Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
THE O.C. THE O.C.
Yerli DiziCNBC-E2007-05-11saat: 20:00
"The O.C.", diğer adıyla "Orange County", California'da cennet gibi bir yer. Burada herkes varlıklı ya da öyle görünmek için elinden geleni yapıyor. Kusursuz olmaya çalışsalar da madalyonun görünmeyen yüzünde sadakat ve kimlik kaybı yaşanıyor. Çocukların ailelerinden gizlediği, yetişkinlerin de çocuklarından gizlediği yaşamları olabiliyor "Orange County"de.

Emret Komutanım Emret Komutanım
Yabancı DiziSHOW TV2007-05-11saat: 20:00
Levent'in başı büyük derde giriyor. İhale şartnamesi hazırlarken rüşvet teklif ediliyor. Rüşveti kabul etmeyen Levent, büyük bir iftira ile karşı karşıya geliyor. Levent'in ordudan atılması söz konusu ve bu kez kimsenin yapabileceği bir şey yok.

Papyon / Yeni Bölüm Papyon / Yeni Bölüm
MagazinATV2007-05-11saat: 24:30
Gazeteci Rıza Öziş'in hazırlayıp sunduğu Atv'nin sevilen magazin programı "PAPYON" her zaman olduğu gibi bu hafta da birbirinden renkli konu ve konukları getiriyor ekranlarınıza...

Ihlamurlar Altında / yeni bölüm Ihlamurlar Altında / yeni bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-05-11saat: 22:00
Yılmaz, Filiz'i canı pahasına Cem'den kurtarmıştır. Yılmaz'ın, Filiz'i elinden almasını hazmedemeyen Cem, onu silahla ağır yaralar. Filiz kurtulmuştur ama Yılmaz hastanede ölüm kalım savaşı vermektedir.

Umut Sokağı Umut Sokağı
Türk FilmiE22007-05-11saat: 14:00
Aynı mahallede oturan iki arkadaşla, mutsuz bir evlilikten sonra sevdiğine kavuşan genç bir kızın öyküsü.

Kurtlar Vadisi Pusu Kurtlar Vadisi Pusu
Yerli DiziSHOW TV2007-05-10saat: 22:00
Polat'ı pusuya düşürmek isteyen Yalçın Bulut, amacına ulaşamaz. Giriştiği güç mücadelesinde umduğunu elde edemeyen Tataroğlu Ailesi, devreye şantaj kartını sokar. Hisselerin devredilmesiyle planları bozulan Karacadağ Ailesi ise, hem bu işin sorumlusu Ahmet Sayman'ı cezalandıracak, hem de Polat Alemdar'dan intikam alabilecek yeni bir plan başlatır.

Sağır Oda / Yeni Bölüm Sağır Oda / Yeni Bölüm
Yerli DiziKANAL D2007-05-10saat: 22:00
İstihbarat savaşları İstanbul'da nefes nefese devam ediyor. Türk Derin Devleti'nin hücresi bölünüyor mu? Türk istihbaratının önemli ismi Galip Bey neden kaçırıldı?

İhtirasın Bedeli İhtirasın Bedeli
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2007-05-10saat: 23:50
Çok satan romanı "Bir Kış Yolculuğu" ile üne kavuşan Serge Novak takma adlı yazar Daniel Boltanski (Daniel Auteuil), avukat olan güzel karısı Nicoletta (Greta Scacchi) ve Capri'de evlenecek olan üvey oğlu Fabrizio (Giorgio Lupano) ile beraber yaşamaktadır.

Gişe Filmleri:THE LAST CASTLE Gişe Filmleri:THE LAST CASTLE
Yabancı SinemaCNBC-E2007-05-10saat: 22:00
Tamamı tek bir mekânda, yüksek güvenlikli bir askeri cezaevinde geçen "The Last Castle", hem bir hapishane hem de bir savaş filmi olarak izlenebilen, aksiyon dozu yüksek bir yapım. Satranç ve savaş arasında bir paralellik kuran ve iyi bir askerin, tıpkı iyi bir satranç oyuncusu gibi karşısındaki oyuncunun ya da...

Mort D’un Pourri Mort D’un Pourri
Yabancı SinemaTNT2007-05-10saat: 23:00
Politik bir skandaldan kurtulmak için cinayet işleyen ve kısa bir süre sonra kendisi de cinayete kurban giden bir meclis üyesinin tetiklediği soruşturma, işadamı Xavier Marechal'e kadar gelir dayanır. Heyecan ve gerilim yüklü bir film.

Yaşamdan Dakikalar Yaşamdan Dakikalar
YaşamTV82007-05-10saat: 21:00
Türk televizyonlarının en beğenilen sohbet programlarından YAŞAMDAN DAKİKALAR, her Perşembe akşamı saat 20:55'de tv8 izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor...

Aşkın Dansı Aşkın Dansı
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2007-05-10saat: 20:30
50 yaşındaki Jean-Claude Delsart, icra memuru olarak çalışmaktadır. Uzun zaman önce eşi tarafından terk edilmişliğinin de onda yarattığı etki ile yaşamın artık ona zevk veremeyeceğine inanmaktadır....

Kaybolan Yıllar - yeni bölüm Kaybolan Yıllar - yeni bölüm
Yerli DiziSTAR TV2007-05-10saat: 20:00
Ezel, Esmer`in hayatında bıraktığı boşluğu Melek`in doldurduğuna kesinkes inanır.Ali ile arası ise hergeçen gün daha da açılmaktadır.Eski Ali gitmiş yerine bambaşka biri gelmiştir.Ancak Ezel çok daha büyük bir şok yaşar. Mehmet bebekin kaçırılır....Bu kaçırılma sadece Ezel`i değil herkesi etkileyecektir.Ali ile Esmer`in arasındaki soğuk savaş sıcak çatışmaya döner.Yumruklaşırlar...

Bebeğim / Yeni Bölüm Bebeğim / Yeni Bölüm
Yerli DiziATV2007-05-10saat: 22:00
Bölüm 19 / Yeni Bölüm - Alev'le yaşadıklarına pişman olan Yavuz, Leyla'ya günah çıkarır. Ama işler umduğundan da beter hale gelir. Emel ve Ali cephesinde ise savaş artık iyice kızışmıştır! Yasal yollara başvuran Ali, Umut'u alır. Çılgına dönen Emel de, oğlunun ve eski kocasının peşine düşer. Ali ise artık Umut'un velayetini almanın peşindedir. Ve bu arada, Umut'u Emel'i deliye döndürecek bir yere götürür: Leyla'ya. Nuran ve Adem de boşanmanın eşiğinde. Leyla, onca ...

32. Gün 32. Gün
Haber ProgramıKANAL D2007-05-10saat: 24:00
Mehmet Ali Birand ve Rıdvan Akar'ın hazırladıkları 32. Gün'de bu hafta Tempo Dergisi tarafından yaptırılan seçim anketi tartışılacak.

Objektif Objektif
TartışmaSTAR TV2007-05-10saat: 24:10
Yetiştirme yurdundan evlat edinen aile, bebeğin özürlü olduğunu öğrenince, yurt yöneticilerinin, "bebeği geri verebilirsiniz" önerisine rağmen nasıl yıllarca savaştı?

PRISON BREAK PRISON BREAK
Yabancı DiziCNBC-E2007-05-10saat: 21:00
Suçsuz olduğuna inandığı idam mahkûmu ağabeyini kurtarmak için Fox River cezaevine giren Michael Scofield amacına ulaştı ve Lincoln Burrows'u bulunduğu hücreden özgürlüğe ulaştırdı. Peki bu özgürlük ne kadar sürecek?...

Kader   / kader Kader / kader
Yerli DiziSTAR TV2007-05-10saat: 21:40
Ali, Lamia'yı Ömer'den geri almaya kararlıdır. Lamia ise Ali'ye karşı duyduğu aşkının ve nefretinin arasında gidip gelmektedir. Ali daha fazla dayanamaz ve Lamia'yı kaçırır...

Yersiz Yurtsuz / yeni bölüm Yersiz Yurtsuz / yeni bölüm
Yerli DiziATV2007-05-10saat: 20:00
Bölüm 7 / Yeni Bölüm - Omzundaki kurşun sonunda yere yıkar Emrullah'ı... Veysel evi arayıp, amcasının ölmek üzere olduğunu bildirir. Mehmet Emin, nikahı basıp, avluyu kurşun yağmuruna tuttuktan sonra civar köylerden birine sığınır. Evi at üstünde terk eden Suna ve İshak bütün gece yol alırlar.

SCRUBS SCRUBS
Yabancı DiziCNBC-E2007-05-10saat: 20:30
Genç doktorların garip deneyimlerini ekrana taşıyan Scrubs, prestijli Humanitas Prize Ödülü'ne sahip, iki kez de Emmy'ye aday gösterilmiş keyifli bir komedi dizisi.

Doktorlar Doktorlar
Yerli DiziSHOW TV2007-05-10saat: 20:00
Zenan kızgın. Bir yanda Suat bir yanda nenesi... Hangisine hayır diyecek. Onunla evlenmek isteyen Suat'a mı yoksa bir karar ver diyen inatçı nenesine mi?

Yağmurdan Sonra Yağmurdan Sonra
Yerli DiziSTV2007-05-10saat: 19:45
Samanyolu'nun yeni sezondaki iddialı dizilerinden Yağmurdan Sonra, inanca uyanan bir kızın, şeytani sırrı arayan bir toplulukla mücadelesi anlatıyor. Senaryosuyla ekranlarda heyecan fırtınası estirecek dizinin oyuncu kadrosu da güçlü isimlerden oluşuyor. Başrollerini Ali Sürmeli, Atilla Olgaç ve Yıldız Çağrı Atiksoy'nun paylaştığı dizide Sefa Zengin ve Kayra Şenocak da yer alıyor.

Şoray Uzun Yolda Şoray Uzun Yolda
BelgeselKANAL72007-05-10saat: 19:40
Kardeşlik gezmesiyle başlayan Uşak düğünü, geleneklerin yaşatıldığı kına gecesi, duygu dolu asker uğurlama töreni, 8 eş eskiten Rıza amcanın hayat hikayesi, yöre yemekleri ve birbirinden neşeli röportajlar Şoray Uzun Yolda'da.

THE SIMPSONS THE SIMPSONS
GeziCNBC-E2007-05-10saat: 20:00
Tuhaf görünüşleri ve sıradışı tavırlarıyla Amerika'da en uzun süreyle yayında kalma rekorunu kıran "The Simpsons", yayın hayatına 1987 yılında Tracy Ulmann Show'da kısa skeçler olarak başladı. Animasyon dünyasında çığır açan bu "uçuk" aile, yarım saatlik çizgi dizi formatına dönüştürülürken orijinal karakterlerin görünüşleri de değişti. Kısa bir süre sonra da televizyon tarihinin en önemli yapımlarından biri oldu.

Video Gag Video Gag
DiğerBLOOMBERG HT2007-05-10saat: 22:30
Durup dinlenmeden çalışan ve sırf biz gülelim diye sakarlıklarına devam edenler işbaşında...

Namus Borcu Namus Borcu
Türk FilmiE22007-05-10saat: 14:0
Ölen babasının onurunu kurtarmak için, başlık parası karşılığında kendini satışa çıkaran bir köylü kızıyla, sözlüsü olduğu gencin dramatik öyküsü.

Ustalara Saygı:   NEW YORK STORIES Ustalara Saygı: NEW YORK STORIES
Yabancı SinemaCNBC-E2007-05-09saat: 22:00
"New York Stories", üç sinemacının; Martin Scorsese, Francis Ford Coppola ve Woody Allen'ın, New York'a dair kısa filmlerinden oluşuyor. Film, yaratı gücünü birlikte olduğu genç kadınların yaşam enerjisinden alan bir ressamın öyküsüyle başlıyor. Ardından son derece zengin bir ailenin küçük ama, bir o kadar da bilmiş kızının hayatına odaklanıyoruz.

Fırtına Süvarileri / Stormriders Fırtına Süvarileri / Stormriders
Yabancı SinemaFOX TV2007-05-09saat: 22:00
Lord Conquer en büyük lordlardan biri olarak karşısında çok az rakiple dövüş sanatları ustası olarak topraklarını yönetmektedir. Onu izleyenleri küçük yaşlarda ordusuna dahil edip sıkı bir eğitimden geçirmektedir. Mutlak güce sahip olmak tutkusunu gerçekleştirmek arzusu ile ülkedeki en büyük kahinleri çağıran Lord kahinin kehaneti doğrultusunda hareket eder....

İnci Küpeli Kız İnci Küpeli Kız
Yabancı SinemaBLOOMBERG HT2007-05-09saat: 22:00
Delft, Hollanda 1665. On yedi yaşındaki Griet babasının bir iş kazası sonucu kör olmasıyla ailesini geçindirmek için çalışmak zorunda kalır. Johannes Vermeer adlı bir ressamın evine hizmetçi olarak alınır. Griet yavaş yavaş efendisinin ilgisini çekmeye başlamıştır. Vermeer, Griet'in yetiştiriliş tarzı, eğitim düzeyi ve bulunduğu sosyal konum olarak çok farklı biri olmasına rağmen, renkler ve ışığı sezgileriyle algılama kabiliyetini farkederek onu yavaş yavaş kendi resimlerinin gizemli dünyasına çeker. ...

Baskın / “Assault On Precinct 13” Baskın / “Assault On Precinct 13”
Yabancı SinemaCNBC-E2007-05-09saat: 23:00
Karlı bir yeni yıl arifesinde polis memuru Jake Roenick ve arkadaşları sade bir yılbaşı partisi vermeyi planlamaktadırlar. Bu arada, polis korumasında hapishaneye götürülmek için yola çıkarılan uyuşturucu kralı Bishop ve üç diğer mahkum, kar fırtınası yüzünden en yakın polis merkezine götürülürler. Fakat görünüşe göre o gece çok uzun olacaktır, çünkü ağır silahlarla donanmış bir grup, 13. bölgedeki polis merkezini kuşatmış ve Bishop'un serbest bırakılmasını talep etmektedirler...
Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı