Yayın Akışı

       
Yayın Akışı
Kanal Listesi
Yayın Akışı Duyurular
Köşe Yazıları
Sinemalardan seçmeler
Yayın Akışı Haberler
Reklamlar
KANAL7 Yayın Akışı
2009-08-18 Tarihli KANAL7 yayın akışı

KANAL7 Yayın Akışı - Ertesi Günün Programı
KANAL7 Yayın Akışı - KANAL7 izle

06:30             KANAL 7’DE SABAH

Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor... Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor.  Kanal 7’de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor. Hafta içi Tümer Doğru’nun sunduğu Kanal 7’de Sabah’ı haftasonları Banu Taviloğlu ekrana taşıyor.

08:10          TV FİLMİ ( T )

09:20          ŞORAY UZUN YOLDA ( T )

12:30          ÖĞLE HABERLERİ

Gün ortasında yaşanan sıcak gelişmeler Öğle Haberleri farkıyla Kanal 7 ekranlarında.
Banu Taviloğlu’nun sunduğu Öğle Haberleri, her gün günün ortasında güne damgasını vuran gelişmelerle karşınızda. Gün ortasında yurttan ve dünyadan en son haberler, siyaset ve ekonomideki sıcak gelişmeler canlı bağlantılarla ekrana geliyor.

12:50          YERLİ DİZİ “ZEYNEP” ( T )

 

ZEYNEP VE CEM’İN PİKNİK SEFASI SÜRPRİZLE SONA ERİYOR

Emel ve Murat barışıyor,  mahalleli piknik telaşında… Zeynep ve Cem ise konvoyun en başında…

21. Bölüm: Murat ve Süleyman, büyü bozma bahanesiyle eve gelip, Emel’in altınlarını çalan kadına, Seyfi’nin evinde komplo kurup yakalamışlar, ama ikisi de kadın kılığında Seyfi’ye yakalanmışlardır. Seyfi, ondan habersiz evine girilmesine çok kızmıştır. Zeynep’e de buna alet olduğu ve onlarla birlik olup, kendisine oyun oynadığı için çok öfkelidir.

Emel boşanma kararından vazgeçmiştir, ama ilk adımın Murat’tan gelmesini beklemektedir ve beklenen olur. Mehveş ve Cem çok mutludurlar. Murat’ın işten dönmesini heyecanla bekleyen Emel’in hazırlanıp, süslenmesini gören Mehveş çok keyiflidir.

Yemekte hafta sonu pikniğe gitmeyi kararlaştırırlar. Seyfi gitmek istemez, ama pikniği duyan Zeynep’ten kurtuluş yoktur. Mehveş Seyfi’nin Füleyman ve Hayriye’ye olan kızgınlığını bildiğinden yola çıkana kadar onlarında geleceğini Seyfi’den saklar…  Sonunda yola çıkılır,  bakkal önünde durulup da Hayriye ve Füleyman da binince Seyfi’nin tepesi atar. Zeynep’in hatırına sesini çıkaramaz.

Mehveş evden aceleyle çıkarken kapıyı açık bıraktığının farkında değildir. Minibüs yeniden yola koyulur, ama aksilikler piknikçilerin peşini bırakmaz. Önce lastik patlar, sonra benzin biter. Depoya benzin konup da tam yola çıkılacağı sırada şiddetli bir gök gürültüsü duyulur ve sonunda eve dönmeye karar verirler. Evdeyse onları kötü bir sürpriz beklemektedir.

Yönetmen: Aram Gülyüz Senaryo: Ece Yörenç, Melek Gençoğlu Müzik: Erhan Güleryüz Oyuncular: Eşref Kolçak, Gözde Akyıldız Funda Postacı, Suat Güzey, Aleksandr Morello, Ruken Demirer, Yavuz Topoyan, Pekcan Türkeş, Dilek Pakalın Yapım: Tara Film/2006

 

14:40          TV FİLMİ “ÜMMÜHAN” ( T )

 

SEVGİSİZ BÜYÜYEN BİR KADIN VE İŞLENEN KORKUNÇ SUÇ; ÜMMÜHAN

TV filmi kuşağında bu hafta ekrana gelecek dramatik öyküde şefkatten mahrum kalmış bir kadının yaşadığı dram ekrana geliyor; ÜMMÜHAN…

Ümmühan saf ve temiz kalpli bir genç kadın... Yıllar önce babasının karşı çıkmasına rağmen evlendiği Reşit’i ilk günkü gibi sever. Ancak genç adam yıllardır evli olduğu Ümmühan’ın saflığından ve çocukça davranışlarından rahatsızdır. Günün birinde karısını babasının evine ziyarete gönderir. Ümmühan yıllar sonra döndüğü evinde babasından yine beklediği sıcaklığı göremez. Yaşlı adam sevgisini de üzüntüsünü de kızına hiç yansıtmaz. Genç kadın evliliği yüzünden babasının hâlâ kendisine kızgın olduğuna inanmaktadır.

Kısa süre sonra Reşit’in mektubu kayınpederine ulaşır. Mektup Ümmühan’la ilgilidir. Mektubu okuyan Ahmet yıkılır fakat kızına mektupta yazan gerçeği söyleyemez. Bu arada Reşit’e dönmeyi bekleyen Ümmühan, sürekli önüne çıkan ancak kimsenin görmediği yaşlı kadın yüzünden korkular yaşamaktadır. Ürkütücü hayal, onu bir şeye yönlendirmek istemektedir ama neye? Şeytanın vesvesesine karşı koyamayan Ümmühan’ın işleyeceği korkunç suç ve sığındığı rahmet kapısı… 

Yönetmen: Zeynep Tor, Senaryo: Mehmet Uyar, Oyuncular: Funda Cen, Mete Dönmezer, Yeşim Yükselen, Nevin Efe, Ali Cem Datlı, Yapım: 2004-Türkiye, Tür: Drama

 

16:45          TV FİLMİ “SUSUZLUK” ( T )

 

SESSİZ ÖFKE

Etkileyici konusu ve başarılı oyunculuğuyla Kanal 7 ekranlarında ilgiyle izlenecek bir film… Yönetmenliğini Nazif Tunç’un yaptığı Susuzluk’ta, bir iftiraya maruz kalan genç bir kızla, utancından ailesini ve çevresini reddeden bir babanın öyküsü anlatılıyor.

Son derece başarılı bir öğretmen olan Halil’in dünyası, büyük kızı Meryem’in tecavüze uğraması ile kararır. Kızına tecavüz edenlerden intikam alan Halil, ailesini neredeyse terk edilmiş bir eve getirir ve burada zorlu bir yaşam başlar onlar için. Halil, kızı Meryem’i ve ailesini susarak cezalandırmaktadır. Tam 7 yıl süren bu sessizlik ve cezalandırmanın ardından aile Halil’e baş kaldıracaktır. Olaylar adım adım kaçınılmaz sona ilerlerken beklenmeyen bir sürprizle “sessiz öfke” yön değiştirir. 

Zulme uğramış suçsuz bir genç kız… Ve yaşadığı utançla, şehri terk edip, ailesini cezalandırmak pahasına kuş uçmaz kervan geçmez bir yere göç eden öğretmen bir baba… Yıllarca süren sessiz bir öfkenin ve mazlum bir kızın gerilim ve duygu yüklü hikayesi Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Nazif Tunç, Senaryo: İsmail Kılıçarslan, Oynayanlar: Nihat Nikerel, Aysun Güven, Esin Yiğit, Ceren Çanakçı,  Emrah Tema, Muzaffer Çetinyılmaz, Hasan Yakış, Yusuf Çatalbaş, Yusuf Yıldırım, Müzik: Gündoğar, G. Yönetmeni: Turgay Aksoy, Kurgu: Necdet Tok, Yapım: Kanal 7/2006

 

18:10          TÜRK SİNEMASI “AVANAK ABDİ”

Hayatını afişçilik yaparak kazanan Abdi ünlü ses sanatçısı Nevin Şenses’e platonik bir aşkla bağlıdır. Yoksul ve saf genç adam, mafya babası Barut Osman’ın göz koyduğu arazideki gecekondulardan birinde oturmaktadır. Barut Osman da Nevin’e sırılsıklam aşıktır. Abdi kendini Nevin’e ispatlamak için onu Barut Osman’dan kurtarmaya karar verir. Nevin’in menajerinin ünlü kabadayı Urfalı Abdi’yi Osman’a karşı kiraladığı akşam gazinoya gider. İsim benzerliği yüzünden kabadayı zannedilen Abdi Barut Osman’a unutamayacağı bir ders verir. Gerçek Urfalı Abdi ise olanları öğrenince çılgına döner. Ancak Abdi şarkıcı Nevin’i etkilemeyi başarmıştır.

Yönetmen: Natuk Baytan, Oyuncular: Kemal Sunal, Ayşen Gruda, Ünal Gürel, Ali Şen, Macit Flordun, Yapım: 1978-Türkiye, Tür: Komedi

 

20:00          KANAL 7 HABER SAATİ         

21:10         “KARADENİZ SHOW”

TÜRKİYE’NİN FARKLI RENKLERİ KARADENİZ SHOW’DA BULUŞUYOR

Kolbastı şarkısıyla müzik piyasalarını alt üst eden Sinan Yılmaz, Karadeniz Show ile Kanal 7 ekranlarında izleyenlerini coşturmaya devam ediyor. Coşku ve eğlencenin bir an olsun düşmediği program hayranlarına farklı bir gece yaşatmayı vaat ediyor. Ünü dünyaya ulaşan kolbastı oyunu Karadeniz Show’da doyasıya oynanıyor. Sinan Yılmaz’ın sunduğu Karadeniz Show’a bu hafta halk müziğinin sevilen isimlerinden Latif Doğan, romanların prensi olarak tanınan Tarık Mengüç ve Karadeniz türküleriyle tanınan Ağasarlı Zehra konuk oluyor. Ekranların en hareketli şov programı Karadeniz Show’un bugün konuk olacak sanatçılardan Latif Doğan hayranlarına türküleriyle duygu dolu anlar yaşatacak. Karadeniz Show’a konuk olacak diğer sanatçı ise farklı kişiliğiyle hayranlarının sempatisini kazanan Tarık Mengüç. Aynı zamanda Ağasarlı Zehra’nın da misafir olacağı programda tam anlamıyla bir Karadeniz fırtınası esecek. Konuklarıyla sizlere unutamayacağınız bir gece yaşatacak olan Karadeniz Show’da şarkılar ve türküler eşliğinde kolbastı oyunu doyasıya oynanacak. Birbirinden eğlenceli kolbastı dansları ve Karadeniz müziğinin en beğenilen türküleri Sinan Yılmaz’la Karadeniz Show’da ekrana geliyor. Capcanlı, müzik dolu Karadeniz Show’u sakın kaçırmayın! Canlı yayınla ekrana gelen Karadeniz Show her Salı 21.10’da Kanal 7 ekranlarında. 

 

23:30          TV FİLMİ “İHTİRAS” ( T )

 

BİTMEYEN HIRSLARIN KARARTTIĞI HAYATLAR

Kanal 7’de çeşitli entrikalarla işlerinden olan iki kadının haklı mücadelesinin anlatıldığı “İhtiras” adlı film ekrana geliyor.

Fabrikada başarılı bir yönetici olan Gizem, eski arkadaşı Sibel’in intihar girişimi haberini alır almaz hastaneye koşar. Sibel çalıştığı şirketin iflasından sorumlu olmasına rağmen kendini temize çıkartmak için intihara başvurmuştur. Gizem arkadaşının masumiyetine inanarak içinde bulunduğu duruma gönlü razı olmaz ve çalıştığı fabrikada onu işe başlatır. Fakat Sibel kendine iyilik yapan Gizem’in fabrikadaki başarısını her geçen gün kıskanmaya başlar. Gündemdeki başörtü hassasiyetini fırsat bilen Sibel, fabrikada çalışan başörtülü bir kimyager olan Ebru’yu Gizem’e karşı kullanmaya karar verir. Başarılı bir kimyager ve Gizem’in çok iyi arkadaşı olan Ebru’yu işten attırmak için fabrika sahiplerine Ebru’nun başörtüsünün fabrikanın başına bazı sorunlar açabileceğini söyler. Bir süre sonra Gizem’in bütün itirazlarına rağmen yönetim tarafından Kimyager Ebru’nun işine son verilir.

Ebru’nun işten kovulmasından sonra hırsı daha da artan Sibel bu sefer kendisine iş kapısı açan Gizem’in ondan habersiz kuyusunu kazmaya başlar. Patronu etkilemek için türlü oyunlar oynayan Sibel sonunda amacına ulaşır ve Gizem’in işten kovulmasına sebep olur. Ebru ise başörtüsünden dolayı, aynı inancı paylaştığı patronların ticaret hayatından dışlanırız kaygılarından ötürü hâlâ iş bulamamıştır. Dost bildiği insanın ihtirasları yüzünden işsiz kalan Gizem ve arkadaşı Ebru kendilerine yapılan haksızlıklara karşı birlik olur ve Sibel’in foyasını ortaya çıkarana kadar mücadele etmeye karar verirler.

Yönetmen: Gül Güzelkaya, Senaryo: Mehmet Uyar, Oyuncular: Ayfer Çalgıcı, Ümmühan Kıldiş, Batıkan Avcı, Remzi Evren, İnci Şen, Hakan Terme, Ayşegül Arıkan, Elif Er,  Aleyna Ünyaylar, Orsel Sonat, Müzik: Alpay Ünyaylar, Görüntü Yönetmeni: Veli Kayır, Yrd. Yönetmen: Şebnem Beşiroğulları, Kurgu: Murat Önal, Işık Şefi: Halil Kasap, Ses Kayıt, Miks: Kadir Arlı, Yapım Koordinatörü: Hasan Kubilay, Yapım: Buğday Film / 2008

01:30          HABER MARATONU

 

Reklam : Arşiv : TV Programları : Sinema : Dizi : Forum
Copyright Mai Yazılım © 2005-2014 Tüm Hakları Mai Yazılım'a aittir
Yayın Akışı