Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Best Model Of Turkey 2008 Best Model Of Turkey 2008
YarışmaBLOOMBERG HT2008-10-22saat: 23:30
“Best Model Of Turkey 2008” final heyecanı Kanal 1 ekranlarında yaşanacak. Türkiye’nin en iyi mankeni “Best Model of Turkey 2008” 22 Ekim Çarşamba gecesi Discorium New Generation’da yapılacak ve Kanal 1 ekranlarından 23:30’da ekrana gelecek…

Aşk İksiri Aşk İksiri
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-22saat: 21:30
Hayatını, Baharat Çarşısı ismindeki dükkânına adayan Tilo, kendisine sorunlarının çözümü için gelen hiç kimseyi geri çevirmeden, baharatlarla yaptığı farklı karışımlarla insanların dertlerine deva olur. Bu konudaki yeteneği ve becerisi her geçen gün yayılan Tilo için yaşam, sadece bu dört duvar arasında geçmektedir.

Beyaz Şeytan Beyaz Şeytan
Yabancı SinemaTV82008-10-22saat: 20:30
İkinci Dünya Savaşı’nın hemen öncesinde, hala İngilizlerin kontrolünde olan Kenya’da geçen ve İngiliz tarihinin en skandal kokan cinayetlerinden birini anlatan, zengin kadrolu bir drama. Zengin bir çiftçi olan Sör Henry ‘Jock’ Broughton (Joss Ackland), kendisiyle parası için birlikte olduğunu bilerek Diana’yla (Greta Scacchi) evlenir.

Rüzgarla Konuşanlar Rüzgarla Konuşanlar
Yabancı SinemaTRT 12008-10-22saat: 19:30
İki kader ortağı kısa zamanda birbirlerine güven duymaya başlarlar. Fakat Enders’in üstlendiği görevin bir de gizli yönü vardır: Asıl amacı ‘kodu’ korumak olduğu için, düşmanın eline geçmesi halinde, bu kodu bilen Navajo’yu öldürmesi gerekecektir ! “

Komedi Dükkanı Komedi Dükkanı
Talk ShowTRT 12008-10-22saat: 21:55
Kahkaha fırtınası TRT’de devam ediyor… Tolga Çevik’in sürpriz konuklarıyla birlikte canlı olarak sunduğu ve özgün formatıyla dikkat çeken “Komedi Dükkanı” her hafta cuma günleri TRT’de sevenleriyle buluşuyor. Türk televizyon tarihinde bir ilki gerçekleştiren program, TRT’de ekrana gelen yepyeni bölümleriyle kahkaha fırtınası estiriyor.

Şahların Labirenti Şahların Labirenti
BelgeselTRT 12008-10-22saat: 23:35
Yapımcılığını Sait Bey Polat’ın, yönetmenliğini Kağan Daldal’ın, metin yazarlığını Avni Özgürel’in, danışmalığını Hakkı Öznur ile Zülfü Canpolat’ın, sunuculuğunu Kaan Yakuphanoğulları’nın üstlendiği “Şahların Labirenti” adlı belgesel; akademisyenlerin, gençlik liderlerinin, gazetecilerin, yazarların görüşleriyle TRT ekranlarında…

Ebru ile Paylaştıkça Ebru ile Paylaştıkça
EğlenceKANAL72008-10-22saat: 15:50
Kanal 7 yeni dönemde yepyeni bir kadın programıyla ekrana merhaba diyor. Başarılı sunucu Ebru Gediz’in sunumuyla ekrana gelecek olan “Ebru İle Paylaştıkça”da mutluluklar, hüzünler, acılar ve hayata dair her şey canlı yayında izleyenlerle paylaşılacak.

Helallik Helallik
Türk FilmiKANAL72008-10-22saat: 19:40
Ölüm döşeğindeki annesini ihmal eden bir oğulun annesine doğru yaptığı zorlu ve şaşırtıcı yolculuk; Helallik. İşinde yükselmek hırsıyla yanıp tutuşan Ferhat’ı çalıştığı şirketin patronu bir ihaleyi alması için Ankara’ya gönderecektir.

Kimse Yok mu Kimse Yok mu
YaşamSTV2008-10-22saat: 23:10
Yardıma muhtaç iki aile sıkıntılarını Reha Yepreme anlatıyor. Reha Yeprem’in sunduğu Kimse Yok mu - İş istiyorum programında, her hafta bir kişiye yeni bir iş olanağı sağlanıyor.

Binbir Gece Binbir Gece
Yerli DiziKANAL D2008-10-21saat: 22:00
Şehrazat kimden geldiğini bilmediği çiçeğin gerginliğini yaşamaktadır. Seval’in kalp krizi geçirdiğini öğrenen Onur ve Şehrazat hastaneye koşarlar. Hastane koridorunda bir araya gelen Kerem, Bennu, Melek ve Burak arasında tansiyonu yüksek bir çatışma yaşanır.

Küçük Kadınlar Küçük Kadınlar
Yerli DiziKANAL D2008-10-21saat: 20:00
Fiziksel şiddete maruz kalan Cansu dilenci olmaya zorlanır. Minik kız işkence dolu saatler yaşarken, Elif ve kardeşleri mahkeme kararı ile iyice yıkılırlar. Armi kendini o kadar suçlar ki, Utku ile ilgili şoke edici bir karar verir. Derya’nın yardımı ile Cansu’nun fotoğrafı okulun bütün çevresine asılır.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-21saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-21saat: 14:30
Esra Ceyhan’la yeni yayın döneminde Kanal D de devam ediyor.Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, Ünlü konukların ilk durağı olacak ve programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Gece Sesleri Gece Sesleri
Yerli DiziSHOW TV2008-10-21saat: 22:45
Sinan, evine gelen alacaklısını kazara öldürür… O sırada annesiyle tartışan Aslı babasının yanına gelmiştir. Kızına durumu belli etmemek için bahaneler öne sürerek evden uzaklaştıran Sinan, evden eşya taşıyacağını söyleyerek Seyhan’ın arabasını alır.

Dudaktan Kalbe Dudaktan Kalbe
Yerli DiziSHOW TV2008-10-21saat: 20:00
Lamia hapishanede bebeğinin özlemiyle yanarken, Cavidan Melek’in velayetini Lamia’dan almayı kafasına koymuştur. Kenan’ın Amerika’daki bir plak şirketinden aldığı teklif, bebeğinden ayrılmak istemeyen Lamia’yı daha da endişelendirir.

Yemekteyiz Yemekteyiz
YarışmaSHOW TV2008-10-21saat: 16:15
Her akşam bir yarışmacının diğer 4 yarışmayı ağırlayacağı,müzikle,sohbetle renklenecek gecenin sonunda ise puanlamayı konuklar yapacak. Birbirinden renkli,iddaalı saatlerin yaşanacağı Yemekteyiz 13 Ekim Pazartesi günü itibariyle hafta içi her akşam haber öncesi..

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-10-21saat: 13:15
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

80 Dakika 80 Dakika
Yabancı SinemaATV2008-10-21saat: 24:50
Alex North, sevgilisi ile güzel bir doğum günü geçirmeye hazırlanırken, kapısı çalar. 15.000 dolar borçlu olduğu Walter, parasını o gece, hem de 80 dakika içinde istemektedir. Bunun bir şaka olduğunu düşünen Alex, adamın ciddiyetini, çok güçlü bir zehir damarlarına enjekte edildiğinde anlar.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-10-21saat: 20:00
Sıddık’ın kahveden tanıdığı bir arkadaşı, bir kıza aşıktır. Ama çok utangaç olduğu için bir türlü aşkını ilan edemez. Sıddık, Berke’den arkadaşı adına bir aşk mektubu yazmasını rica eder. Berke güzel bir aşk mektubu yazar, ama mektubun kime yazıldığı belli değildir.

Bizim Evin Halleri Bizim Evin Halleri
Yerli DiziATV2008-10-21saat: 17:30
Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, saygı, fedakarlık, dostluk, dayanışma, vefa gibi duyguları öne çıkararak, her düzeyde kuşak çatışmalarını, hayata farklı gözlerle bakan karakterlerin değişik aile yapılarını, eski ve yeni değerler arasındaki çatışmaları, aile, iş, akrabalık, komşuluk ve kadın-erkek ilişkilerini ele alıyor.

Fenerbahçe - Arsenal Maçı Fenerbahçe - Arsenal Maçı
Spor ProgramıSTAR TV2008-10-21saat: 21:45
Şampiyonlar liginde Fenerbahçe kendi evinde, dünya devi Arsenal’li ağırlıyor. Kadıköy’de ki muhteşem mücadele Ertem Şener’in anlatımıyla naklen ve sadece en iyilerin kanalı Star’da.

Maça Doğru Maça Doğru
Spor ProgramıSTAR TV2008-10-21saat: 20:00
Star TV’de Şampiyonlar Ligi gecesi Kadıköy’den Şükrü Saracoğlu’ndan start alıyor. Ertem Şener’in sunduğu Feryal Pere, İlker Yasin, Uğur Meleke , Cem Pamiroğlu ve Bülent Yavuz’un yer alacağı Maça Doğru’da canlı bağlantılar,sürpriz röportajlar,birbirinden ilginç görüntüler ve yorumlar yer alacak.

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-10-21saat: 14:00
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla TV ekranlarında! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler Star TV’de buluşuyor.

Şenlik Ateşi Şenlik Ateşi
Yabancı SinemaCINE52008-10-21saat: 20:30
Melanie Griffith, Tom Hanks, Bruce Willis, Morgan Freeman ve Kirsten Dunst’ın oynadığı bir komedi macera filmi. Film sevdiği karısı ve çocuğu olmasına rağmen yine de evrenin hakimi lakabına sahip olan bir zenginin karısını aldatması sonucu başına gelenleri konu alıyor. Film bir gazetecinin (Bruce) ağzından dinleniliyor.

Dolap Dolap
Yabancı SinemaCINE52008-10-21saat: 22:30
François Pignon, büyük bir şirkette muhasabe müdürü olarak çalışmaktadır ve çalışmakta olduğu firma tarafından işten çıkarılacağını duyar. Arkadaşlarıyla eğlenmek için ve adına Salaklar Yemeği adını verdikleri ve herkesin çılgınca davrandığı bir toplantıya gider..

The Big Bang Theory The Big Bang Theory
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-21saat: 20:30
IQ’su yüksek, EQ’su pek parlak olmayan iki dahinin karşı dairesine EQ’su harika, IQ’su idare eder sarışın bir afet taşınırsa ne olur? Karşı kutupların birbiriyle çarpıştığı, CNBC-e’nin yeni sitcom’u “The Big Bang Theory” Salı akşamları ekranda...

Gossip Girl Gossip Girl
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-21saat: 21:00
Harika karakterler, muhteşem kıyafetler, güzel yerler ve hayatları altüst olmuş zengin insanlar... Manhattan’ın en zengin gençlerinin özenilerek izlenen sıradışı hayatlarını, dramatik aşk ilişkileri ve sorunlarını konu alan CNBC-e’nin yeni gençlik dizisi “Gossip Girl” dudak uçuklatan cüretkarlığı ile her Salı CNBC-e’de...

Dalgaların Prensi Dalgaların Prensi
Yabancı SinemaCNBC-E2008-10-21saat: 22:00
Barbra Streisand sinemada yönetmen olarak başarıya ilk kez 1991’deki Prince of Tides ile ulaştı. Streisand, filmde geçmişleri, yetişme tarzları farklı, ama mutsuz deneyimleri nedeniyle aralarında bir bağlantı kurmuş iki kişinin hikayesini anlatıyor.

Conan O brien Conan O brien
EğlenceE22008-10-21saat: 23:00
Televizyonun en kurnaz talk-show ustası Conan OBrien, eşsiz tiplemeleri ve ünlü konukları ile her gece ekranlarınızda olacak. OBrien, ABD yayınının üzerinden 24 saat geçmeden altyazılı olarak e2’’’’de.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22008-10-21saat: 22:15
Henry, aynı ölçüde çapkın ama çok daha olgun, güçlü ve acımasız bir kral olarak çıkıyor karşımıza. Henry’nin tutkulu aşkı Anne Boleyn’in tarafında ise durum biraz daha karışık İhtiraslı güzelin sonunu getirecek olaylara tanık olurken, diziye katılacak yeni kadın karakterlerle tanışacağız...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı