Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
İşin Doğrusu İşin Doğrusu
DiğerTRT22008-10-06saat: 21:10
Ekonomide konuşulanlar, konuşulmayanlar, konuşulamayanlar... İşin doğrusu; görünenden farklıdır... Görüneni değil işin aslını öğrenmek isteyenler için farklı bir bakış açısı... Ekonomiye ilişkin tüm detayların çok boyutlu olarak ele alınacağı programda her pazar farklı bir konu irdeleniyor...

Mavi Şeker Mavi Şeker
Kadın ProgramıATV2008-10-06saat: 13:00
Seyircilerini hıçkırığa boğan diğer gündüz programlarının tersine Mavi Şeker’de; birbirinden değerli konuklar, müzik, eğlenceli yarışmalar, komik haberler, dedikodu ve bol bol kahkaha var.Hafta içi hergün ekranlarda olacak olan Mavi Şeker’in sunucusu ise : Ece Erken

Müge Anlı ile Tatlı Sert Müge Anlı ile Tatlı Sert
Kadın ProgramıATV2008-10-06saat: 08:45
Sağlık, eğitim gibi hayata dair her konunun, alanında isim yapmış uzmanlarla ele alınacağı programda, ekran başındaki izleyici ve stüdyodaki konuklar her an sürprizlerle karşı karşıya olacaklar. İzleyicilerin ve konukların çok eğleneceği programda, birbirinden değerli hediyeler de dağıtılacak. Pek çok izleyici ev ve araba sahibi olacak

Esra Ceyhanla Esra Ceyhanla
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-06saat: 14:45
Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu gündüz kuşağı programı Esra Ceyhan’la yeni yayın dönemine bugün başlıyor. Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu program, yeni sezonda büyük yeniliklerle izleyicisine merhaba diyecek. Ünlü konukların ilk durağı olacak programın en büyük özelliği gündemi yakından takip etmek ve bu dinamiği yayına yansıtmak olacak. Yediden yetmişe herkesin kendini bulduğu “Esra Ceyhan’la” her yıl olduğu gibi bu yılda sosyal olaylara parmak basacak.

Sabahların Sultanı Sabahların Sultanı
Kadın ProgramıKANAL D2008-10-06saat: 10:30
Kanal Dnin, sunuculuğunu Seda Sayanın yaptığı, izlenme rekorları kıran sabah programı Sabahların Sultanı, yaz tatilinin ardından; yepyeni dekoru, zenginleştirilen içeriği ve sımsıcak sohbetleriyle bugün tiryakileriyle yeniden buluşuyor

Deryalı Günler Derya Baykal Deryalı Günler Derya Baykal
Canlı YayınSHOW TV2008-10-06saat: 13:25
Türk Kadını, aklın ve becerinin ulaştığı, duygunun yoğunlaştığı yerde, Derya Baykal’la buluşuyor...Vizyona, farklılığa, sanata, tiyatroya, şiire, dekorasyona, güzellik ve sağlığa, boya, örgü, nakış, dikiş ve takıya pencere açan Derya Baykal, yine kadınları hayata bağlayan bir projeye imza atıyor...“Deryalı Günler” Derya Baykal’ın sunumuyla hafta içi her gün 13:00da Show TV ekranlarında.

Esra Erolla İzdivaç Esra Erolla İzdivaç
Kadın ProgramıSTAR TV2008-10-06saat: 14:00
Esra Erolla İzdivaç Esra Erol’un sunuculuğunda, canlı orkestra ve ünlü konuklar eşliğinde; evlenmek isteyenlerin adaylar içinden eşlerini seçecekleri Esra Erol’la İzdivaç, farklı formatıyla bugün Star TV ekranlarında başlıyor! Evlenmek isteyenler, hayata yeniden başlamak isteyenler ve ikinci baharını yaşamak isteyenler hafta içi her gün saat 15:15’de Star TV’de buluşuyor.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2008-10-06saat: 12:45
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Tele Lig Tele Lig
Spor ProgramıTRT 12008-10-05saat: 23:45
Turkcell Super Ligi’nde dört büyükler dışındaki tüm takımlarımızın maçlarından en geniş özet görüntüler Tele Lig’de..İlginç ve tartışmalı pozisyonları, izleyicilerden elektronik posta yoluyla gelen soruları, önerileri, deneyimli spor spikeri Kerem Öncel ve spor yazarı Zeki Çol birlikte değerlendiriyor..

Stadyum Pazar Stadyum Pazar
Spor ProgramıTRT 12008-10-05saat: 2030
Canlı Yayın Gözler Stadyumda!Gözler sahanın dışında, kavgada, çirkinliklerde değil, futbolun güzelliklerinde, gollerde, heyecanda, temiz rekabette, fair-playde... Maçlardan en kapsamlı, en uzun özet görüntüler sadece Stadyumda...

İbo Show İbo Show
MüzikATV2008-10-05saat: 22:15
İbo Show”un bu haftaki muhteşem konukları Berdan Mardini ve Rojin… “İbo Show”da sürprizler bitmiyor… ’Beni unutma’ bölümünde yıllardır bizi güldüren, ağlatan, eğlendiren ama şöhretleri bitince unutulan usta sanatçılarımızla İbrahim Tatlıses, çok özel röportajlar yapıyor

Gece Gündüz Gece Gündüz
Yerli DiziKANAL D2008-10-05saat: 20:00
Sipsi’nin manevi babası İndira Gandi Şefik’in hayatı tehlikededir. Kalpazanlık işine bulaşan Şefik, sahte para yapımında yeni bir formül bulmuştur. Bu formülün peşindeki Rus mafyası Şefik’i kaçırır. Bunun üzerine Sipsi, Aslan’dan yardım ister

Düğün Şarkıcısı Düğün Şarkıcısı
Yerli DiziKANAL D2008-10-05saat: 22:15
Çiçek, bu çalkantılı günlerinde ona yardımcı olmak ister. Ancak, dükkân camının kırılmasının kendisiyle bağlantılı olduğunu öğrenen Bayram, Çiçek’i de tehlikeye sokmamak için, onu kendinden uzak tutmaya çalışır.

Var mısın? Yok musun? Var mısın? Yok musun?
YarışmaSHOW TV2008-10-05saat: 20:00
Naciye teyze kazandığı paranın bir kuruşunun bile cebine girmeyeceği gecede Acun Ilıcalı’nın yanına Hamdi Bey in karşısına çıkıyor. Naciye teyze özel bir yarışmacı için yarışıcak. Bakalım aylardır oğlu Mevlüt için Var mısın Yok musun stüdyosuna gelen ve yarışmanın adeta bir parçası olan Naciye teyze pazar akşamı neler yapacak...

Futbolig Futbolig
Spor ProgramıSTAR TV2008-10-05saat: 24:00
Galatasaraylıların yeni sevgilisi Milan Baros’tan inanılmaz açıklamalar: Galatasaray’daki hedefleri, dövmeleri, aile bağları, kız arkadaşı, Lincloln ile yakınlığı, Kewell, Hasan Şaş, Arda ve Skibbe hakkında düşünceleri, genç oyuncuların durumu, kaleci konusunda sıkıntı yaşanıyor mu?

Popstar Alaturka Popstar Alaturka
MüzikSTAR TV2008-10-05saat: 20:00
Arabeskin Kralı Orhan Gencebay, Türk televizyonlarının en sivri dillisi Armağan Çağlayan, fantazi müziğin büyük ismi Ebru Gündeş ve Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy’dan oluşan dev jüri kadrosu, Osmantan Erkır ve Ayşe Egesoy’un sunumu ile fırtına gibi esiyor.

Terminatör Terminatör
Yabancı DiziCNBC-E2008-10-05saat: 21:00
“İnsanlığın kaderi için bir anne savaşçıya, oğlu ise kahramana dönüşecek!” İnsanlığın geleceği onların ellerinde. Tek müttefikleriyse gelecekten gelecek bir dost olacak. John Connor, makinelerin hükmedeceği bir geleceği engellemeye çalışıyor...

Kaos Kaos
Yabancı SinemaKANAL D2008-10-06saat: 00:30
Dedektifler Shane Dekker ve Quentin Conners tüm zamanlarını inanılmaz bir soygunu çözmek için harcamaktadır. Bir işleri de banka soyguncusunun çalınan;bir milyar dolardan fazla parayla nasıl kaçabildiğini öğrenmektir.

Benim Annem Bir Melek Benim Annem Bir Melek
Yerli DiziATV2008-10-05saat: 20:00
Apartmanda herkes kendine göre bayram için hazırlıklar yapıyor. Sıddık ile Hasıla, Alicon Bey’in izin vermemesi nedeni ile bayram için köylerine gidememenin sıkıntısını yaşamaktalar. Sıddık bir yerlerden bir davul bulup, sanki Ramazan boyunca davul çalmış gibi dairelerin kapısına giderek bahşiş toplar.

Yeni Hayat Yeni Hayat
Yabancı SinemaFOX TV2008-10-05saat: 23:15
Hırslı kişiliği yüzünden her şeyini kariyerine adamış olan Noland günlerini, önceden planlayarak yaşamaktadır. İşinde her şeyi halledebilen Chuck özel hayatında aynı derecede başarılı değildir çünkü işiyle ilgili sorumlulukları, uzun zamandır birlikte olduğu sevgilisi Kelly’ye çok az zaman ayırmasına neden olmaktadır.

Kurt Kapanı Kurt Kapanı
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-05saat: 23:30
Gri Kurt, birlikte yaşadığı insanlara eziyet eden diktatör Ogre’yi bir savaşta yok ederek kalesini yerle bir eder ve kör bir bilgeyle genç bir kadını da Ogre’den çektikleri zulümden kurtarıp yanına alarak yoluna koyulur.

Balistik Balistik
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2008-10-05saat: 21:30
Jesse Gavin herhangi bir bayan polis değildir. O her zaman kendisini korumasını bilen, seçkin bir polis ekibinde görevli bir gizli ajandır. Koruması gerektiği bir şahit öldürülünce görevinden alınır. Ertesi gün iş ortağı ölü bulunur, acaba ona bir tuzak mı kurulmuştur?

Arka Sıradakiler Arka Sıradakiler
Yerli DiziFOX TV2008-10-05saat: 20:00
Eda Mavi Sakal’dan intikam almaya karar verir. Mavi Sakal’ın Eda için hazırladığı yeni oyunu ise, önemli ipuçlarının ortaya çıkmasını sağlar. Şüphelerin üzerinde toplandığı tek kişi vardır. Bu durumda Mavi Sakal, Eda’nın hiç ummadığı yakın bir arkadaşı çıkar.

Toza Sor Toza Sor
Yabancı SinemaTV82008-10-05saat: 20:45
Büyük bir ekonomik gerileme dönemine giren Amerika’da halk sıkıntı içindedir ve korkunç bir yoksulluk yaşanmaktadır. Irkçılık, sefalet ve salgın hastalıkların damgasını vurduğu bu yıllarda hümanist bir yazar olan Artur Bandini, bir başyapıt olacağına inandığı romanını yazmak için Colorado’dan San Fransisco’ya gelmiştir.

İyi Aile Çocuğu İyi Aile Çocuğu
Türk FilmiBLOOMBERG HT2008-10-05saat: 19:30
Bir kan davası yüzünden, ikiz kardeşler, henüz bebekken birbirinden ayrılır. Tek yumurta ikizi bu kardeşler, farklı ailelerde, farklı şekillerde yetişirler. Biri banka memuru, diğeri ise bir kabadayı olur. Ve kader onları sonunda karşılaştırır.

Lost Lost
Yabancı DiziTNT2008-10-05saat: 21:15
Lost, 2. sezon bölümleri ile TNT’de hem orijinal dilinde alt yazılı hem de Türkçe dublajlı olarak devam ediyor. Dizinin ikinci sezon bölümlerinde bir uçak kazasından kurtulan 48 kişi, onlara ev sahipliği yapan ıssız bir adada sağ kalmanın yolunu aramaya devam ediyor.

Elvis Elvis
Yabancı SinemaCINE52008-10-05saat: 22:45
Jeff Wilkes ölü insan fobisi olan, vodka tonigiyle 5 limon isteyen ve B sınıfı filmler hastası bir doktordur. L.A.’a geldiğinde bir oda arkadaşı ılanına cevap verir ve Elvis Presley’in reankarne hali olduğuna inanan bir genç olan Aaron Presley’le tanışır.

Rose Red Konağı Rose Red Konağı
Yabancı SinemaTNT2008-10-05saat: 23:30
Rose Red Konağı’nda bazı hayaletlerin var olduklarını düşünen ve onları uyandırmaya karar veren psikoloji profesörü Joyce Reardon (Nancy Travis), bu konağa psişik güçleri olan bir takımı davet eder. Bu konak kadınların yitip gittiği ve erkeklerin ise öte dünyaya göçtüğü yer olarak nam salmıştır.

Monk Monk
Yabancı DiziTNT2008-10-05saat: 20:00
Emmy ve Altın Küre ödüllü Monk ikinci sezon bölümleri ile TNT’de devam ediyor. Karısı Trudy’nin öldürülmesinin ardından çeşitli fobilerle baş etmek zorunda kalan dedektif Adrian Monk (Tony Shalhoub) yine farklı bir cinayet davasına ışık tutacak.

CSI:NY CSI:NY
Yabancı DiziE22008-10-05saat: 21:00
Flack yaptığı büyük baskın sonucu yüklü miktarda uyuşturucu ele geçirir ve bunu CSI binasına getirir. Bunun üzerine uyuşturucu kaçakçıları binada kilit altında tutulan uyuşturucuyu ele geçirmek için binaya girip bir grup insanı rehin alır.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı