Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
Siz Mutlu Lerzan Mutlu Siz Mutlu Lerzan Mutlu
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-23saat: 10:00
Kadınlar ekran başına… Lerzan Mutlu, fiziğinden memnun olmayan, değişiklik isteyip maddi imkansızlıklar yüzünden estetik operasyon geçiremeyen kadınların imdadına yetişiyor.Fox’un yeni sabah programı sunucusu Lerzan Mutlu, yepyeni ve farklı bir yapımla, “Siz Mutlu Lerzan Mutlu”yla Fox ekranlarında…

Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça Şebnem Kısaparmakla Paylaştıkça
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-23saat: 16:45
“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, hafta içi hergün umutsuzların umudu, küskünlerin barışma noktası, acıların dindiği, umutların yeşerdiği, kayıp ailerinin, şehit ailelerinin sesi olacak.“Şebnem Kısaparmak ile Paylaştıkça”, şiirlerin, şarkıların, deyişlerin dile geldiği, dertlerin paylaşıldığı bir program olacak.

Su Gibi Su Gibi
Kadın ProgramıFOX TV2007-10-23saat: 13:00
Su Gibi..Songül Karlı ve Uğur Aslan ın sunacağı programda; dertlerine derman arayan, çaresizlik içinde kıvranan insanlara yardımcı olunacak. Programda; İlginç hikayelere sahip olan her gün bir çiftin nikahı kıyılacak, sigortası olmayan yardıma muhtaç tedavi edilebilir hastaların tedavilerinin karşılanacak...

Yorum Farkı Yorum Farkı
Talk ShowNTV2007-10-23saat: 20:00
NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

Gece Gündüz Gece Gündüz
Talk ShowNTV2007-10-23saat: 18:15
Yekta Kopan Tatilde, Ünlüler Gece GündüzdeKültür ve sanatın gündemi GECE - GÜNDÜZde; Yekta Kopan tatile çıkıyor; hafta içi her gün sinema, müzik, edebiyat ve medya dünyasından ünlü isimler programa ev sahipliği yapıyor. Gece Gündüz hafta içi her akşam canlı yayınla saat 18:15de NTVde..

Hokkabaz Hokkabaz
Türk FilmiATV2007-10-22saat: 20:00
İskender (Cem Yılmaz) hokkabazdır. Yani aslında sihirbazdır. Ama onun ve çocukluk arkadaşı Maradona'nın (Tuna Orhan) dışında herkes onun hokkabaz olduğunu düşünmektedir. İstanbul'dan hızla kaçmak zorunda kalan ikili, turne programına Sait'i de (Mazhar Alanson) dahil ederek, büyük risk alırlar. Baba Sait, İskender'i takdir etmeyi uzun yıllar evvel bırakmıştır. Turne üçlüyü kaynaştırırken, aynı zamanda görkemli bir dağılmaya sebep olur. Maradona’ karakterini canlandıran Tuna Orhan 18. Ankara Uluslararası Film Festivali, Ulusal Uzun Film Yarışması’nda "Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu" Ödülü’nü kazanmıştır.

Para Konuşur / Money Talks Para Konuşur / Money Talks
Yabancı SinemaKANAL72007-10-22saat: 21:40
Küçük dolandırıcılıklar yaparak yaşamını sürdüren Franklin Hatchett, polisler tarafından enselendiğinde alışık olduğu üzere yine hapis ziyareti yapacağını sanmaktadır. Ancak bu defa yaşadıkları onun kaderini değiştirecek türdendir. Transfer edilmek üzere, dünyaca ünlü elmas kaçakçısı Villard ve çetesinin bulunduğu araca bindirilir.

Candan Erçetinle Beraber ve Solo Şarkılar Candan Erçetinle Beraber ve Solo Şarkılar
MüzikTRT 12007-10-22saat: 21:50
Candan Erçetin, “Beraber ve Solo Şarkılar” ’da her haftaTürkiye’nin değerli sanatçılarından birini konuk edecek. Her hafta başka bir konunun işleneceği programda Erçetin, konuğuyla bu konu çerçevesinde sohbet edecek ve yine bu konu ile ilgili şarkıları seslendirecek. Repertuarı izleyici belirleyecek…Programın “İstek Şarkılar” bölümünde Erçetin, seyircilerin internet yoluyla yaptıkları oylamalarda seçilen repertuarı seslendirecek.

Göz Göz
Yabancı SinemaTV82007-10-22saat: 23:00
İki yaşından beri kör olan ve yeteneğini usta bir kemancı olarak geliştiren Mun, yirmi yaşına geldiği zaman, hayatını değiştirecek bir operasyon geçirir ve genç kıza ölü bir donörden alınan kornea nakledilir. Yavaş yavaş görmeye başlayan Mun, gözlerinin açılmasının yaşamını ne derecede çekilmez kılacağını kısa sürede anlar. Ödediği en küçük bedel, sadece kör müzisyenlerin çalabildiği senfonik orkestradan ayrılmak olur.

Sardunya Sokak dizisi yeni bölümü Sardunya Sokak dizisi yeni bölümü
Yerli DiziTRT 12007-10-22saat: 20:30
TRT’nin yeni yayın döneminde ekrana getireceği “Sardunya Sokak” ilgiyle izleyeceğiniz sıcacık bir aile dizisi. Küçük bir mahallede sıradan insanların, hayatlarını, kavgalarını, hayallerini, aşklarını ve özlemlerini anlatan dizi hepimizin kendinden bir şeyler bulacağı bir hikaye. “Küçük evlerde büyük yürekler çarpar, aşk için…

Sessiz Gemiler dizisi yeni bölümü Sessiz Gemiler dizisi yeni bölümü
Yerli DiziATV2007-10-22saat: 22:20
Mümtaz Ali’yi perişan halde görünce fenalaşır. Şule Ali ve Gülşen’i hastaneye götürür. Gülşen ameliyata alınır.İpek tayin işinin hallolmaması sebebi ile köye dönemediğini söyler. Ali’yi merak eden ve bir haber alamayan Mümtaz Ahmet ve Nergis dükkana gidince Şule’nin evine doğru yola çıkar.Ali onu tartaklayan adamlarla konuşur. Borcunu ödemek için onlar adına çalışacağını söyler.Talat kendisinden ayrılmak isteyen İpek’e bir sözleşme gösterir ve ayrılamayacağını söyler.Ahmet’i emniyetten ararlar. Ali tutuklanmıştır.

Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü Kuzey Rüzgarı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-22saat: 22:00
Ekber’in saldırıları Cahit’e geri adım attırır. Poyraz, Hilal’in bıraktığı muskayı bulur. Artık parçaları birleştirmeye başlamıştır. Demir kurguladığı bir oyunla Bahar’ı kendine iyice aşık eder. Ekber bir yandan Poyraz’la ilgilenirken bir yandan da 3. Köprü yüzünden 2B arazilerinde zarar gören köylülerinin yanındadır. Cahit Karadeniz suyunu İstanbul Halkı’ nın çeşmelerinden akıtma projesine hız verir. Bahar ın kurtulmasına en çok Hilal sevinir. Poyraz ve Hilal artık bir aradadır. Hilal, Poyraz’ ın kendisini kabul edip etmeyeceğini merak etmektedir

İki Aile Dizisi İki Aile Dizisi
Yerli DiziSTAR TV2007-10-22saat: 20:00
Köşkün satılacak olması çocukları derinden etkiler.Köşke gelen alıcıları kaçırmak için Merve ve Timur bir sürü saldırı planı yaparlar.Köşkü görmeye gelenler Timur ve Merve yüzünden kaçarak evi terk ederler.Mahallede de köşkün satılacağı haberi çabuk duyulur.Safiye, Muhtar, Numan hemen köşke gelirler. Yaman köşkün satılık ilanını gazetede görünce iyice keyiflenir. Şule’nin evine giden muhasebeci ile konuşmalarına tanık olur.

Doktorlar dizisi yeni bölümü Doktorlar dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSHOW TV2007-10-22saat: 20:00
Düğün ve DoğumBirlikte olduğu kadınlardan biri kendini öldüren Arslan, hayatının en acı sırrını Ela’ya anlattıktan sonra ortadan kaybolmuştur. Levent ve Suat, bir kongre bahanesiyle izin alan Arslan’ın, utanç ve üzüntü nedeniyle kaçtığının farkındadır. Arslan’ın Ela’ya verdiği sırrı merak eden Levent şansını dener ama Ela hem sırrı korumayı, hem de Levent’i kırmamayı başarır.

Bengü ile Müzik Kutusu Bengü ile Müzik Kutusu
MüzikTV82007-10-22saat: 21:15
Bengü , Yeni Yayın Dönemi’nde Bengü ile Müzik Kutusuadlı muhteşem bir yarışma programıyla tv8 ekranlarına geliyor… Bengü İle Müzik Kutusu’na her hafta birbirinden ünlü sinema, tiyatro sanatçıları, mankenler, sporcular, yazarlar, gazeteciler katılarak müzik konusundaki hünerlerini göstermeye çalışıyor. Ayrıca yarışmaya katılan izleyiciler de birbirinden değerli hediyeleri kazanma şansı elde ediyor…

Köprü dizisi yeni bölümü Köprü dizisi yeni bölümü
Yerli DiziSTAR TV2007-10-22saat: 22:00
Ülkemizde yaşanan terör gerçeğini, izleyenleri derinden etkileyen sahnelerle ekranlara getiren dizide, Süper Vali Recep Yazıcıoğlu’nu Türk Sineması’nın yetenekli oyuncularından Erdal Beşikçioğlu canlandırıyor.Evlilik Hazırlığındaki Leyla ve Tekin’i Acı Bir Sürpriz Beklemektedir…Bordo Berelilerin “Arı Kovanı” OperasyonuBaşarıyla Sonuçlanır… Terörizme Büyük Darbe İndirilir…Zeybek Yüzbaşı ve bordo bereli takımının, arı kovanı operasyonu, Ali Maruf ve örgütüne ağır bir darbe indirmiştir. Artık şehirde terörün işi oldukça zordur’.

90 Dakika 90 Dakika
Spor ProgramıNTV2007-10-22saat: 20:30
Fuat Akdağ, Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu ve Mehmet Y. Yılmaz’ın yorumlarıyla katıldığı bir futbol klasiği olan “90 Dakika” spor dünyasındaki gelişmeleri değerlendiriyor...

Edebiyat Mekan Edebiyat Mekan
Talk ShowTRT22007-10-22saat: 20:00
Programda Selim İLERİ, edebiyata konuk olan mekanlarda,eserlerin ve yazarlarının izini konuğuyla sürmeye devam ediyor

Zu Savaşçıları Zu Savaşçıları
Yabancı SinemaCINE52007-10-22saat: 21:50
Zu Efsanesi, savaşçı bir prenses olan Ying'in hikâyesini anlatıyor. Ying, ordusuyla beraber Onyx adlı bir canavar ve onun karanlık güçlerine karşı, bildiğimiz dünyanın ötesinde yer alan Zu adındaki efsanevi bir bölgeyi korumaktadır. Yakışıklı kılıç ustası ve silah arkadaşı Xuan'la beraber, Onyx'i sonsuza dek durduracak ve Zu' yu kurtarabilecek tek güç olan iki eski kılıcı bulmak için, tehlikelerle ve korkunç düşmanlarla dolu bir arayışa girerler

Bıçak Sırtı dizisi yeni bölümü Bıçak Sırtı dizisi yeni bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-22saat: 22:00
Nisan, Ali’ye daha çok yaklaşıyorKanal D’nin başrollerinde; Fikret Kuşkan, Nejat İşler, Mehmet Günsur, Erkan Can, Melisa Sözen, Vildan Atasever, Tuğrul Çetiner ve İpek Bilgin’in oynadıkları sevilen dizisi “Bıçak Sırtı” bu akşam da heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.Ali’nin, oğluyla kurduğu sıcak ilişki her gün biraz daha gelişmektedir. Orhan’ın aksine, onunla arkadaş olmaya başlamıştır.

Politik Güçler / Abuse of Power Politik Güçler / Abuse of Power
Yabancı SinemaCINE52007-10-22saat: 20:00
Temsilciler Meclisinin Başkanı Chick Muldoon, eyaletteki en renkli politikacıdır. Pratik zekâlı Muldoon son derece nüfuz sahibidir. Acemi Billy Dylan, Muldoon'ın onu sokmaya çalıştığı 'Baskı" sisteminden ötürü zor zamanlar geçirmektedir. Dylan kendini korumayı bilse de, siyasi elitlerin iç hesaplaşmaları söz konusu olduğunda acemidir ve bir süre sonra kendisini Muldoon'ın çirkin politik ağına yakalanmış bulur. Dylan ideallerine sıkıca sarılmaya çalışsa da, bir şekilde çapraşık politika dünyasına biraz daha karışır.

Arka Sokaklar dizisi tekrar bölümü Arka Sokaklar dizisi tekrar bölümü
Yerli DiziKANAL D2007-10-22saat: 20:00
Rıza Baba ve ekibi görev başındaKanal D’nin başrollerinde, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş ve İlker İnanoğlu’nun oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam da macera dolu bir bölümle ekrana geliyor. Milyonların beğeniyle izlediği dizide bu akşam; Rıza Baba ve ekibi yine birbirinden zorlu ve tehlikeli görevlerle karşı karşıya geliyor

Gece Görüşü Gece Görüşü
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-22saat: 23:30
Günün koşuşturmacasında gözden kaçan haberler Başak Şengül ile Gece Görüşü’nde yeniden gündeme taşınıyor.Ertesi günün gündeminin de belirlendiği Gece Görüşü, “Mercek Altında”, “Bakış Açısı”, “Kısa Mesaj” ve “Netlik Ayarı” bölümleriyle, haberleri genç ve farklı bir göz ve görsellikle ekrana taşımaya devam ediyor.

5N 1K 5N 1K
BelgeselCNN TÜRK2007-10-22saat: 20:00
"Hislerinle düşün, aklınla hisset "Cnn Türk , Cüneyt Özdemir’in ve Soner Yalçın’ın birlikte hazırladıkları 5n 1k’yı; Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ekrana getirmeye devam ediyor.

Yeşil Elma Yeşil Elma
Kadın ProgramıSTV2007-10-22saat: 13:00
Keyifli sohbetlerin, lezzetli yemeklerin tek adresi Oktay Usta ile Yeşil Elma bugün de dopdolu içeriğiyle ekrana geliyor.Konuğuyla mutfağa giren Oktay Usta, yine nefis yemekler yapıyor.

Ajans Ajans
Haber ProgramıCNN TÜRK2007-10-22saat: 13:00
Haber trafiğinin en sıcak olduğu saatlerde, Türkiye ve dünyadan haber merkezine akan haberler Ajansta ekrana geliyor. . Ajans, Başkentten gelen siyasi haberlerin verildiği Ankara Haberleri, yurdun dört bir yanında yaşanan gelişmelerin verildiği Yurt Haberleri, yurt dışından gelen haberlerin verildiği Dış Haberler, Yurttan Sesler, Memleket Hali bölümleriyle ve Söze Gerek Yok görüntüleri ile ekrana geliyor.

Tadı Damağınızda Kalsın Tadı Damağınızda Kalsın
Kadın ProgramıKANAL72007-10-22saat: 14:00
Kanal 7’de yepyeni bir yemek programı başlıyor; Tadı Damağınızda Kalsın. Programı sevilen sanatçı ve sunucu Esra Özmen sunacak, yemekleri usta aşçı Eyüp Kemal Sevinç hazırlayacak.Eyüp Usta klasik tatları farklı metotlarla hazırlayarak yemek tutkunlarının ufkunu genişletiyor. Eyüp Kemal Sevinç yemek yapımının püf noktalarıyla birlikte alternatif tat arayanların da öğreticisi oluyor.

İkballe Hayatı Paylaşmak İkballe Hayatı Paylaşmak
Kadın ProgramıKANAL72007-10-22saat: 15:45
Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak renk katacak.Kanal 7 gündüz kuşağına İkbal’le Hayatı Paylaşmak adını taşıyan programda mutlu olmanın sırları anlatılacak. Hayata pozitif bakanların programında sanatçılar ağırlanacak, şiirler okunacak, mutluluk öyküleri ekrana gelecek.Yeni yayın döneminde İkbal Gürpınar yepyeni bir programla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Nur Ertürkle Her Sabah Nur Ertürkle Her Sabah
Kadın ProgramıKANAL72007-10-22saat: 09:20
Sağlıktan, hukuka, el becerilerinden güzel kalmanın inceliklerine kadar pek çok konuda alanının uzmanı isimler Nur Ertürkle HER SABAHa konuk oluyor. Nur Ertürkle HER SABAH sabah programlarının klasiği olmaya aday.

Kanal 7de Sabah Kanal 7de Sabah
TartışmaKANAL72007-10-22saat: 07:30
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor. Kanal 7de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor.
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı