Yayın Akışı

> Arşiv > Televizyon Programlari Arşiv > Vanilla Sky

Vanilla Sky
New York’lu David Aames paranın satın alabileceği her şeye sahip olan ve göz kamaştırıcı bir yaşamı olan genç bir yayıncıdır. Yakışıklıdır, zengindir, karizmatiktir. Kısacası dışarıdan bakan biri için mükemmel bir hayata sahiptir.

New York’lu David Aames paranın satın alabileceği her şeye sahip olan ve göz kamaştırıcı bir yaşamı olan genç bir yayıncıdır. Yakışıklıdır, zengindir, karizmatiktir. Kısacası dışarıdan bakan biri için mükemmel bir hayata sahiptir. Ancak David’in hayatı her ne kadar muhteşem görünürse görünsün, David’in görülemeyen ve onu bir hayli rahatsız eden problemleri de vardır. David doğum günü verdiği partide arkadaşı Brian ile birlikte gelen Sofia adlı bir kıza ilk görüşte vurulur ve aşık olur. Ancak David’in Sofia ile tanıştıktan kısa bir süre sonra yaptığı bir hata hem Sofia’yı kaybetmesine neden olur hem de her şey karmaşık bir hal alır. David bir yandan Sofia’ya tekrar ulaşmaya çalışırken bir yandan da zihnini kemiren bu karışıklığa bir çözüm bulmalıdır.

 


Orijinal İsmi: Vanilla Sky Türkçe İsmi: Vanilla Sky Yapım Yılı: 2001 Tür: Dram-Romantik Yönetmen: Cameron Crowe Oyuncular: Tom Cruise, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Kurt Russell Ülke: AmerikaSite linki: http://www.yayinakisi.com/program/14404/vanilla-sky.html