Kuşağı’nda...

% 100 Futbol % 100 Futbol
Spor ProgramıNTV2008-10-24saat: 21:50
Geçtiğimiz hafta Gençlerbirliği’ni yenerek Turkcell Süper Lig’de liderlik koltuğuna oturan Beşiktaş bu hafta sahasında, yükselişini sürdüren ligin flaş takımlarından Sivasspor’u ağarlayacak.

Şike Şike
Yabancı SinemaTNT2008-10-24saat: 21:15
Yaşanmış bir hikâyeden sinemaya uyarlanmış olan Şike, 1958 yılında, Amerika Birleşik Devletleri’nde televizyonda yayınlanan “Twenty One” adında bir bilgi yarışması etrafında döner. Columbia Üniversitesi’nde İngilizce dersleri veren Charles Van Doren’ı yarışmada kimse yenemiyordur.

Brothers & Sisters Brothers & Sisters
Yabancı DiziTNT2008-10-24saat: 20:00
İnsanın hayattaki amacı nedir? Ya da hayatın kendisini değerli kılan şey nedir? Modern dünyanın karmaşası içinde yaşamak kolay iş değil… Yaşamın üzerine savaşın, bağımlılıkların, ihanetin ve hatta ölümün gölgesi düşse de Walkers kardeşler birbirlerine kenetlenerek bu gölgelerden kurtulabilir.

Jake In Progress Jake In Progress
Yabancı DiziTNT2008-10-24saat: 19:15
Jake Philips (John Stamos) inanılmaz derecede iyi giyinir ve şöhretli müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılar. Jake, müşterilerinin imajını düzeltmek için daha doğrusu gerçekleri değiştirmek için çalışırken bu görev yüzünden inanılmaz gülünç durumlara da düşer.

Umut Hastanesi Umut Hastanesi
Yabancı DiziTNT2008-10-24saat: 15:00
Chicago Hope, büyük bir hastanede çalışan sağlık görevlilerinin amansız mücadelesini gözler önüne seren bir drama. Hastanede çalışan sağlık görevlilerinin özel ve mesleki hayatlarında karşılaştıkları sorunları gerçekçi bir şekilde ele alan bir sağlık dramı.

Beyaz Kaplan Beyaz Kaplan
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-24saat: 01:00
Her ikisi de, uyuşturucuyla savaşan özel birimin üyesi olan Mike Ryan ve John Grogan, iş ortaklıklarını dostluğa tanışmış iki ajandır. Kendini Ryan’ın ailesinden biri gibi hisseden Mike (Gary Daniels), ortağı bir baskında ölüp ailesi de onu suçlayınca çok büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Saba Tümer’le Bu Gece Saba Tümer’le Bu Gece
Haber ProgramıBLOOMBERG HT2008-10-24saat: 23:00
Ana Haber bülteninden sonra gelişen haber trafiği; son dakika gelişmeler ve güne damgasını vuran haberler Saba Tümer’le hafta içi her gece ekrana geliyor. Saba Tümer gündeme damgasını vuran olayları canlı yayında konuklarıyla tartışıyor ve haberi tüm tazeliğiyleele alıyor. .
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı