Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Dalgaların Prensi Dalgaların Prensi
Yabancı SinemaCNBC-E2008-10-21saat: 22:00
Barbra Streisand sinemada yönetmen olarak başarıya ilk kez 1991’deki Prince of Tides ile ulaştı. Streisand, filmde geçmişleri, yetişme tarzları farklı, ama mutsuz deneyimleri nedeniyle aralarında bir bağlantı kurmuş iki kişinin hikayesini anlatıyor.

Conan O brien Conan O brien
EğlenceE22008-10-21saat: 23:00
Televizyonun en kurnaz talk-show ustası Conan OBrien, eşsiz tiplemeleri ve ünlü konukları ile her gece ekranlarınızda olacak. OBrien, ABD yayınının üzerinden 24 saat geçmeden altyazılı olarak e2’’’’de.

The Tudors The Tudors
Yabancı DiziE22008-10-21saat: 22:15
Henry, aynı ölçüde çapkın ama çok daha olgun, güçlü ve acımasız bir kral olarak çıkıyor karşımıza. Henry’nin tutkulu aşkı Anne Boleyn’in tarafında ise durum biraz daha karışık İhtiraslı güzelin sonunu getirecek olaylara tanık olurken, diziye katılacak yeni kadın karakterlerle tanışacağız...

Cold Case Cold Case
EğlenceE22008-10-21saat: 21:00
Maskenin Gizemi Cold Case’in üçüncü sezon ondördüncü bölümünde, Johnny Cash maskesi takan bir grup suçlunun gerçekleştirdiği bir dizi banka soygununun ardından dedektif Rush 2000 yılında benzer bir soygunda hayatını kaybeden bankacının katilinin kim olduğuna dair ipucu yakalar.

Sadece Sinatra Sadece Sinatra
Yabancı SinemaTNT2008-10-21saat: 21:15
28 yaşındaki İskoç-İtalyan şarkıcı Toni Cocozza (Ian Hart), Frank Sinatra’nın müziğine aşık ve büyük hayalleri var. Şöhret basamaklarında hızla ilerlemek isteyen Toni, müzik dünyasına adını altın harflerle yazdırmak istiyor. Bu uğurda mafya üyesi bir grup ile yakınlaşan güzel sesli şarkıcı her şeyin bir bedeli olduğunu öğrenecek.

Supernatural Supernatural
Yabancı DiziTNT2008-10-21saat: 20:00
Winchester kardeşler, Super Natural’ın bu bölümünde şeytan ile bir pazarlık yapacaklar. Şeytana zamanında ruhunu satan Evan Hudson adında bir adamı korumak amacıyla Dean kendini pazarlık konusu yapar... Bu pazarlığı yaparken şeytan Dean’in babaları ile ilgili en kötü anılarını onlara karşı kullanacaktır.

Back To You Back To You
Yabancı DiziTNT2008-10-21saat: 19:15
Ünlü komedi oyuncusu Kelsey Grammer, namı diğer Dr. Frasier ve Everybody Loves Raymond’daki Debra karakteri ile Emmy kazanmış olan Patricia Heaton’ın başrollerini paylaştığı Back To You, Wurg TV’deki haber ekibinin kamera önünde ve arkasındaki komik hallerini gözler önüne seriyor.

Kanıt Peşinde Kanıt Peşinde
Yabancı DiziTNT2008-10-21saat: 14:00
Community General Hospital’da görev yapan Dr. Mark Sloan, emniyet müdürlüğü için çalışır. Oğlu Steve Sloan ise babasının çalıştığı birimde görev yapmaktadır. Bu baba ve oğul Dr. Jesse Travis ve Dr. Amanda Bentley ile beraber sıradışı cinayet davalarını polisin aydınlatmasına yardım ederler.

Arka Sıradakiler Arka Sıradakiler
Yerli DiziFOX TV2008-10-21saat: 19:45
Kemal Ali’ye saldıranın arka sıradakilerden biri olmasından şüphelenirken Ali polise teslim olur. Gamze annesi Esra’nın yeni planından habersizdir. Saffet Gamze’nin evini basar ve Gamze’ye onu neden sevmediğini sorar. Aldığı cevap Saffet’i çökertir.

Anında Görüntü Show Anında Görüntü Show
EğlenceFOX TV2008-10-21saat: 23:15
Sunuculuğunu Osmantan Erkır’ın yaptığı, Mahşer-i Cümbüş’ün canlı yayında doğaçlama tiyatro performansı sergilediği interaktif yarışma programı Anında Görüntü Show, ilk programında Beyaz’ı konuk alarak izleyicileriyle buluşacak.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2008-10-21saat: 12:45
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Çarkıfelek Çarkıfelek
YarışmaFOX TV2008-10-21saat: 18:00
Dünyanın en çok izlenen yarışma programı “Çarkıfelek”, Türkiyenin en eğlenceli şovmeni “Mehmet Ali Erbil” in sunumuyla bundan sonra Fox ekranlarında… Mehmet Ali Erbilin eşsiz sunumuna, Asenanın eşlik edeceği Çarkıfelekte yarışmacılar hayatlarının şansını yakalamak için çarkı çevirecek, harfleri bulacak, puanları toplayacak ve çok değerli ödüllerin sahibi olacak

Yorum Farkı Yorum Farkı
TartışmaNTV2008-10-21saat: 20:00
Mehmet Barlas ve Emre Kongar, sorunlar yumağına dönen gündemi “Yorum Farkı”nda tartışmaya devam ediyor. Kongar ve Barlas, son günlerin hareketli konuları başta olmak üzere iç ve dışta yaşanan siyasi gelişmeleri analiz ediyor, çıkış yollarını arıyorlar, izleyen herkesi içine çeken bir sadelikte yorumluyor.

Can Dündar Soruyor Neden? Can Dündar Soruyor Neden?
TartışmaNTV2008-10-21saat: 21:00
Türkiye’nin sıcak gündemi, haber – tartışma programı “Neden?” ile NTV ekranında. Can Dündar bu hafta yakın tarihin en önemli davalarından biri olan “Ergenekon Davası”nı ele alıyor; Ergenekon davası neyin hesaplaşması? diye soruyor.

Büyük Çarpışma Büyük Çarpışma
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-21saat: 21:30
FBI, çok büyük paralarının döndüğü araba hırsızlığı yapan bir şebekeyi çökertmekte zorlanınca, arabalardan çok iyi anlayan eski bir araba hırsızı sabıkalıyı, Kevin Hawkins ( Eric Palladino ) gizli ajan olarak çetenin içine sokar.

Uçakta İntikam Uçakta İntikam
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-21saat: 19:30
Albay John Sykes verdiği emirlerden dolayı askeri mahkemede yargılanmaktadır. Oysaki albay doğru olanı yaptığına inanır. Başsavcı kendisini ömür boyu hapse mahkûm edince John adaleti kendi sağlamaya karar verir ve firar eder.

Benimle Evlenir misin? Benimle Evlenir misin?
Yabancı SinemaTV82008-10-21saat: 20:30
Tommaso ve Stefania karşılaşır, birbirlerine aşık olur ve evlenmeye karar verirler. Evliliklerinin başkalarının monoton evliliğinden farklı olmasında ve dışardan gelebilecek hiç bir koşulun onların mutluluğunu engellememesinde kararlı olan genç çift, Stefania’nın çocukluk kilisesine gider..

KeyfeKeder KeyfeKeder
EğlenceTV82008-10-21saat: 22:30
KEYFEKEDER… Müzik dünyasının buğulu sesi, sahnelerin sempatik solisti, aşk şarkılarının başarılı bestecisi Niran Ünsal ve etnik müziğin ve Balkan ezgilerinin usta yorumcusu, buzuki virtüözü Orhan Osman ya da şov dünyasındaki adıyla Buzuki Orhan, muhteşem bir müzik eğlence programıyla tv8 ekranlarına geliyor.

Tarafsız Bölge Tarafsız Bölge
YaşamCNN TÜRK2008-10-21saat: 20:30
Ahmet Hakan’ın sunduğu Tarafsız Bölge 23 Eylül Salı gününden itibaren her Salı saat 20.30’da, yeni yayın döneminde de CNN TÜRK’te, ekrana gelmeye devam ediyor. Ahmet Hakan yönetimindeki Tarafsız Bölge, konuklarıyla gündemdeki bir konuyu tartışıyor.

Gezelim Görelim Gezelim Görelim
BelgeselTRT 12008-10-21saat: 19:30
Nuray Yılmaz’ın hazırlayıp sunduğu “Gezelim Görelim” yepyeni bölümleriyle ekrana gelmeye ve ülkemizin cennet köşeleriyle sizleri buluşturmaya devam ediyor. Sunucular: Nuray Yılmaz...

İpsiz Recep İpsiz Recep
Yerli DiziTRT 12008-10-21saat: 20:20
“İpsiz Recep…” 1918 – 1922 yılları arasındaki işgal dönemini, imkânsızlıklar içinde yaşanan aşkları, Millî Mücadeleyi, gerçek memleket sevgisini anlatan bir kahramanlık hikâyesi. Balıkçı tekneleri ile Kuvay-ı Milliye’ye asker ve silah taşıyan, cesareti ve gözü pekliğiyle halkın gönlünde yer eden destansı kahraman İpsiz Recep...

Akşam Sefası Akşam Sefası
MüzikTRT 12008-10-21saat: 21:40
Başta şarkı ve türküler olmak üzere, geçmişte ve günümüzde herkesin beğenisini kazanmış popüler eserlerin yer alacağı "Akşam Sefası" programı izleyicilerine doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak. Yapımcılığını ve yönetmenliğini Samim Şenyüz’ün üstlendiği programın sunuculuğunu Tuğçe Becerikli yapıyor.

Doğruluk Ekseni Doğruluk Ekseni
Yerli DiziSTV2008-10-21saat: 19:40
Küçük bir kasabada yaşayan Adalı ailesinin en büyüğü olan Vahit, dördü erkek biri kız beş evlada sahip aileyi bir arada tutmaktadır. Fakat Vahit’in torunları Oğuz ve Sırma, okurken birbirlerine sevdalanmışlardır. İki gencin doktor olarak kasabaya dönmesinden sonra Adalı ailesinde kardeş kanı dökülür

Deniz Feneri Deniz Feneri
YaşamKANAL72008-10-21saat: 23:00
Türkiye’de ve dünyanın birçok yerinde muhtaçlara yardım elini uzatan Deniz Feneri Derneği’nin çalışmalarının ekrana geldiği Deniz Feneri programı bu akşam 23:00’te Kanal 7’de. Programda bu hafta; ilki Çanakkale’de başlatılan “Saanen Keçisi Yetiştiriciliği” projesinin ikinci ayağı Uşak Ulupınar’da gerçekleştirilecek.

Bülent Serttaş’’la Göster Kendini Bülent Serttaş’’la Göster Kendini
EğlenceKANAL72008-10-21saat: 19:45
Bülent Serttaş’ın sunduğu ve türküleri ile neşe kattığı Bülent Settaş’la Göster Kendini’de bu hafta; Dünyaca ünlü Rus göstericiler Olga ve Yuri Shevchenko, jonglör Anayoly Federov, Komedi Dans gösterisi, 10 yaşındaki Esma Ünal ve ilginç tiplemeleriyle Sosyete Kazım ve birbirinden ilginç yetenekler..

Mezar Arasında Mezar Arasında
Türk FilmiKANAL72008-10-21saat: 24:15
Kazım, yakın arkadaşı Ahmet’i çok sevmektedir. Ahmet ise arzularının peşinde koşan hovarda bir gençtir. Kazım, onu hep kardeşi gibi görüp, kollayıp gözetmekte ve bunu kendisine görev olarak kabul etmektedir. Ancak Kazım’ın tüm çabaları hiç beklemediği bir kötülükle sonuçlanır.

Arka Sokaklar Arka Sokaklar
Yerli DiziKANAL D2008-10-20saat: 20:00
Tarık adlı genç bir iş adamı, borç para aldığı tefecilerle sorun yaşamaktadır. Kemo adlı şahıs, Tarık’ı cezalandırır. Ekip, bu olayın ardından ortadan kaybolan iş adamı için soruşturma başlatır. Olay yerindeki Osman adlı meczup şahıs, Ekip’e, olayın çözülmesinde beklenmedik şekilde yardımcı olur.

Aşk Yakar Aşk Yakar
Yerli DiziKANAL D2008-10-20saat: 22:30
Birbirlerini çocukluklarından beri seven Nazlı ve Mustafa, bir türlü evlenememişlerdir. Arkasına sığınacakları bahane çok olsa da, parasızlık, bunun başlıca sebebidir. Ailelerinin, arkadaşlarının ve mahallenin gözleri önünde defalarca ayrılıp barışmaları, ilişkiyi hafiften yıpratsa da “aşk”larını iyice alevlendirmiştir.

Saklı Seçilmişler 3 Saklı Seçilmişler 3
Yabancı SinemaSHOW TV2008-10-20saat: 01:00
Taylor Brooks, New England’ın önemli kolejlerinden birinde okuyan, genç ve başarılı bir geç kızdır. Okulun büyük bir çoğunluğunun üyesi olduğu “Saklı Seçilmişler” adlı gizli bir topluluğa girmeye karar verir. Zamanında babasının ve abisinin de üye olduğu ve hatta abisinin kabul töreni provası sırasında öldüğü bu topluluğa üye olmak ister.

Eşref Saati Eşref Saati
Yerli DiziSHOW TV2008-10-20saat: 20:00
Eşref Saati, bu akşam yepyeni bölümüyle ekranlarda olacak. Sarı Eşref’in ağalığa dönmemekte inat etmesi, mahalledeki tansiyonu giderek yükseltir. Emrullah’ın Sarı Eşref’le inatlaşıp kızkardeşi Emriye’yi bir başkasına vermesi ve Reşad’ın, ağası kara Eşref’in sözünü dinlememesi bardağı taşıran son damlalar olur.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı