Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Gerçek Efsaneler 2 / Urban Legends: Final Cut

Gerçek Efsaneler 2 / Urban Legends: Final Cut
Amy, Travis ve Graham Hollywood'da büyük yönetmenler olarak isim yapmak isteyen sinema okulu öğrencileridir. Ama önce öldürücü bir rekabetin had safhada olduğu ve rekabetin öldürüldüğü Alpine

Gerçek Efsaneler 2 / Urban Legends: Final Cut 

Gerçek Efsaneler 2  22:00 show tv

Amy, Travis ve Graham Hollywood'da büyük yönetmenler olarak isim yapmak isteyen sinema okulu öğrencileridir. Ama önce öldürücü bir rekabetin had safhada olduğu ve rekabetin öldürüldüğü Alpine Üniversitesi'ndeki ilk dönemlerini atlatmaları gerekmektedir.

Alpine Üniversitesi'nde en iyi film tezi için verilen geleneksel Hitchcock Ödülünü alan öğrencinin önünde parlak yönetmenlik kariyeri için Hollywood yolu açılmaktadır. Kendine güvenen bir belgesel film öğrencisi olan Amy Mayfield, Hitchcock ödülü için şansını denemek istemektedir. Amy şans eseri tanıştığı kampüs güvenlik görevlisi Reese'in bir önceki işyeri olan Pendleton Üniversitesi ile ilgili anlattığı bir gerçek efsaneden çok etkilenir ve belgesel çekimlerine ara verip tez filmini gerçek efsaneler olarak bilinen çağdaş masallar üzerine psikolojik bir gerilim olarak çekmeye karar verir.

Ekibinden bazıları ölümcül kazalara kurban gitmeye başladığında Amy de gerçekle masal arasındaki ilişkiyi sorgulamaya başlar. Bütün okların kendisini hedef aldığının farkına vardığında kendisi de bir gerçek efsaneye dönüşmeden önce bu katilin maskesini düşürmek zorunda olduğunu anlar.
   
Yapım Yılı: 2000
Süre: 97 dk

Senarist
Paul Harris Boardman
Scott Derrickson

Yapımcı
Gina Matthews
Neal H. Moritz
Richard Luke Rothschild

Müzik
John Ottman

Görüntü Yönetmeni
Brian Pearson

Oyuncular
Jennifer Morrison
-- Amy Mayfield
Matthew Davis
-- Travis/Trevor
Hart Bochner
-- Profesör Solomon
Loretta Devine
-- Reese Wilson
Joseph Lawrence
-- Graham Manning
Yönetmen
John Ottman


Jennifer Morrison
Matthew Davis
Hart Bochner
Loretta Devine
Joseph Lawrence


Site linki: http://www.yayinakisi.com/program/1136/gercek-efsaneler-2-urban-legends-final-cut.html